Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Najzabawniejsze w tej spinie forumowego Nostradamusa jest to, że Real wbił trzy gole grając w trybie wypoczynkowym. Odległe opcje jak Albiol czy Granero na boisku, luzik bluzik.

 

Kto się dorobił tego tytułu?

 

 

Myślałem, że można się domyślić, iż chodzi o tego kolesia, który o każdym meczu pisze głównie to, dlaczego tak naprawdę trafnie wszystko przewidział i jak wielce jest to ważne. Obso ma blokadę, tak że zostaje...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Najzabawniejsze w tej spinie forumowego Nostradamusa jest to, że Real wbił trzy gole grając w trybie wypoczynkowym. Odległe opcje jak Albiol czy Granero na boisku, luzik bluzik.

 

Kto się dorobił tego tytułu?

 

 

Myślałem, że można się domyślić, iż chodzi o tego kolesia, który o każdym meczu pisze głównie to, dlaczego tak naprawdę trafnie wszystko przewidział i jak wielce jest to ważne. Obso ma blokadę, tak że zostaje...

 

Właściwie to wystarczyło poczekać kto odpowie na Twojego posta.

Odnośnik do komentarza

Śliczny mecz w wykonaniu Blaugrany, nie wiem czy da się lepiej grać w pomocy i defensywie, bo te formacje działały wręcz wzorcowo. Gorzej wypadł atak, za który w 87% odpowiada forma Messiego, a ten był wczoraj, tuż przed Tello (nie przesadzając, zauważyłem, że ziomek jest na boisku w okolicach 30 minuty- pewien dowód na jego obecną przydatność w sytuacji, kiedy Barca gra futbol totalny, mało kontr itp), ale daleko za resztą teamu. Muchy w nosie i fochy na cały świat a'la Krystian, szkoda, że nie było w składzie Alonso, żeby go zdzielił w łeb na otrzeźwienie. Thiago, Iniesta, Mascherano, Sergio cudowne zawody. Pique... najlepszy mecz od dwóch lat ? Podłączanie się do akcji ofensywnych w stylu Bayerowego Lucio, świetny odbiór, krycie, praktycznie zero błędów, szkoda tylko, że nie udało mu się strzelić gola.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Barcelona jakby zagrała tak z Milanem jak wczoraj z Bilbao, to by Milan jechał do Katalonii co najwyżej żeby zobaczyć ładny stadion. Podobała mi się gra, podobał mi się też transparent ;)

 

No na pewno tyle ze Milan od czasu do czasu potrafił opuscic swoje pole karne i spartolic setke.

 

Bilbao niekoniecznie .

 

 

A no i ten karny to smiech na sali :D

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...