Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ale lipa jak można przegrać mistrzostwo wygrywając 17 z 18 rozegranych meczów rundy rewanżowej :|

 

Wszystko przez to że ogórki podkładaly się dla Barcy :confused:

 

Nie wiem po co prowokujesz...to samo można powiedzieć o Realu w kilku spotkaniach :) Jeśli Barcelona dopnie swego za tydzień to pozostanie tylko pogratulować i pogodzić się z tym. Koniec świata to to nie będzie :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ale lipa jak można przegrać mistrzostwo wygrywając 17 z 18 rozegranych meczów rundy rewanżowej :|

 

Wszystko przez to że ogórki podkładaly się dla Barcy :confused:

 

Nie wiem po co prowokujesz...to samo można powiedzieć o Realu w kilku spotkaniach :) Jeśli Barcelona dopnie swego za tydzień to pozostanie tylko pogratulować i pogodzić się z tym. Koniec świata to to nie będzie :)

 

Wystarczy Ci powtórka z pierwszego meczu z Espanyolem czy mam poszukać czegoś równie perfidnego? :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak chcesz to szukaj :D Tego pierwszego spotkania z Espanyolem nie za bardzo kojarze :P

Ten karny za faul z kosmosu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-6MUPDdNQqE

Beka z Realu, tyle kasy wydali na transfery, a nic w sezonie nie zdobędą. :ninja:

 

Za rok powtórka, a już na pewno w 1/8.

A United jak sprzeda Rooneya będzie w przyszłym roku walczyć o 3 miejsce w grupie i o miejsce w LE :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak chcesz to szukaj :D Tego pierwszego spotkania z Espanyolem nie za bardzo kojarze :P

Ten karny za faul z kosmosu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-6MUPDdNQqE

Beka z Realu, tyle kasy wydali na transfery, a nic w sezonie nie zdobędą. :ninja:

 

Za rok powtórka, a już na pewno w 1/8.

A United jak sprzeda Rooneya będzie w przyszłym roku walczyć o 3 miejsce w grupie i o miejsce w LE :D

i podobno Messiego chca kupic za 120 milionow funtow :) a tak na serio to ciekaw jesetem kogo sobie kupia

Odnośnik do komentarza

Ale mnie wpienia obrona Barcy. Oba gole, to babole (dla rymu) w wykonaniu formacji defensywnej. Barca nie może stracić gola po ładnej akcji przeciwników, tylko po błędach własnych obrońców i to też jest nienaruszalna świętość obowiązująca od zarania dziejów. Gole strzelało trzech ulubieńców z ataku i dobrze by było, gdyby w przyszłym sezonie nadal grali razem (byle nie dla Realu). Jeszcze tylko jeden mecz z cieniasami, ale i tak tradycyjnie mam złe przeczucia. Jeżeli Barca to wygra, to pierwszy raz w historii będzie mi trochę szkoda Realu.

 

Latem przydałyby się Barce 2-3 wzmocnienia w postaci solidnych wyrobników, bez szaleństw pokroju Fabregas, które nowej jakości nie zapewnią a prędzej narobią kłopotów. Nowa gwiazda w teamie, pod którą pasuje ustawić zespół, to nie w stylu Katalońskiego klubu, co widać po Zlatanie, który długo się aklimatyzuje i ma problem z tym, że wszyscy nie grają pod niego. Licze na zmiennika dla Daniego, solidnego środkowego obrońcę (chyba, że ukraińcowi podbiją statystyki...) i niezłego skrzydłowego. Wierzę, że Zlatan w końcu zacznie pokazywać, że jest lepszy niż był Samuel, a jak nie, to młodych, zdolnych i z ambicjami w szkółce Barcelona zawsze znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...