Skocz do zawartości

Bundesliga


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem obejrzeć w jakości HD , więc oglądałem na ZDF , bezcenne kiedy niemiecki komentator wykrzyknął "polonia dortmund !"

Nasi odwalili kawał solidnej roboty , zdecydowanie KLASA ŚWIATOWA !

Co tu więcej pisać , wszyscy zainteresowani widzieli i nikogo nie trzeba przekonywać nad wyższością jednej ekipy nad drugą......na kolana ! :D

Na plus również skłócenie reprezentantów Niemiec .

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo PL

Tylko w Lidze Mistrzów im się chce.

Mam nadzieję, że tym razem chęci nie wystarczą. ;) Chelsea wyjdzie z większą motywacją, bo w przypadku porażki w ogóle nie będzie ich w przyszłorocznej LM. No i dla takich piłkarzy jak Lampard i Drogba może to być ostatnia szansa na triumf w tych rozgrywkach.

Odnośnik do komentarza

bajern zagral dzisiaj slabo, a bvb praktycznie perfekcyjnie. wynik odzwierciedla przebieg meczu i jest jak najbardziej sprawiedliwy. nie wiem jak to jest, ze bajern w LM potrafi ogrywac najlepsze ekipy europy a potem w meczu z bvb gra beznadziejne i jest zdominowany.

 

jesli chodzi o krajowe podworko trzeba o tym sezonie zapomniec jak najszybciej, a takze czekac do nastepnej do soboty - ewentualna wygrana w LM sprawi, ze sezon z fatalnego moze zamienic sie w piekny.

Odnośnik do komentarza

Wiecie ,co mi najbardziej imponuje w Lewandowskim ? To ,że przy strzelaniu potrafi zachować zimną krew i bardzo precyzyjnie uderzyć. A to aspekt ,który będzie niesamowicie ważny podczas EURO. Jak sięgam pamięcią do ostatnich ME 2008 i MŚ 2006 to polscy napastnicy mieli straszne problemy z wykończeniem akcji ( jak już jakimś cudem dostali siępod bramkę ). Albo chociażby akcja Jelenia z ostatniego meczu towrzyskiego z Portugalią.

Odnośnik do komentarza

To znaczy, wiecie, oni w sumie grają od jakiegoś czasu w reprezentacji. Taki Lewandowski przy zachowaniu obecnego tempa stanie się rekordzistą w ilości meczów i goli w historii polskiej kadry, więc chyba można powiedzieć, że przenosi dobrą formę. Kuba nie zawodził w kadrze nawet, gdy grzał ławę w Dortmundzie.

 

Mają za sobą trudny sezon, ale przecież lżejszy, niż wielkie gwiazdy Euro. Niestety, w grupie mamy same nie-gwiazdy, które będą również wypoczęte. Ale wczoraj wyglądali nieźle, żeby nie powiedzieć, że wręcz, na skalę totalnie europejską, wspaniale. Tyle że to ciekawostka. Gra się w jedenastu piłkarzy, a nie trzech.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No właśnie, oby się nie dali wspaniałym treningom Franza, bo naprawdę im się wszystkiego odechce. Na szczęście oni przybywają na "zgrupowanie" z jakimś opóźnieniem, więc jest szansa, że ich to tak nie dotknie. Tak czy inaczej - każdy będzie wiedzieć, że trzeba rzucić defensywę na nasze prawe skrzydło, bo na pewno lewym nie polecimy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...