Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Chociażby po to by po wygraniu conajmniej jednego meczu w fazie pucharowej i zaliczeniu kolejnej kontuzji wykluczającej Arjena na następny miesiąc, wyżej wymieniony będzie miał pewność, że po kolejnym łataniu kolana będzie miał po co wracać na boisko. Gdyż Milan w przeciwieństwie do Bayernu wciąż będzie grał w pucharach, o scudetto lub obydwie te rzeczy. Ale ja Robbena nie chciał bym w Milanie widzieć, chimeryczny, schorowany gwiazdor z jedną (lewą) nogą.

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Swietne wyniki do przerwy. Inter sie stacza.

 

 

Poszla informacja, ze Taiwo dostal francuskie obywatelstwo. Dodatkowo wypalil news, ze to wlasnie Milan a nie Real, Inter i inne ekipy jest pierwszy w kolejce po Ganso, co idealnie sie komponuje z tym nadaniem obywatelstwa (Taiwo zwolni tym samym miejsce dla Ganso jako gracza spoza UE). Byloby pieknie, gdyby udalo sie zaklepac tych 2 graczy.

 

 

 

 

edit: Lazio [*]... no ale w sumie i tak juz Inter odpadl z walki o mistrzostwo i najwazniejszy byl wynik w Palermo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W skutek ujawnionych danych na temat korupcji, Interowi prawie na pewno zostanie niedługo odebrane scudetto z 2006 roku:

 

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/07/05/2561307/revealed-inter-will-almost-certainly-be-stripped-of-2006

 

Czy to oznacza, że Mistrzem Włoch 2006 była piąta w tabeli Roma? A to się chłopaki ucieszą.

 

Ciekawostka: gdyby znaleźli jeszcze coś na Romę, mistrzostwo uzyskałby chyba AC Milan, który skończył na drugim miejscu, by po procesie pozbawiony 30 pkt. spaść na miejsce trzecie. Albo mistrzostwo Włoch 2006 przyznano by siódmemu oryginalnie Chievo Werona, w sumie nie wiem. Tak czy siak zabawnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Boruc zostaje w Fiorentinie, sprzedano Freya do Genoi, mam mieszane uczucia co tego wszystkiego, z jednej strony ostra rywalizacja obydwóch bramkarzy miałaby wymierne korzyści jeśli chodzi o "chcenie" i formę, z drugiej jednak strony mając takich 2 bramkarzy Fiorentina miała to pozycje bardzo elastyczną, a reszta bramkarzy to pojęcia nie mam jaką forme reprezentuja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...