Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Po kiego Fabregas Barcelonie? Piłkę ma kto rozgrywać. Wydawanie pierdyliarda euro na Villę też nie ma większego sensu, a tym bardziej w rozliczeniu z Krkicem. Ja nadal twierdzę, że nie tędy droga. Barca mogła zainwestować parę dolców kilka lat temu w Forlana i nie byłoby problemu z atakiem, ale nikt mnie nie słuchał...

Odnośnik do komentarza

Po kiego Fabregas Barcelonie? Piłkę ma kto rozgrywać. Wydawanie pierdyliarda euro na Villę też nie ma większego sensu, a tym bardziej w rozliczeniu z Krkicem. Ja nadal twierdzę, że nie tędy droga. Barca mogła zainwestować parę dolców kilka lat temu w Forlana i nie byłoby problemu z atakiem, ale nikt mnie nie słuchał...

bo Xavi ma swoje lata :P a co do ataku to chcialbym vPersiego a nie dziadka Ville...

no to mamy miszcza ...przewaga Barcy i Realu na 3 druzyna pokazuje kto rzadzi w La Liga

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Real już po połowie o nic nie grał i odpuścili sobie zupełnie zresztą i tak przegrali wszystko z sędziami i Barcą na spółę

 

Dokładnie...jedynie rezerwowym coś się chciało grać. Ja liczę tylko,że następny sezon będzie bardziej wyrównany...no i ,że Pelle zostanie :)

A ja nie bo może i będą grali bunkrem z Mourinho ale barka nie ma żadnych szans skoro mający dosyć cienki skład Inter ich pojechał :P

Odnośnik do komentarza

3.......2........1.....

 

...

 

...

 

MADRID CABRON SALUDA EL CAMPEON! :D :D :D

 

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać.

 

To jest to co kocham w PD. Klub który w przeszłości naprzykrzał się Katalonii z pomocą Franco, który dziś wydaje masę pieniędzy na to żeby coś wygrać w stylu "uh uh może się uda, ale trzeba jeszcze kupić napastnika do kolekcji", a tu klub który gra piękną piłkę i stawia na wychowanków wygrywa, to jest jak happy end w Smerfach gdzie dobre smerfy zawsze złego Gargamela wykiwają. TAK TAK TAK. Mogę odetchnąć z ulgą, głupio by było jakby taka drużyna nie zdobyła PD w tym roku, żal mi by było tych chłopaków. Tak jak żal mi C. Ronaldo z Realu, bo to chłopak któremu się chce, który zostawia płuca na boisku i że widać w nim zapał. On zasługuje na klub, w którym to nie on wygrywa mecz dla klubu, ale klub dla niego. Póki co brawo Barca, brawo futbol!

Odnośnik do komentarza

Real już po połowie o nic nie grał i odpuścili sobie zupełnie zresztą i tak przegrali wszystko z sędziami i Barcą na spółę

 

Dokładnie...jedynie rezerwowym coś się chciało grać. Ja liczę tylko,że następny sezon będzie bardziej wyrównany...no i ,że Pelle zostanie :)

A ja nie bo może i będą grali bunkrem z Mourinho ale barka nie ma żadnych szans skoro mający dosyć cienki skład Inter ich pojechał :P

 

Dla mnie to ty zachowujesz się czasami jak te neokidy :/ No sorry,ale czasami prowokujesz tak,że głowa mała(sam też się dajesz prowokować) i tylko wyrabiasz markę kibicom Realu jacy to my frustraci itp. Real potrzebuje stabilizacji,a nią będzie z pewnością pozostawienie Pellego. Z Villareal udało mu się na luzie pokonywać Barcelonę to i z Real mu się to uda...trzeba cierpliwości i czasu Ty tego zdecydowanie nie masz :thumbsup:

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...