Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeżeli Barca będzie tracić do Realu 3 punkty, to Katalończycy zdobędą mistrza, a jak Real będzie 9 punktów do przodu, to jeszcze nic nie jest przesądzone i Barca ma szanse :huh:

 

Jest jeszcze cos takieo jak element psychologiczny

 

Mysle ze jesli za tydzien RM przegra w Osasunie a Barca wygra z Bilbao, To Real siadzie i pogubi jeszcze punkty po drodze. Natomiast Barca niesiona fala odrobienia 7 pkt w 2 tygodnie bedzie w strasznym gazie wygrywac wszystko do konca

 

Oczywiscie racji miec nie musze ale wydaje mi sie to bardzo prawdopodobne.

 

Łatwiejszy kalendarz Barcelony jest tu dodatkowym jej atutem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Łatwiejszy terminarz Barcy? No nie wiem.

 

Mallorca - wyjazd; Milan - wyjazd; po 2 dniach przerwy Bilbao - dom; następne 2 dni przerwy - Milan dom. Do tego dochodzą trudne wyjazdy z Levante, Rayo i Betisem. Wygranie przez Barce tych 10 meczów, granych praktycznie stale co 3 dni, przeplatanych spotkaniami w LM, byłoby czymś nieprawdopodobnym.

 

 

Równie ciekawe rzeczy rozgrywają się w Komitecie Rozgrywek, który zakwalifikował zwrot Pepe: "To złodziejstwo, sku*wysynu", jako wyrażenie li tylko lekceważące arbitra. Pepe nie obraził sędziego, dlatego kara wynosi jedynie 2, a nie co najmniej 4 mecze, gdyby jednak dopuscił się wg Komitetu obrazy.

 

Człowiek uczy się całe życie. Dziś dowiedziałem się, że nazwanie kogoś synem ku*wy jest zlekceważeniem tej osoby.

 

 

Ponadto okazało się, że anulowana Ramosowi żółta kartka (zawierająco rzekomo niesprecyzowaną informację o powodzie ukarania), opisana jest w protokole sędziowski w identyczny sposób, co kartka, którą otrzymał Pique w niedawnym meczu Barcelony z Sevillą. Wszystko to można sprawdzić na stronie RFEF. Żółtko Gerarda nie zostało jednak anulowane, Komitet poprzestał na Ramosie, który dzięki tej decyzji będzie mógł zagrać dziś z Sociedad.

Odnośnik do komentarza

Biedna Katalonia, wiecznie sfrustrowana. Plan jest prosty: cofnęli Ramosowi żółtą kartkę i brakuje mu teraz jednej do zawieszenia. W dzisiejszym meczu Realu sędziuje kolejny "wybitny" arbiter także bardzo możliwe jest, że Ramos dostanie dzisiaj żółtą i będzie razem z Pepe pauzował w wyjazdowym meczu z Osasuną.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ciul z kartkami Realu, sędzia dzisiaj zarządził i wyrzucił po dwóch naciąganych żółtkach (druga to w ogóle coś a'la kartka dla Pepe w ostatnim meczu) Thiago w okolicach 60 minuty. Biedna Katalonia jednak przyjęła cios na klatę, nie popłakała się, Pep wprowadził dobre zmiany w postaci Keity i Montoyi, Pique podwyższył na 2:0 i dobro wygrało. Dziwnego gola z wolnego na 1:0 zdobył Messi (w pierwszym momencie wydawało się, ze to Sanchez dobił piłkę głową).

Odnośnik do komentarza

Parafrazując Mou: Jedni mogą zagrywać ewidentnie ręką, drugich zaś nagradza się kartkami, gdy piłka trafia w rękę przy ciele;)

 

 

Czemu po wyrzuceniu Thiago Pep i piłkarze nie zwyzywali sędziego? Przecież to teraz takie modne. Na pewno źle sobie o arbitrze pomyśleli, a to przecież to samo, jakby go obrazili werbalnie. Ah, ta zła Katalonia, za grosz szczerości, tylko jątrzą i obmyślają rozmaite spiski.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Barca zrobiła swoje. Nawet grając w 10. Szkoda ,ze w ostatniej akcji Montoya nie trafił sam na sam. To pokazuje po raz kolejny ze Barcelona jak trzeba sie spiąć to nie ma na nia bata.

 

Zgodnie z tym co mówiłem wcześniej RM juz wygrywa u siebie. Kolejka przewidywalna.

 

W następnej będzie sie działo. Mowie wam

 

 

Odrywając sie na chwile od walki o mistrzostwo.

Jestem ciekawy jak dzisiaj pogra Valencia. Powinna wygrać ale ostatnio gra strasznie w kratkę wiec daleki jestem od 100% deklaracji. niemniej spodziewam sie co najmniej 3 goli w tym meczu

Odnośnik do komentarza

Fantastyczny mecz w Barcelonie i Malaga na 10 minut przed koncem wychodzi na prowadzenie 2:1

 

Tymczasem w Levante Osasuna wygrywa juz 2:0

 

 

Malaga zrównuje sie punktami z 3 w tabeli Valencia.

 

Walka o LM w tym roku bedzie bardzo zażarta. odruzyny od 3 do nawet 11 miejsca (jesli dzis wygra Rayo i Athletic) miejsca sa bardzo blisko

 

Oj RM bedzie miał bardzo ciezko w Pampelunie za tydzień

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza

Z chęcią to zrobię, ale raczej Madryt to wygra. Niestety.

 

 

Widać, że podeszli do meczu z Osą z wielką powagą, zero lekceważenia. Pampeluna sama na siebie nakręciła bat tym przedmeczowym nakręcaniem (''przywitanie'' graczy Realu na lotnisku, sprawa z hotelem etc.).

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza

Ja tam wierze Karolowi, że Osasuna strzeli jeszcze 4 bramki

 

No coz. Real jest w tej pierwszej połowie "brutalny". te wszystkie gole sa zdobywane w taki sposob aby pokazac ze sa (pipi) mocny.

 

Nigdy nie widziałem aby w Pampelunie szło im tak łatwo.

 

No trudno może straca punkty z Valencia

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza

Ja tam wierze Karolowi, że Osasuna strzeli jeszcze 4 bramki

 

No coz. Real jest w tej pierwszej połowie "brutalny". te wszystkie gole sa zdobywane w taki sposob aby pokazac ze sa (pipi) mocny.

 

 

Lepiej sie ta moc prezentuje podajac piłkę z Valdesem 800 razy a pozniej proby wjechania z nią do bramki rywala są ostro zabawne jak w meczu z milanem :D

Ale no wiadomka trawa była do bani :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...