Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Co do meczu - w sumie rozmiar porażki Milanu mnie zaskoczył. No i kupon mi nie wszedł przez tych dziadów, cóż następny wejdzie ;)

 

Stawiałeś na Milan w tym meczu? Nie można było oddać tej kasy biednym dzieciom? Po co ją tak marnować.

 

No głupi byłem przyznaję i_jamaica.gif. Prędko tego samego błędu nie popełnię.

 

grzes_l: Nic do Ciebie nie mam, po prostu dyskutując o statusie Obraniaka we Francji uparcie przedstawiałeś wyimaginowany przez siebie obraz tego piłkarza. Głosileś też jakieś rewelacje nt. sprzętu Apple, kreując się na znawcę - a nim nie jesteś. Wyrobiłem sobie po prostu o tobie opinię. Dlatego podzieliłem część krytycznych słów jakie pod twoim adresem sformułował Kuba. Jak chcesz, to możesz się obrazić. i_kawa.gif

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Co do meczu - w sumie rozmiar porażki Milanu mnie zaskoczył. No i kupon mi nie wszedł przez tych dziadów, cóż następny wejdzie ;)

 

Stawiałeś na Milan w tym meczu? Nie można było oddać tej kasy biednym dzieciom? Po co ją tak marnować.

 

No głupi byłem przyznaję i_jamaica.gif. Prędko tego samego błędu nie popełnię.

 

grzes_l: Nic do Ciebie nie mam, po prostu dyskutując o statusie Obraniaka we Francji uparcie przedstawiałeś wyimaginowany przez siebie obraz tego piłkarza. Głosileś też jakieś rewelacje nt. sprzętu Apple, kreując się na znawcę - a nim nie jesteś. Wyrobiłem sobie po prostu o tobie opinię. Dlatego podzieliłem część krytycznych słów jakie pod twoim adresem sformułował Kuba. Jak chcesz, to możesz się obrazić. i_kawa.gif

 

Nie spamuj juz naszymi dyskusjami.

 

Akurat co do Obraniaka dalej mam swoje zdanie. Skoro jest takim killerem dlaczego najwyzsza oferta jaka przyszla to tylko 1.5MGBP, ile tych ofert przyszlo? Dlaczego gra niepelne mecze, badz nie gra?

 

Natomiast widze ze trafilem na prawdziwego znawce i arbitra. :lol:

 

A o Apple to juz nawet nie pamietam o co chodzi, najwyrazniej masz jakis problem... Jak chcesz kontynuowac swoje wyrzygiwanie problemow to na PM. Chetnie pomoge :P.

 

Wracajac do tematu nie postawilbym na Milan w tym meczu choc marzylem o niespodziance. No ale ja sie nie znam a Ty zapewne tak... Podyskutuj z tym co pisze o tym meczu, a nie z wypowiedziami z innych tematow badz z moim charakterem.

Odnośnik do komentarza

Myslalem ze mowimy o obecnym sezonie i aktualnej formie i aktualnej ocenie zawodnika (i jego zespolu).

 

L'Equipe wcale w ocenach go nie rozpieszczal teraz i pod koniec poprzedniego sezonu, stad moja opinia, ze jest sredniakiem, fakt - ciezko znalezc dobre zrodlo opinii i ocen zawodnikow. A i oceny czesto nie oddaja rzeczywistej wartosci zawodnika (zawsze sa subiektywne) - mysle jednak ze popyt na niego juz cos nam mowi.

 

No i przyznaje - lige francuska ogladam najrzadziej. Wybieram najczesciej Hiszpanska, potem wloska (glownie Milan i Inter no i Napoli, ktorych mecze zwykle sa najciekawsze w moim mniemaniu (przynajmniej cos na temat ;) ) i na koniec tak tutaj na forum kochana lige angielska ale zwykle tylko niektore mecze top 4 (glownie Liverpool - bo duzo sie dzieje)...

 

No dobra, konczymy. Fajnie podyskutowac o temacie nie o osobie rozmowcy...

Odnośnik do komentarza

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD "L'equipe w ocenach wcale go nie rozpieszczał" [nie rozpieszczała jeżeli już] - nie dość, że w temacie o reprezentacji dawałem Ci przetłumaczone linki z tejże gazety, to jeszcze sam Obraniak jest bohaterem najnowszego, papierowego wydania L'equipe! Ekspert z Ciebie nie z tej ziemi i_lol2.gif

 

http://www.lequipe.fr/Football/20090319_17...d-obraniak.html - tak długie artykuły piszę się przecież o piłkarzach trzeciego rzutu i_lol3.gif. Aha, ani tam słowa o meczu z Grecją.

 

Co do jego formy - tydzień temu jego trener klubowy mówił, że Ludo jest w znakomitej formie. No ale ty wiesz wszystko i_lol3.gif Już przestań, nie kompromituj się. Ja na dziś już kończę, limit śmiechu wyczerpany i_lol.gif

 

PS: Dyskusję można chyba przykleić do tematu o reprezentacji?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

No zobaczymy.

Niestety Milan ma sporo przeciwko sobie.

1. Trener, ktory nie daje sobie rady co bylo widac w meczu z Interem ((po co wpuscil Gattuso po kontuzji?), nie potrafil zmotywowac zdemotywowanej druzyny, nie wiadomo na co liczyl wpuszczajac Huntelaara i pozbawiajac druzyne praktycznie jedynego goscia, ktory mogl cos zmienic)

2. Druzyna zostala oslabiona, pozbawiona playmakera (Kaki), ktory nawet w sredniej formie potrafil sporo zmienic w grze. Nie wzmocniona praktycznie nikim i z punktem pierwszym, ktory ma tchnac w nia ducha.

3. Konkurencja w moim mniemaniu ma lepszych trenerow i powaznie sie wzmocnila. Co wiecej widac w tym wszystkim mysl i strategie.

 

Tylko cud moze cos zmienic. Ten cud to nagly powrot dawnej formy Ronaldinho i Nesty...

 

Na plus mozna zaliczyc, ze 3 miejsce wciaz daje lige mistrzow i stac Milan na nie majac takich rutyniarzy w skladzie. Wbrew pozorom to moze byc i zaleta.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Inter nie stracił pkt z Milanem, no ale wygranej można się było spodziewać. Może nie tak wysokiej, ale jednak. Na Trofeo Tim mimo że składy nie były optymalne u wszystkich, to jednak Nerazzurri grali najbardziej kreatywną piłkę.

 

Enyłej, dzisiaj niezły mecz Juve. Jak na wyjazdowe spotkanie, to do tej głupio straconej bramki fajnie kontrolowali grę. De Rossi bajerancko przymierzył, ale można było temu zapobiec - Juve zaspało. Gigi wkur.wiony jak rzadko, podobnie jak po golu Hooijdonka parę lat temu.

 

Diego ponownie pokazuje, że to może być jeden z najlepszych transferów tego sezonu w Serie A. Gość nadaje na innej fali. Gdy inni skupiają się nad kolejnym zagraniem, dryblingiem, aby zaskoczyć przeciwnika, to w jego przypadku wszystkie te ruchy są tak naturalne, jakby to było dla niego oczywiste niczym oddychanie ;] Cieszyłem się jak dziecko po tych golach, w końcu jest ktoś, kto może być nowym "sercem" Juve w środku pola po Nedvedzie. "Robi różnice" jak to ktoś określał.

 

A tak to nadal kuleje gra w drugiej połowie, niczym za Ranieriego. Po 60 minucie nie wiem czy wszyscy są już myślami w domu, czy uważają, że mecz trwa tylko godzinę. Roma mogła spokojnie jeszcze wbić coś Juve i namieszać , choć Bianconeri też mogli szybciej już "uciec" z wynikiem Romie. Całe szczęście, że udało się to pod koniec meczu.

 

All in all, hat-trick dla Brazylii w tym meczu. Pierwsze spotkanie z poważnym przeciwnikiem na + dla Ferrary, i 3 pkt do przodu. Jest dobrze, jedynie Bayern letko martwi po transferze Robbena, bo chyba zaczynają nabierać wiatru w żagle.

Edytowane przez Stranger
Odnośnik do komentarza
No zobaczymy.

Niestety Milan ma sporo przeciwko sobie.

1. Trener, ktory nie daje sobie rady co bylo widac w meczu z Interem ((po co wpuscil Gattuso po kontuzji?), nie potrafil zmotywowac zdemotywowanej druzyny, nie wiadomo na co liczyl wpuszczajac Huntelaara i pozbawiajac druzyne praktycznie jedynego goscia, ktory mogl cos zmienic)

2. Druzyna zostala oslabiona, pozbawiona playmakera (Kaki), ktory nawet w sredniej formie potrafil sporo zmienic w grze. Nie wzmocniona praktycznie nikim i z punktem pierwszym, ktory ma tchnac w nia ducha.

3. Konkurencja w moim mniemaniu ma lepszych trenerow i powaznie sie wzmocnila. Co wiecej widac w tym wszystkim mysl i strategie.

 

Tylko cud moze cos zmienic. Ten cud to nagly powrot dawnej formy Ronaldinho i Nesty...

 

Na plus mozna zaliczyc, ze 3 miejsce wciaz daje lige mistrzow i stac Milan na nie majac takich rutyniarzy w skladzie. Wbrew pozorom to moze byc i zaleta.

 

 

Przecież Huntelaar był chyba pierwszym, który zaczął siać jakiś zamęt. Ja jestem szczerze zdziwiony, że on nie grał od początku. Narazie to ten Pato jest nieporozumieniem, jeśli chodzi o spotkania z klasowymi rywalami. Jaki sens miał jego występ? Samuel czy Lucio to byki, które wygrywają fizycznie z trochę większymi od Brazylijczyka. Chivu natomiast skutecznie obrzydza gre kosząc i chytrze faulując. No, serio nie wiem co tam ten karzełek miał wskórać.

Odnośnik do komentarza
Przecież Huntelaar był chyba pierwszym, który zaczął siać jakiś zamęt. Ja jestem szczerze zdziwiony, że on nie grał od początku. Narazie to ten Pato jest nieporozumieniem, jeśli chodzi o spotkania z klasowymi rywalami. Jaki sens miał jego występ? Samuel czy Lucio to byki, które wygrywają fizycznie z trochę większymi od Brazylijczyka. Chivu natomiast skutecznie obrzydza gre kosząc i chytrze faulując. No, serio nie wiem co tam ten karzełek miał wskórać.

 

Huh? Ale widziałeś chociaż ten mecz? 2 czy 3 żółte kartki dla Interu były po faulach właśnie na Pato. Gdy dostaje piłkę, jest już 2-3 kroki za defensorem, który albo go puści i doprowadzi do sytuacji bramkowej, a przynajmniej do groźnej kontry, albo go sfauluje. A że czasem brakuje mu wykończenia/wykonania ostatniego podania, albo że trochę go tam poprzepychają przy rzucie rożnym...

Nie wiem... ja tam z meczu na mecz jestem co raz większym fanem jego talentu. I tak jak pisałem wcześniej, z takim egzekutorem jakim jest Hunter mogą nieźle zamieszać z przodu.

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że napastnika nie rozlicza się z tego jak szybko biega ani z tego jak często jest faulowany tylko z goli albo z przynajmniej sytacji jakie sobie stworzył. Pato nie stworzył sobie ani jednej. Huntelaar grał w sumie krótko a miał przynajmniej z dwie z cego jedna byla naprawde groźna.

Odnośnik do komentarza
Przypominam, że napastnika nie rozlicza się z tego jak szybko biega ani z tego jak często jest faulowany tylko z goli albo z przynajmniej sytacji jakie sobie stworzył. Pato nie stworzył sobie ani jednej. Huntelaar grał w sumie krótko a miał przynajmniej z dwie z cego jedna byla naprawde groźna.

 

 

2 mecze 2 gole, jak dla mnie bardzo dobry bilans, byle tak do konca.

Odnośnik do komentarza

Pato to dobry gracz. Rzekłbym, że najlepszy w Milanie, co więcej - to jedyny naprawdę wyjątkowy gracz w tym klubie pełnym przeciętniaków. Trudno go jakoś pochwalić po meczu przegranym 0-4, ale tak na początku meczu, jak jeszcze było 0-0, był na pewno wyróżniającym się piłkarzem. Można go ganić, że nie strzelił gola, ale przecież nikt nie strzela goli non-stop. Pato nie jest typowym "łowcą bramek", to napastnik, ale z ambicjami. Jego umiejętności są ogromne, jest bardzo szybki, a to przecież taki młokos. Gdyby przeszedł do lepszego klubu, to mógłby rywalizować o Złotą Piłkę.

 

Pomijam fakt, że "pato" to hiszpańsku "pedał". Gdybym ja miał na nazwisko "Rodrigues", to nie chciałbym występować z napisem "pedał" na koszulce, no ale nikt nie jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Przypominam, że napastnika nie rozlicza się z tego jak szybko biega ani z tego jak często jest faulowany tylko z goli albo z przynajmniej sytacji jakie sobie stworzył. Pato nie stworzył sobie ani jednej. Huntelaar grał w sumie krótko a miał przynajmniej z dwie z cego jedna byla naprawde groźna.

 

 

2 mecze 2 gole, jak dla mnie bardzo dobry bilans, byle tak do konca.

 

Ale ja mówię o meczu z Interem. Pato może być dobry na jakiś wieśniaków z południa, problem zaczyna się gdy ma wystąpić przeciwko komuś kto ma jako tako poukładane szyki obronne. Inter ma dobrą obronę i dobry bilans Pato zdał się psu na dupę, ale po co ja w ogólę się wdaję w dyskusję z fanbojami Milanu. Wy przegrywacie 0:4 a i tak wszystko jest spoko, Pato zagrał świetnie, Nasta jest w wybitnej formie, tylko sędzia nas jak zwykle oszukał xD

 

Pomijam fakt, że "pato" to hiszpańsku "pedał". Gdybym ja miał na nazwisko "Rodrigues", to nie chciałbym występować z napisem "pedał" na koszulce, no ale nikt nie jest idealny.

 

Pato to po hiszpański kaczor ew. potocznie niezdara. Pedał to maricón. Już bardziej bekowe od "niezdary" było Kaka.

Odnośnik do komentarza

Huntelaar jak dla mnie niewiele pokazal. To ze sobie strzelal, kiedy reszta druzyny juz praktycznie nie grala o niczym nie swiadczy, bo to i tak zadnych efektow miec nie moglo. Poza tym kto mial grac na niego? Wydaje mi sie ze nie wpuszcza sie nowego by poderwac druzyne, bo raczej sie ja jeszcze bardziej demotywuje i faktycznie pozbawia sie jej jedynego potencjalnego rezysera gry. Jak dla mnie to nieporozumienie.

 

Pato jest lepszy i bardziej wszechstronny. Huntelaar mimo, ze byl na boisku jakos druzyny nie poderwal nawet o honorowe trafienie praktycznie nie walczyli.

Odnośnik do komentarza
Pato to po hiszpański kaczor ew. potocznie niezdara. Pedał to maricón. Już bardziej bekowe od "niezdary" było Kaka.

Tak, jasne, niezdara. "Pato" to "ty niezdaro", aha! I pewnie jak wpiszę to słowo w jakimś słowniku, to też mi pokaże, że to niezdara!

 

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=pato

 

a spanish way of saying gay

 

"Hiszpański sposób na powiedzenie: niezdara".

 

Faktycznie!

Odnośnik do komentarza

"Gay" nie znaczy "pedał".

 

A, jeszcze jakbyś nie wiedział, że "gay" nie używa się tylko jako określenie na homoseksualistę:

 

"1. gay

 

(...)

 

3. often used to describe something stupid or unfortunate. originating from homophobia. quite preferable among many teenage males in order to buff up their "masculinity" "

 

Jak mówisz do kumpla "Ty cioto!", to masz na myśli, że jest pier,dołą, czy łudzisz się, że mógłbyś mu obciągnąć?

Zresztą co to Pato obchodzi, przecież to Brazylijczyk.

 

 

 

 

LOL PATO TO PEDAŁ PO HISZPAŃSKU ROTFL PWND!!!!!!!!11111

Edytowane przez Blok
Odnośnik do komentarza

http://www.spanishdict.com/translate/pato

 

 

 

Ogokozo nie odstawiaj lekow, przeciez nawet osoba nie znajaca hiszpanskiego wie, ze "Kaczor" to pseudonim Olka.

 

 

No i mamy pierwsze roszady trenerskie. Mozna powiedziec, ze bylo to do przewidzenia. Roma zamiast sie wzmaniac, to podczas mercato glownie sprzedawala. Skutkiem tego zaliczyla 2 porazki w dwoch meczach i Spaletti zrezygnowal. Zmiana trenera nie zapowiada jednak niczego dobrego, bo jego nastepca ma byc Ranieri;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...