Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy 1 maja i wreszcie zmienione wyścigi online. Ostatnio GT5P niemal mi się znudziło, ale nie mam GTA4, no to trzeba jeszcze grać i teraz będzie w co.

 

Zmiany:

-dodane są dwa wyścigi formułką F2007 (opony N3 chyba albo N1) na najciekawszych trasach, moich ulubionych: HSR reverse (zepewne nie będą mogli uderzać w bandę) i Fuji, na obu jest dużo miejsc do wyprzedzania...

(...to nie beznadziejna Suzuka, zero wyprzedzania, jedynie po wypadnięciu rywali (lub po przepychaniu), więc i przepychaczy są tam stada, wypadnieć z toru kupa, no i quitterów, mało kiedy da się dojechać do mety, bo zwykle host quittuje)

-obecnie Suzuka jest nowością u begginerów, to będą jaja, beznadziejny rzucający się na boki Ford LM + niskie umiejętności + stada przepychaczy zapewne dadzą taką ilość quitterów, że padnie nowy rekord <20% razy do mety

-ponadto zamienili bryki w Intermediate na Standard i Expert na Pro, i teraz te powolne są na Pro, co będzie nieciekawe.

Odnośnik do komentarza

Teraz expert to 750pkt a nie 700/730. Szkoda ze odrazu nie dali mozliwosci grania f1 na wszystkich torach. Ford LM na suzuce 750pp jest dobrym autem. Opony w f1 to s2 a nie n-ki) Wkurza mnie rzucanie kierownica przy ponad 300km/h w f1.Rada: Minimalnie skrecac w lewo lub w prawo a ruch rzucania kierownica zanika. Obecnie feedback w f1 z powodu rzucania powyzej 300km/h to 1 a w reszcie 3 i 200 stopni. Nie mam nic przeciwko sim-om ale 900 stopni w na tej generacji konsol to chyba jeszcze przesada poniewaz nie czuc odpowiednio dobrze auta.

Odnośnik do komentarza
Rada: Minimalnie skrecac w lewo lub w prawo...
Spróbuj to zrobić na krzyżaku (tak jak ja jeżdzę) :D

 

Opony N3 są na Time Trialu online, zawsze były te same a tu w wyścigach są S2, tak czy siak jeździ się strasznie arcadowo, a czułość jest fatalnie wyregulowana, wszyscy skaczą po trasie jak szaleni i to nie lag. HSRR z F2007 jest bardzo nastawiony na tunel aerodynamiczny, wypaść ze stada i trudno ich dogonić, bo stado wyciąga do 400km/h, śr. ze 360, a pojedynczy gracz ~340.

 

Co do Suzuki dla begginerów to jest o wiele lepiej niż myślałem 5 na 6 razy na mecie i mniej quitterów niż na pro, choć zadyma ostra. Szkoda, że nie można już jeździć Londynu, jak też Daytona R oberwała.

Odnośnik do komentarza

Lamerskie pytanie mam totalnie, jest mi wstyd, że je zadaje no ale nie mam wyjścia. Nigdy nie byłem asem w symulacjach, zawsze preferowałem automatyczną skrzynię biegów. Tutaj się zaparłem, ustawiłem wszystko na pro, manualną skrzynię. W klasie C większość wyścigów ukończyłem na złoto, nie mogę sobie poradzić z tymi, w których trzeba przejechać okrążenie w określonym czasie - za każdym razie brakuje mi 5 - 10 sekund do golda - niezależnie czy jade na manualu czy automacie. Czy może konieczne jest poczekanie na możliwość podkręcenia parametrów samochodu, czy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć?

Odnośnik do komentarza
Lamerskie pytanie mam totalnie, jest mi wstyd, że je zadaje no ale nie mam wyjścia. Nigdy nie byłem asem w symulacjach, zawsze preferowałem automatyczną skrzynię biegów. Tutaj się zaparłem, ustawiłem wszystko na pro, manualną skrzynię. W klasie C większość wyścigów ukończyłem na złoto, nie mogę sobie poradzić z tymi, w których trzeba przejechać okrążenie w określonym czasie - za każdym razie brakuje mi 5 - 10 sekund do golda - niezależnie czy jade na manualu czy automacie. Czy może konieczne jest poczekanie na możliwość podkręcenia parametrów samochodu, czy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć?

Jedź po bandach. Jak nie wiesz jak, to zobacz najlepsze przejazdy albo na youtube poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Zablokowałem sie w klasie A na wyscigu gdzie sie jedzie Ferrari f430. Próbowalem juz kilka razy i najlepiej jak mi sie udało dojechac to 8 miejsce;/. Wszystko pozostałe mam na złoto pozaliczane;/ , jakies rady?

 

Jak grasz na automacie to zmien na manual (wtedy można przedłużacz biegi)

wyłącz systemy trakcji bo potrafią zamulić sprzęta

Odnośnik do komentarza

Cos nie moge sie polaczyc Online, wyskakuje:

Matching Failed [11:00000000] :)

 

Czy ktos moze sprawdzic u siebie ?

 

Dodam, ze inne gry dzialaja bez problemu, a test polaczenia w konsoli wychodzi prawidlowo. :)

 

Czytalem, ze trzeba wylaczyc UpNp i niby pomaga, pozniej sprawdze czy dziala. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Cos nie moge sie polaczyc Online, wyskakuje:

Matching Failed [11:00000000] :)

 

Czy ktos moze sprawdzic u siebie ?

 

Dodam, ze inne gry dzialaja bez problemu, a test polaczenia w konsoli wychodzi prawidlowo. :)

 

Czytalem, ze trzeba wylaczyc UpNp i niby pomaga, pozniej sprawdze czy dziala. :)

tak to prawda, trzeba wylaczyc upnp, mialem tak i od razu pomoglo:)

Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkeczkę w gt5p.Gra bardzo ładna , fizyka wymagająca.Tryb online ..... brak słów.Może 10% osób ma ochotę na czystą jazdę.

Tak na szybko , odemnie w gt5 mogłyby zajść poniższe zmiany (względem gt5 prologue - podobno wydany , aby ludzie mogli wytknąć błędy ) :

- koniecznie zmiana pisku opon ,

- widok spalonej gumy mógłby być chociaż nie jest to konieczne ,

- poprawienie rozdzielczości zegarów w kokpicie ,

- większy obrót kierownicą w kokpicie

- możliwość regulacji fotela za kierownicą ,

- solidny tryb online lobby itd - podobno powstaje ,

- uszkodzenia mogą być nikłe , oby mialy duży wpływ na prowadzenie samochodu ,

- model kolizji ,

- mistrzostwa organizowane przez sony online na kaske ,

- Fiat 126p czekam na niego w każdej częsci GT .

Większość z tych propozycji to błache poprawki.Dziwi mnie bardzo , że taki produkt ma piekne brzmienia silników , a taki dzwięk pisku opon.

 

No i zapomniałem o przełączaniu widoku w kokpicie , z prawego na lewy fotel i odwrotnie.

 

Bardzo podoba mi sie rozwiązanie tabeli z time trial.

Lista 100 najlepszych czasów konkretnym samochodem (ustawienie default) i na konkretnej trasie , z tymże w tej chwili nie ma czasówek Polaków(przynajmniej nie zauważyłem)

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...