Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Popijając sobie z kolegami w pubie, ukradkiem patrzyłem na włączony mecz ligi włoskiej Juventus - Chievo. Żal było patrzeć na grę Juventusu. Jako iż nie oglądam zacięcie ligi włoskiej (nuda mnie nie kręci), tako mam nadzieję że nikt mi nie powie, że to był mimo wszystko "Juventus w formie", bo wówczas nie chciałbym nawet wiedzieć jak to on gra bez formy.

Odnośnik do komentarza

Przyznano piłkarskie Oskary we Włoszech za miniony rok.

 

Najlepszy piłkarz: Zlatan Ibrahimovic

Najlepszy włoski piłkarz: Daniele De Rossi

Najlepszy obcokrajowiec: Zlatan Ibrahimovic

Najlepszy młody gracz: Alexandre Pato

Najlepszy bramkarz: Julio Cesar

Najlepszy obrońca: Giorgio Chiellini

Najlepszy trener: Jose Mourinho

Najlepszy sędzia: Roberto Rosetti

Najlepszy zespół: Inter Mediolan

 

Sportitalia uhonorowała też dwoma nagrodami przyznawanymi przez kibiców głosujących na stronie www.sportitalia.com: Fabio Quagliarellę (autor najpiękniejszej bramki 2009) oraz Diego Milito (najbardziej lubiany przez kibiców).

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

W weekend wielkie derby mediolańskie. Tak na prawdę od tego meczu może zależeć kto zdobędzie mistrza, choć to dopiero półmetek ligi. Liczę że Milan zrewanżuje się Interowi za porażkę sprzed kilku miesięcy. Teraz to zupełnie inna drużyna, może ich gra jeszcze nie jest taka jaką Leonardo by chciał by była. Jednak morale chłopaków poszło sporo do góry. Wszystko się zdarzyć może. Ciekaw jestem tylko kto TERAZ jest faworytem u bukmacherów?

Odnośnik do komentarza

Jeśli wierzyć włoskiemu serwisowi Sportal.it, Ricardo Kaka może powrócić do Milanu! Po ostatnim meczu z Athletic Bilbao, hiszpańskie media ostro skrytykowały byłego piłkarza Milanu. Atmosferę wokół możliwego powrotu Kaki na San Siro podgrzewa dodatkowo AS.com pisząc: "Pracowitość Kaki, która zaprowadziła go do tytułu najlepszego piłkarza świata, jest lata świetlne za nim. On nie jest w stanie zrobić różnicy na boisku, a trener Pellegrini sam nie wie co z nim począć". To doprowadziło, że włoskie media rozpoczęły spekulacje na temat powrotu Kaki do Mediolanu. "Fani Milanu mogą zacząć marzyć, czasami piłkarze wracają" - pisze Sportal.it.

 

 

Jako najwiekszy forumowy ekspert pilkarski na forum przypomne tylko, iz wielokrotnie pisalem, ze sprzedaz Kaki za duza kase to strzal w 10 i Real robi duzy blad kupujac tego wypalonego pilkarza, no ale szefostwo Realu nie jest tak zaje biste jak ja, by to wykminic. Powrot Kaki? Tylko jezeli Real doplaci.

 

 

Hottor oficjalnie w Milanie. Martwi wciaz przeciagajaca sie kontuzja Pato;/

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś dobry powie czy da radę gdzieś w TV zobaczyć ten mecz. N sport ? TVP sport ? A jeśli nie to na necie też może być, ale nie wiem gdzie :(( FORZA MILAN !! Niech R80 zrobi powtórkę sprzed ponad roku z multiplierem 3X :)

 

Canal+ Sport tylko.

Na necie: http://www.soccer-live.pl/ lub http://www.meczenazywo.pl/ coś na pewno znajdziesz. Na bank też na acmilan.com.pl w komentarzach jakiś gimbus puści linka sprawnego.

Odnośnik do komentarza

Przyznano piłkarskie Oskary we Włoszech za miniony rok.

 

Najlepszy piłkarz: Zlatan Ibrahimovic

Najlepszy włoski piłkarz: Daniele De Rossi

Najlepszy obcokrajowiec: Zlatan Ibrahimovic

Najlepszy młody gracz: Alexandre Pato

Najlepszy bramkarz: Julio Cesar

Najlepszy obrońca: Giorgio Chiellini

Najlepszy trener: Jose Mourinho

Najlepszy sędzia: Roberto Rosetti

Najlepszy zespół: Inter Mediolan

 

Sportitalia uhonorowała też dwoma nagrodami przyznawanymi przez kibiców głosujących na stronie www.sportitalia.com: Fabio Quagliarellę (autor najpiękniejszej bramki 2009) oraz Diego Milito (najbardziej lubiany przez kibiców).

Co do Quagliarelli to ja nie pamiętam jego zwykłej bramy.Każdy gol kandyduje do miana trafienia kolejki.Zwróćcie uwagę na ułożenie jego stopy podczas oddawania strzału,nadaje piłce ciężka do obrony rotację .

Inter pewnie znowu będzie mistrzem,przydałby się jakiś nowy zespół na tronie.Liczę,że w przyszłym sezonie Udinese się zmobilizuje oraz Roma/Palermo/Napoli.A powrót do formy R10 to tylko kolejny powód do radości dla kibiców.Może Serie A się odbuduje?

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz będę Milanowi kibicował....dla mnie to oni na obecną chwilę zasługują na mistrza ;) Inter mimo prowadzenia w lidze gra naprawdę niezła kichę męcząc się z jakimiś leszczami :)

Co za bzdura... zaliczyli spadek formy - każdej drużynie się zdarza. Radzę sobie prześledzić wyniki Milanu w tym sezonie - z jakimi leszczami i w jakim stylu się męczyli. Można też zerknąć na aktualne wyniki Juventusu.

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz będę Milanowi kibicował....dla mnie to oni na obecną chwilę zasługują na mistrza ;) Inter mimo prowadzenia w lidze gra naprawdę niezła kichę męcząc się z jakimiś leszczami :)

Co za bzdura... zaliczyli spadek formy - każdej drużynie się zdarza. Radzę sobie prześledzić wyniki Milanu w tym sezonie - z jakimi leszczami i w jakim stylu się męczyli. Można też zerknąć na aktualne wyniki Juventusu.

 

http://fcinter.pl/dzial/termsa09_10 ....ja tu nie widzę równej formy....no ale jak uważacie ;p Dla mnie to Milan bardziej zasługuje na mistrza i tyle :P

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz będę Milanowi kibicował....dla mnie to oni na obecną chwilę zasługują na mistrza ;) Inter mimo prowadzenia w lidze gra naprawdę niezła kichę męcząc się z jakimiś leszczami :)

Co za bzdura... zaliczyli spadek formy - każdej drużynie się zdarza. Radzę sobie prześledzić wyniki Milanu w tym sezonie - z jakimi leszczami i w jakim stylu się męczyli. Można też zerknąć na aktualne wyniki Juventusu.

 

http://fcinter.pl/dzial/termsa09_10 ....ja tu nie widzę równej formy....no ale jak uważacie ;p Dla mnie to Milan bardziej zasługuje na mistrza i tyle :P

 

Jaka równa forma - przecież napisałem, że zaliczyli spadek..

 

Jak już przyczepiłeś się do równej formy to popatrz na wyniki Milanu.

http://www.acmilan.com.pl/seriea.php

http://www.intermediolan.com/terminarz.php

 

Tu masz wszystkie wyniki serie A Interu dla porównania

 

Inter ma 14 zwycięstw 4 remisy i 2 porażki natomiast Milan 12 zwycięstw, 4 remisy i 3 porazki do tego zalegly mecz z fiorentiną. Przewaga jest mała ale jednak jest. I dopóki Milan nie będzie miał więcej pktów to nie zasłuży na Scudetto :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...