Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak mowilem, Barcelona ligii z Realem nie wygra.

Bo jak w LM sedziowie sa z Barca tak w PD co drugi sedzia pod swoim uniformem nosi krolewska koszulke.

Tak wiec jak Realowi nie idzie, damy mu karnego, on sobie go strzeli a potem na fali pociagnie jeszcze 2 bramki i sprawa zalatwiona.

Barcelona ma monopol na sedziow tylko w LM, a ze w dalszym ciagu z Realem nie przegrywa, nawet grajac totalny piach remisuje 2;2

wiec wydaje mi sie, ze gdyby znowu trafili na siebie w LM to Real zostanie odprawiony z kwitkiem.

Nie wiem czy Barcelona LM zdobedzie ale jestem pewny, ze zajdzie dalej jak Real, ktory zakonczy lige na 1 miejscu.

Edytowane przez wronerro
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto według Ciebie jest drugą najlepszą drużyną w Europie?

 

Oczywiście, że United jest lepsze. Kiedy Real ostatni raz dotarł do finału? Dekadę temu - a Wy nadal smyrajcie się po pisiorkach, że to galaktyczny Real jest na równi z Barceloną, albo zaraz po niej :sorcerer:

Posmyraj się po pisiorkach(o ile go masz) z Figlarzem i daj mu kolejnego plusika.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No właśnie Mysza, nie potrafisz obiektywnie i z dystansem spojrzeć na pewne sprawy (nie martw się tym, tak ma każdy fan Realu - sprawdzone info). Ja tylko stwierdzam fakt, Wy za to macie tutaj za(pipi)iste kółeczko wzajemnej adoracji. Wazeliniarstwo aż wylewa się z tego tematu i zalewa forumka ;)

 

Może po tym sezonie Real będzie drugą drużyną w Europie, ba, może nawet pierwszą, ale teraz to co mówicie jest dla mnie po prostu śmieszne.

Wracając jeszcze do MU, to chłopaki zasysają po całości, ale póki to oni są mistrzem kraju i wicemistrzem europy :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie Mysza, nie potrafisz obiektywnie i z dystansem spojrzeć na pewne sprawy (nie martw się tym, tak ma każdy fan Realu - sprawdzone info). Ja tylko stwierdzam fakt, Wy za to macie tutaj za(pipi)iste kółeczko wzajemnej adoracji. Wazeliniarstwo aż wylewa się z tego tematu i zalewa forumka ;)

 

Może po tym sezonie Real będzie drugą drużyną w Europie, ba, może nawet pierwszą, ale teraz to co mówicie jest dla mnie po prostu śmieszne.

Wracając jeszcze do MU, to chłopaki zasysają po całości, ale póki to oni są mistrzem kraju i wicemistrzem europy :)

Jakbym interesowała mnie historia to powiedziałbym Ci, że najlepszy w historii jest Real bo jako jedyny wygrał 9 pucharów Europy,ale tego nie zrobię. Ciągle mówimy obecnej dyspozycji danych klubów w których jak na razie Barcelona i Real nie mają sobie równych. Jak na razie tylko pomiędzy tymi drużynami toczy się rywalizacja do zdobycia najważniejszych trofeów,ale co tam .... Manchester to mistrz kraju i wicemistrz Europy... pipipi mnie to obchodzi skoro nie dają rady galaktycznemu FC Basel.

Edytowane przez MYSZa7
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak wlasnie jest. Real z Barcelona rozdaja karty na globalnym stoliku..

Czasami jednemu z nich podwinie sie noga, co nie zmienia faktu, ze dalej tkwia w mega scisles czolowce.

W TOP2 Hiszpanii znajduja sie 2 odmienne kluby: finezyjna Barcelona i silowy Real.

Dwie odmienne filozofie gry, dwie odmienne mentalnosci i jakze odmianny styl gry, ale laczy ich jedno - gwalca wszystkich..

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Siłowy Real jest tylko w meczach z Barceloną. Poza tym to prezentują raczej nijaki styl. Królewscy nie maja konkretnego sposobu na zdobywanie bramek. Raz bramka po błyskawicznej kontrze, raz po niezłej klepce, a raz po stałym fragmencie gry. Różnorodność jest wysoka przez co nie powiedziałbym,żeby Real miał jakiś konkretnie wypracowany styl. Na pewno nie jest to futbol siłowy.

Odnośnik do komentarza

Jak Barca akurat będzie na grzybach, to taki wynik wydaje się prawdopodobny. Wiadomo, że wszystko się kiedyś skończyć musi (chociaż płaczę po nocach nie mogąc się z tym pogodzić), ale póki co ja bym się raczej nastawiał na mocny na(pipi) i ostrzeliwanie bramki Nietoperzy. No chyba, że chłopaki nadal nie czują presji, to może być niespodzianka.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...