Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o definicję antyfutbolu w takim razie. Bo chyba nie zrozumiałeś mojego posta.

 

Co jest antyfutbolem jak nie skupienie na destrukcji tylko i wylacznie? Przeciez oni nawet nie probowali przetrzymac pilki. Skonstruowanie czegokolwiek wychodzilo poza strategie.

Co do wygrania meczu, to chyba nikt nie dyskutuje. A tak w ogole to nie ten temat, wiec po kuj Wy o tym Interze? Moze pogadajmy o Gran Derbi? :P

 

Przecież przez dwa mecze się nie bronili. To jest taktyka, którą zastosowałby każdy, szczególnie w takim momencie, gdy brakuje zawodnika, a wynik jest korzystny. Barcelona też by tak zagrała. No i grali z równorzędną drużyną, a nie pionkami z ekstraklasy. Może Barcelona w 10-tkę atakowała w meczu z Chelsea, ale mieli do odrobienia stratę, natomiast Inter nic nikomu nie musiał udowadniać, bo zrobił to u siebie.

Odnośnik do komentarza

No alez ja to przyznalem piszac:

"Nie da sie ukryc ze wyrzucenie Motty popsulo mecz."

 

Natomiast nie rozumiem Twojego:

 

"Tym bardziej mając korzystny rezultat. Ale fani Barcelony wiedzą lepiej, że to był antyfutbol."

 

Skoro to wlasnie byl antyfutbol.

 

No i z Barcelona to nieprawda. Pokaz mi mecz w ktorym Barcelona sie bronila, badz nie przetrzymywala pilki i tylko ja wybijala w kosmos, grupujac sie na polu karnym? Sporo razy grala w 10 majac wynik po swojej stronie...

Odnośnik do komentarza

No alez ja to przyznalem piszac:

"Nie da sie ukryc ze wyrzucenie Motty popsulo mecz."

 

Natomiast nie rozumiem Twojego:

 

"Tym bardziej mając korzystny rezultat. Ale fani Barcelony wiedzą lepiej, że to był antyfutbol."

 

Skoro to wlasnie byl antyfutbol.

 

No i z Barcelona to nieprawda. Pokaz mi mecz w ktorym Barcelona sie bronila, badz nie przetrzymywala pilki i tylko ja wybijala w kosmos, grupujac sie na polu karnym? Sporo razy grala w 10 majac wynik po swojej stronie...

 

Jak ktos traktuje Futbol jak grecka tragedie czyli wielkie widowisko po ktorym maja przezyc katharsis, osiagnac nirvane i bog wie jeszcze co to dla NIEGO to jest antyfuybol. Jak ktos interesuje sie pilka nozna bardziej od strony taktycznej to taki mecz bedzie mu sie podobal. Ja np bylem wniebowziety tak samo jak po meczu Chelsea-Barca, Polska-Portugalia czy np dwumecz Porto-Manu z 2004 roku.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

(pipi)a! Antyfutbol to jest gdy meczu się nie da oglądać bo drużyna mimo, że mogłaby grać inaczej stoi pod swoją bramką i wykopuję piłkę do przodu.

 

 

 

 

Inter po kartce NIE MÓGŁ grać inaczej, a co ważniejsze wcale NIE MUSIAŁ.

 

 

Odnośnik do komentarza

No alez ja to przyznalem piszac:

"Nie da sie ukryc ze wyrzucenie Motty popsulo mecz."

 

Natomiast nie rozumiem Twojego:

 

"Tym bardziej mając korzystny rezultat. Ale fani Barcelony wiedzą lepiej, że to był antyfutbol."

 

Skoro to wlasnie byl antyfutbol.

 

No i z Barcelona to nieprawda. Pokaz mi mecz w ktorym Barcelona sie bronila, badz nie przetrzymywala pilki i tylko ja wybijala w kosmos, grupujac sie na polu karnym? Sporo razy grala w 10 majac wynik po swojej stronie...

 

 

Z punktu widzenia widowiska - tak byl to anty.. ale z punktu widzenia Taktyki bylo to male mistrzostwo swiata w wykonaniu Interu. Nie musieli, wygrywali dwumecz i bronili wyniku i zrobili to w najlepszy mozliwy sposob.

 

Pilka nozna to gra o zwyciestwo, ale droga do niego moze byc calkowicie rozna.

 

Najlepszy mecz pod wzgledem efektownosci jaki ogladalem to Holandia - Czechy. Grupowy pojedynek na Euro 2004. Jak ktos nie ogladal to sciagnijcie sobie to spotkanie. niesamowite tempo, ilosc akcji sytuacji i wynik. ktory spokojnie mogl byc 2 razy wyzszy (dla ktoregokolwiek zespolu)

 

Najlepszy taktyczny mecz to serial Chelsea - Liverpool kilka razy z rzedu w LM.

Odnośnik do komentarza

A na prezentacji Villi na noł kap pustki że aż miło :mellow:

Jeśli 35 tysięcy kibiców to pustki to spoko.

http://www.youtube.com/watch?v=twNXQhfpELQ&feature=player_embedded#!

Na 100 tysi to ciut ponad 1/3 :]

 

Tak powinno być http://www.youtube.com/watch?v=V-PiX_OGyyY&hd=1

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

A na prezentacji Villi na noł kap pustki że aż miło :mellow:

Jeśli 35 tysięcy kibiców to pustki to spoko.

http://www.youtube.com/watch?v=twNXQhfpELQ&feature=player_embedded#!

Na 100 tysi to ciut ponad 1/3 :]

 

Tak powinno być http://www.youtube.com/watch?v=V-PiX_OGyyY&hd=1

Skoro tak powinno byc to dlaczego tak bylo tylko podczas tej jednej jedynej prezentacji ? :D

real chyba kupil wiecej zawodnikow niz tylko Krysie nie ? ;D

http://www.youtube.com/watch?v=idLG6jh23yE&feature=player_embedded

 

 

 

btw:

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

A na prezentacji Villi na noł kap pustki że aż miło :mellow:

Jeśli 35 tysięcy kibiców to pustki to spoko.

http://www.youtube.com/watch?v=twNXQhfpELQ&feature=player_embedded#!

Na 100 tysi to ciut ponad 1/3 :]

 

Tak powinno być http://www.youtube.com/watch?v=V-PiX_OGyyY&hd=1

Skoro tak powinno byc to dlaczego tak bylo tylko podczas tej jednej jedynej prezentacji ? :D

real chyba kupil wiecej zawodnikow niz tylko Krysie nie ? ;D

http://www.youtube.com/watch?v=idLG6jh23yE&feature=player_embedded

 

 

 

btw:

Na prezentacji Kaki było podobnie a Benzemy tak samo jak na Villi w końcu ten sam poziom ;)

Odnośnik do komentarza

Wiecej goli dla ManU zdobyl Mr. Owngoal niz Benzema.

Jego poziom jest tak laby jak ten caly real, idealnie sie tam nadaje.

Powinni jeszcze Czyhrysnkiego odpkupic to juz w ogole mieliby dream team.

 

 

Prezentacja krysi byla na camp nou ?

100tys na swietego barnaby ? jak tam 80kafli miejsc jest przeca :F

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

Wiecej goli dla ManU zdobyl Mr. Owngoal niz Benzema.

Jego poziom jest tak laby jak ten caly real, idealnie sie tam nadaje.

Powinni jeszcze Czyhrysnkiego odpkupic to juz w ogole mieliby dream team.

 

 

Prezentacja krysi byla na camp nou ?

100tys na swietego barnaby ? jak tam 80kafli miejsc jest przeca :F

 

Bo miał więcej okazji na grę Benzema jest lepszy niż te drewniaki Berbatov i Ibra (zresztą nawet podobni do siebie :whistling: )

 

No ma 80 kalfi i zdecydowana większość była zajęta.

Odnośnik do komentarza

Benzema lepszy niz IBRA??

 

To Ty chyba inny sezon ogladales w tym roku. I nie gadaj ze ibra gral wiecej.

 

Od poczatku sezonu obaj byli podstawowymi napastnikami swoich druzyn, i obaj byli "nowi" .

 

Benzema po tym sezonie to moze pilki za Ibra nosic

 

Nie daj się sprowokować...Codowi naprawdę się nudzi :]

Odnośnik do komentarza

Benzema lepszy niz IBRA??

 

To Ty chyba inny sezon ogladales w tym roku. I nie gadaj ze ibra gral wiecej.

 

Od poczatku sezonu obaj byli podstawowymi napastnikami swoich druzyn, i obaj byli "nowi" .

 

Benzema po tym sezonie to moze pilki za Ibra nosic

 

Nie daj się sprowokować...Codowi naprawdę się nudzi :]

3 miesiace do nowego sezonu :angry2:

Odnośnik do komentarza

Benzema lepszy niz IBRA??

 

To Ty chyba inny sezon ogladales w tym roku. I nie gadaj ze ibra gral wiecej.

 

Od poczatku sezonu obaj byli podstawowymi napastnikami swoich druzyn, i obaj byli "nowi" .

 

Benzema po tym sezonie to moze pilki za Ibra nosic

 

Nie daj się sprowokować...Codowi naprawdę się nudzi :]

masz racje nie warto sie z ........ klocic bo Cie sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem ;)

 

A biorac pod uwage caly seozn to:

 

Ibrahimovic Minutes 2044 Goals 16 Assists 8 Average (Min 85.17

 

 

Karim Benzema Minutes 1299 Goals 8 Assists 4 Average (Min108.3

 

 

A tu zeby zaraz nie wyskoczyl z Krystyna

 

Cristiano Ronaldo Real Madrid 2464 26 7 74.67

 

Lionel Messi FC Barcelona 2710 34 9 63.02

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Wczuj sie w jego polozenie..

Kiicuje klubowi, ktory od ohohoho

nic nie wygral a w tym sezonie gratisowo dostal klepy od 3 ligowca..

gdzies trzeba wyladowac ta frustracje..

Przeciez on nawet nie wie ile miejsc ma stadion jego ulubionego klubu, wiec z czym do ludzi ? :D

Prędzej czy pózniej wygrają i to bez villarato :]

 

A tego komentarza co do miejsc to nawet putku nie skomentuje ;)

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

No z pewnoscia kiedys cos wygraja, jest tyle pucharow, ze z taka ekipa wypadalo by cos wygrac, cos poza rankingami popularnosci na onecie..

i co kolezko ? ;p

zrobiles z mordy szmate, nie wiesz ile miejsc ma stadion Twojego ukochanego klubu, (pipi) farmazony i myslisz, ze urosnie Ci e-siusiak prowokujac tutaj.

Powoli wszyscy zaczynaja Cie miec w (pipi)e, bo zes ani smieszny, ani fajny, taki maly zakompleksiony fan, ktory nie wiedzial komu kibicowac i wybral real :)

Odnośnik do komentarza

zrobiles z mordy szmate, nie wiesz ile miejsc ma stadion Twojego ukochanego klubu, (pipi) farmazony i myslisz, ze urosnie Ci e-siusiak prowokujac tutaj.

Powoli wszyscy zaczynaja Cie miec w (pipi)e, bo zes ani smieszny, ani fajny, taki maly zakompleksiony fan, ktory nie wiedzial komu kibicowac i wybral real :)

Tak oczywiście gdzie ty to widzisz że nie wiem bo mnie to strasznie ciekawi ;) ?

 

Nie martw się skoro mnie to i Ciebie też :]

 

Edit:

 

I nie mam zamiaru być ani smieszny ani fajny po prostu za dużo tu bydła które ciągle tworzy jakieś niestworzone historie o barcelonie

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...