Skocz do zawartości

Bundesliga


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, dzisiaj gra Bundesliga. Czemu we wtorek, nie wiem.

 

Bayern zgniecie Wolfsburg, z kolei Borussia Dortmund postara się uniknąć drugiej porażki w ciągu roku na terenie sensacji sezonu, Eintrachtu. Eintracht, podobnie jak Bayern, niszczy wszystko i ma 12 pkt.

 

 

Eintracht dobrze podaje, broni i atakuje. Swoją drogą, jedną z większych gwiazd jest póki co Bastian Oczipka. Fornalik jest chyba z Górnego Śląska, może jego dziadek znał dziadka Oczipki, a polskiej kadrze przydałby się lewy obrońca...

Odnośnik do komentarza

Druga połowa jest frantic, frantic, to jest kurde piłka a nie pykamy długie lagi na Lescotta. Nie ma bronienia... tylko momentami w rażący sposób. Lewandowski jak zawsze dostaje od rywali po wszystkim, rękami i nogami, jak w końcu pójdzie do United to poczuje jakby biegał po wacie cukrowej.

 

Bayern zaś po prostu masakruje, 3-0 to łaska, egzekucja. Shaqiri wreszcie objawił swój talent w bramkowej akcji, w Bayernie musi tak robić by częściej grać.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

ogladalem bvb w telewizorze (ojrosport chu.je, czlowiek kupil paulanery, przygotowal przekaski a tu zonk), a na laptopie bajern.

 

mecz borussi z eintrachtem bardzo fajny, 6 bramek, radosny futbol. za to kochamy bundeslige. dla mnie wynik akurat idealny ;]

 

mecz bajernu do jednej bramki i meczaca nieskutecznosc. niby mandzukic jest aktualnie liderem w tabeli strzelcow, ale koles jest tragiczny. dzisiaj poza dwiema bramki (ale nie oszukujmy sie, obie zrobili mu asystenci, szczegolnie shakira - uwielbiam goscia) gral bardzo slabo.

 

bajern znow rozpoczyna sezon wysmienicie, ciekaw jestem ile to potrwa. ponoc jupp znany jest z tego, ze jego druzyny maja swietne poczatki obu rund, a pod koniec siadaja. rok temu sie sprawdzilo.

Odnośnik do komentarza

Myślę,że w tym roku ich tępo nie siądzie i będą tak cisnęli z meczu na mecz. Co do Mandzukica to się nie zgadzam, bardzo dobry zawodnik i bardzo dobry transfer. 2 bramki w meczu napastnika to chyba zadowalający wynik. No i wydaje mi się, że jest waleczniejszy od Gomeza.

 

Jak ktoś bawi się w bukmacherkę to polecam stawiać over 2.5. W Bundeslidze 90% meczów tak się kończy :D

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak włączyłem mecz Freiburg-Dortmund, to odruchowo pomyślałem, że się pomyliłem. Piłka śnieżna. Zawodnicy walczą głównie o to, żeby się nie wywalić - widz o to, by dostrzec, gdzie jest piłka. Tak, zaczął się ten okres w futbolu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...