Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Czym by było starcie Real-Barca bez pięciu stron dyskusji o tym, co sędzia jak zrobił źle? Te mecze są trudne do sędziowania. Ale jakoś dla znawców internetu a to oczywiste, że faul był, a to, że faulu nie było.

 

Mecz fantastyczny do momentu czerwonej kartki. Od tego momentu grała tylko jedna ekipa. No i krzyczmy, kto zespuł mecz, sędzia czy Ramos. Jak dla mnie faul, z tego co widać na nagraniu. Niektórzy tradycyjnie wszystko, co nie jest kopniakiem w środek ciała, widzą jako symulkę.

 

Okej, może sędzia zepsuł mecz jeśli dla kogoś każdy błąd jest nie do wybaczenia, ale moim zdaniem nie popełnił rażących błędów. Wielu forumowiczów z nagraniem wideo by popełniło więcej, jak widać.

 

 

Carlo może się pocieszyć, że przestawienie Di Marii na lewą flankę nadal procentuje. Skrzydłowy w starym stylu z Benfiki. Zejścia Ronaldo na tej stronie tylko dodają chaosu. Rajdy i wrzuty Di Marii robiły okazje aż miło. Można nawet powiedzieć, że był najlepszym lewonożnym Argentyńczykiem na boisku. Messi oczywiście strzelał, co ostatecznie dało więcej - Di Maria tylko robił kolejne okazje Benzemie, a ten tak dobrze jak Messi nie wykańcza. Nie żeby dwa gole były złe.

 

Mascherano to... ech. Barca naprawdę jest znacznie lepsza z Bartrą - nie wiem, co on zrobił trenerowi. Nową ulubioną bronią rywala są wrzutki? Wystawmy Mascherano, znanego ze swej perfekcji z górnymi piłkami. Bartra to nie mistrz w tym aspekcie, ale... też nie Mascherano. Fakt, że z Sociedad zagrał i był koszmarny. Ale ogólnie w tym sezonie, Barca lepiej z Bartrą.

 

 

Real nie jest liderem... ale Atletico na razie nie powala formą, powinno coś pogubić. Na razie Królewscy muszą się skupić na środzie, Sevilla u siebie to nie jest łatwy teren. Nie zagra Di Maria.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wywiady z piłkarzami Realu po meczu dobre.

 

- Co sądzisz o meczu?

- Komuś wyraźnie zależy, żeby Barca wygrywała. Jakby przegrała, odpadłaby z gry, teraz jesteśmy blisko w tabeli... na tym im zależało i to zrobili.

- A karny na Cristiano? Był przed polem karnym?

- No był...

 

 

Heh, mentalność Mourinho pozostała.

Odnośnik do komentarza

Na tle kolegów z Madrytu prawie w ogóle. Częściej niż ktokolwiek inny narzekają za to na stan boiska.

 

 Potrzeba było internetu, żeby ktoś w ogóle zauważył tę sytuację z Pepe i Busquetsem, no ale "jak sędzia mógł tego nie widzieć?!" Jak dla mnie jest to sytuacja niejednoznaczna, facet nawet nie patrzy na Pepe, chociaż oczywiście biorąc pod uwagę historię GD jest to całkiem prawdopodobne.

 

Edit. kanabis, naprawdę myślisz, że chodzi o dwie bramki z karnych?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie no Messi wczoraj pokazał że jest o pewien poziom wyżej niż Ronaldo. Ronaldo grał kompletne zero. Messi może i strzelił dwie bramki z karnych, ale to on wypuścił Neymara przy czerwie dla Ramosa, to on asystował przy bramce Iniesty i to on idealnie się znalazł w polu karnym przy bramce na 2-2. Nic mu nie można zarzucić za wczorajsze spotkanie. A od "najlepszego" piłkarza na świecie oczekiwałbym chociaż walki w obroni, ale to mu nawet wczoraj nie wychdziło. Tracił tylko kretyńsko piłki, nawet zastawić się porządnie nie potrafił, tylko padał na ziemię jak Neymar. Lewandowski czy Ibra to nie jest jeśli chodzi o ten aspekt gry.

Odnośnik do komentarza

Zamiast przyznać ze Ronaldo nic nie zagrał to odpisujesz w tak absurdalny sposób że szkoda gadać. Wypominasz kibicom Barcelony zaślepienie, samemu nie widząc piachu prezentowanego wczoraj przez Crisa.

 

Tak czy siak moja teoria o tym że jak Messiego będą omijać kontuzję to znowu zdobędzie Złotą Piłką jest bardzo prawdopodobna. Mimo kontuzji już jest tuż za plecami Costy i Ronaldo w klasyfikacji Pichichi.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale o co ci chodzi? Kolejny psychofan barcy? Smieje sie tylko z adera bo pamietam jak po meczu shalke real nawet nie pisnął słowa, po przegranym meczu barcy w lidze z jakimś Grudziądzem też siedział cicho, jeden świetny mecz Messiego i koleś trzepie sobie do jego zdjęcia. Po prostu mnie to bawi. Messi zagrał bardzo dobrze, ronaldo nie grał piachu, zagrał przeciętnie, za to świetny benzema. Ronaldo IMO w tym sezonie bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej niz Bale do którego nikt sie nie czepia gdy real gra słabiej. I to własnie mnie różni od takich dzieci, potrafie powiedzieć że Messi zagrał lepiej od Ronaldo co takiemu Aderowi odwrotnie nie przesżłoby przez gardło. On na takie mecze jak wczoraj czeka cały sezon, nawet jak Real zdobędzie (bo pewnie zdobedzie) tytuł a obstawiam ze barca zajmie 3 miejsce on bedzie ten mecz miał w pamięci. Dlaczego jak Messiego nie widać nikt nie pisze że gra zagrał jak Rasiak albo gra że gra piach co w przypadku Cristiano zdarza sie nagminnie? Ja nie wiem gdyby ronaldo nie strzelał tak na zawołanie to wy chyba byście tutaj piaskownice na ten jego piach postawili


 

Zamiast przyznać ze Ronaldo nic nie zagrał to odpisujesz w tak absurdalny sposób że szkoda gadać. Wypominasz kibicom Barcelony zaślepienie, samemu nie widząc piachu prezentowanego wczoraj przez Crisa.

 

Właśnie dlatego leję ciepłym moczem na jego posty,nie da się z nim w ogóle dyskutować.

 

 

No jakoś nie płacze bo wiesz tyle o piłce co mój stary o nowym Infamous.Ciągle sie ośmieszasz tak jak ostatnio pisząc że era barcelony własnie sie skonczyła xD

Odnośnik do komentarza

Oj na Bale'a to akurat jest hejt niesamowity gdy nie zagra co najmniej dobrego meczu, ale wczoraj mimo średniego spotkania i tak prezentował się lepiej niż Cris co wcale tak trudne nie było. Te 91 mln ciąży na nim niesamowicie ale i tak mimo braku okresu przygotowawczego jest najlepszym asystentem w Realu. Mam nadzieję, że w następnym sezonie eksploduje już w pełni z formą.

Odnośnik do komentarza

Tak w okolicach karnego dla Realu statystycy w końcu odnotowali obecność CR7 na boisku. Jak by nie patrzeć, to on wywalczył jedenastkę i ją wykorzystał, ale z graczy ofensywnych swojego zespołu był raczej najmniej spektakularny. Później jeszcze zakręcił bodajże raz obrońcami w środku pola.

 

Zastanawiam się ile razy w PD zdarzyła się sytuacja, w której najlepsza drużyna na 12 możliwych punktów w starciu z dwoma najpoważniejszymi rywalami wywalczyła dokładnie jeden w zwycięskim sezonie. Nie będę ujmował Carlo jeżeli wygrają, bo w lidze liczy się TYLKO systematyczność, a póki co mają ją na poziomie Atletico. Dla mnie większym frajerstwem będzie porażka Barcelony, która oddaje mecze z cebulakami.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o hejt na forumku Mysza, jesli chodzi o madryt to wiem że jest hejt na Bale, mi sie wydaje że troche własnie go tłumi ten cały ciężar prawie 100 baniek.


Bo nie chce mi sie wierzyć że tak radząc sobie w mocniejszej o wiele lidze angielskiej nie jest w stanie sobie radzic tak samo a nawet lepiej w pd.

Odnośnik do komentarza

No ale o co ci chodzi? Kolejny psychofan barcy? Smieje sie tylko z adera bo pamietam jak po meczu shalke real nawet nie pisnął słowa, po przegranym meczu barcy w lidze z jakimś Grudziądzem też siedział cicho, jeden świetny mecz Messiego i koleś trzepie sobie do jego zdjęcia. Po prostu mnie to bawi. Messi zagrał bardzo dobrze, ronaldo nie grał piachu, zagrał przeciętnie, za to świetny benzema. Ronaldo IMO w tym sezonie bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej niz Bale do którego nikt sie nie czepia gdy real gra słabiej. I to własnie mnie różni od takich dzieci, potrafie powiedzieć że Messi zagrał lepiej od Ronaldo co takiemu Aderowi odwrotnie nie przesżłoby przez gardło. On na takie mecze jak wczoraj czeka cały sezon, nawet jak Real zdobędzie (bo pewnie zdobedzie) tytuł a obstawiam ze barca zajmie 3 miejsce on bedzie ten mecz miał w pamięci. Dlaczego jak Messiego nie widać nikt nie pisze że gra zagrał jak Rasiak albo gra że gra piach co w przypadku Cristiano zdarza sie nagminnie? Ja nie wiem gdyby ronaldo nie strzelał tak na zawołanie to wy chyba byście tutaj piaskownice na ten jego piach postawili

 

Zamiast przyznać ze Ronaldo nic nie zagrał to odpisujesz w tak absurdalny sposób że szkoda gadać. Wypominasz kibicom Barcelony zaślepienie, samemu nie widząc piachu prezentowanego wczoraj przez Crisa.

 

 

Właśnie dlatego leję ciepłym moczem na jego posty,nie da się z nim w ogóle dyskutować.

 

 

Ciągle sie ośmieszasz tak jak ostatnio pisząc że era barcelony własnie sie skonczyła xD

Mój post:

Ramos mówił,że nie boi się już Barcy,reszta,że jej era dobiega końca.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem skarpetkowy trolu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...