Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

O K*RWA GT5 NA 2010! ICH CHYBA POJE*ALO.

 

Jeśli rzeczywiście GT5 sie ukaże dopiero w 2010 roku to przyszłość PS3 widze czarno. W 2010 roku to wyjdzie Forza 4 <lol>

 

Spokojnie rozumiem ze GT to ważna gra tak samo jak MGS ale uważam ze czarno widziałbym przyszłośc PS3 jakby przełożyli premiery nastepnego GTA [ vice city 2 ? ] Mafii 2 Assassina 2 Prince Of Persia chyba wystarczy :| Wtedy naprawdę bym zwątpił

 

Odnośnik do komentarza
O K*RWA GT5 NA 2010! ICH CHYBA POJE*ALO.

 

Pewnie biedactwa w Polyphony zorientowaly sie, ze tym razem bez zniszczen gra sie juz nie sprzeda tak dobrze jak poprzedniczki.

Wiec probuja, mecza sie, usiluja.....i to zabierze kupe czasu.

A tu juz bez 'car damage' zabraklo mozliwosci zeby dac drzewa i widownie w 3D.

Wiec co robic, co robic ? Obnizac rozdzialke i dac 30fps....to jest alternatywa :D

Odnośnik do komentarza
O K*RWA GT5 NA 2010! ICH CHYBA POJE*ALO.

Spokojnie, przecież to jeszcze nie potwierdzona informacja. Yamauchi powiedział, że Gran Turismo 5 może być w 2010, ale to przecież jeszcze nic pewnego. Póki tego oficjalnie nie potwierdzą, wstrzymałbym się z gniewem :).

Takie sytuacje Cię jeszcze nie nauczyły? On nas już przygotowuje do premiery na 2010 (najwcześniej 2009 gwiazdka). Pierwotnie gra miała się ukazać

luty/marzec 2009 ( co i tak było czymś bardzo nieładnym).

 

 

Aha

Spokojnie rozumiem ze GT to ważna gra tak samo jak MGS ale uważam ze czarno widziałbym przyszłośc PS3 jakby przełożyli premiery nastepnego GTA [ vice city 2 ? ] Mafii 2 Assassina 2 Prince Of Persia chyba wystarczy :| Wtedy naprawdę bym zwątpił

 

Czyli sądzisz, że GT5 wraz z MGS4 są gorszymi produkcjami od Assasina?

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza

Co za glupie tlumaczenie ze pracuja nad prologiem wiec obsuwa sie gt5. PRZECIEZ PROLOGUE to gt5 na tylko ze niedokonczone wiec praktycznie pracujac nad gt5:p pracuja nad gt5. Bajer jest taki ze zamiast wypuscic jedna gre wczesniej to opoznia ja by wstawic druga na poczatek i napchac kieszenie forsa. Ostatnio to az zionie beszczelnoscia od japoncow(ffxiii, akcje konami i to)

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Co za glupie tlumaczenie ze pracuja nad prologiem wiec obsuwa sie gt5. PRZECIEZ PROLOGUE to gt5 na tylko ze niedokonczone wiec praktycznie pracujac nad gt5:p pracuja nad gt5. Bajer jest taki ze zamiast wypuscic jedna gre wczesniej to opoznia ja by wstawic druga na poczatek i napchac kieszenie forsa. Ostatnio to az zionie beszczelnoscia od japoncow(ffxiii, akcje konami i to)

A co Ty myslales, ze wszyscy tutaj mysla, ze dodanie 38tras i okolo 900samochodow zajmie im 2 lata? Kazdy chce miec jak najwiecej kasy z tego co zrobil, i tak jest i w tym wypadku, chcą nalapac jeszcze kasy z prologa a pozniej dopiero wypuszcza normalna wersje ktora i tak 99% posiadaczy prologa zakupi. Prawda jest taka, ze caly ten prolog smierdzi walem, bo mogli zrobic odrazu normalna wersje zamiast bawic sie w prologa, ktory wlasciwie jest poto zeby nalapac dodatkowej klasiory.

Odnośnik do komentarza

Bez sens z tym, że skupiają się na dodatkach do Prologa kosztem prac nad pełnym GT5. Dodadzą nowe trasy do Prologa, które ujrzą światło dzienne pewnie w pełnym GT5 i ten nie zaskoczy nas tak jak powinien. Martwi mnie też to, że za czasów PS2 zdołały sie ukazac GT3, GT Concept oraz GT4 a teraz na horyzoncie widać tylko GT5 na PS3. Nie chce wiec wiedzieć kiedy szanse by miało zadebiutować GT6 ale raczej już nie podczas świetności PS3. W poprzedniej generacji było inaczej.

Odnośnik do komentarza

GT6 na tej generacji nie będzie,idę o zakład.Przy tym tempie prac i możliwości udostępniania dodatków przez internet nie będą chcieli wydawać GT6.Po prostu wyjdzie w końcu ten GT5 pełny czy to ze zniszczeniami czy nie...(jak ma wyjść w 2010 to zniszczenia muszą być bo w przeciwnym razie się zbłaźnią) i co pewien czas będą udostępniać do niego dodatki za opłatą,a to nowa trasa za 10$ ,a to jakiś pakiecik samochodów za 10$ itp

 

dodatki do GT5P pozostaną raczej darmowe bo każda z osób ,która zakupiła tą grę, tak naprawdę wbrew swojej wiedzy, stała się beta testerami GT5 i to za grube pieniądze jak na testy :P.I to na Prologue będą testować ewentualne zmiany w rozgrywce online,udoskonalanie systemu kar czy też ostatecznie te zniszczenia(o ile tak napiszą silnik graficzny by PS3 nie wybuchło :P - w co trochę wątpię z uwagi na już i tak bardzo wysoką jakość grafiki Gt5P)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

polyphony rzeczywiście troche przycina w pręta...

a co do wyczekiwanych przez wszystkich zniszczeń, to nie wydaje mi sie żeby obecnie był to jakiś wielki problem, popatrzcie na GTA4, już nie trzeba opracowywać skryptowanych zniszczeń dla każdego samochodu i obiektu, wystarczy jeden fizyczny silnik odpowiedzialny za robienie dziadostwa z samochodu, jeśli ekipa odpowiedzialna za gta pottrafiła zrobić coś takiego, to te małe skośne skurczybyczki też napewno sobie z tym poradza... no chyba że zamisat skupić sie na tym aspekcie gry wolą robić kolejne drobiazgi na sprzedaż, bo wiedzą że mają na całym świecie tysiące fanów którzy beda narzekać ale i tak kupią te dodatki...

niech przynajmniej zrobią jakiś normalny dym(taki jak w GTA4) i ślady opon, bo brak tych detali przy poziomie graficznym samochodów aż kłuje w oczy...

eech zawsze jak mam napisac coś o GT to mi same żale wychodzą... no ale nic, ide sobie pograć:)

Odnośnik do komentarza
Tylko auto z GTA ma trochę mniej polygonów niż auta z Gran Turismo, do tego dochodzą jeszcze licencjie na zniszczenia. Ale to nie zmienia ze GT5 musi mieć zniszczenia.

FlooK,prosze Cię,chyba nie wierzysz w te gadki PD że tak trudno im uzyskać zlicencje na zniszczenia ;)

Przecież w PGR-ach ,Forzach i paru innych tytułach od kilku lat możemy niszczyć Aston Martiny,Ferrari,Lambo,Jaguary,Porshawki,Beemki,TVR-y i całe mnóstwo tańszych wozów a w GT nie bo producenci się nie zgodzili??

ale jacy producenci-Daihatsu,czy Isuzu ?? :lol:

Wg mnie ta wymówka jest najbardziej naiwną jaką mogli wymyslić,wiem że w to nie wierzysz tylko tak sobie napisałeś ;)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza
W filmie BEYOND THE APEX Kaz mowi, ze zastanawia sie nad zniszczeniami. Mowi, ze zalezy mu na symulacji, ale...pieknej symulacji. Zniszczone auta juz nie sa tak piekne ;)

Więc niech jeszcze zrezygnuje z hamulców,bo czyż jest coś piękniejszego od pędzącego samochodu ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z GT5 Prolog sciągniętym z ps store pl. Mianowicie przy próbie startu pojawia mi się komunikat o błędzie startu (80029752). Zrobiłem własne konto na konsoli znajomego i scągnąłem na nie wlasnie GT5 Prolog, jednak i hasło i konto pozostało takie samo. Po powrocie do domu nie mogę uruchomić swojego prologa (kolega mial wyłączoną konsolę wieć nie było możliwości byśmy grali w tego samego prologa jednocześnie). Jestem zalogowany do sieci, internet działa, nawet sciągnąłem jeszcze raz tę grę i ponownie zainstalowałem, jednak cały czas pojawia się ten błąd przy starcie gry i gra nie chce się uruchomić.

 

Wie ktoś o co chodzi z tym błędem ??

 

 

Odnośnik do komentarza

mam dla nie których dobrą wiadomość ^_^ otóż można wreszcie odpalić GT5:P ściągnięte z PSS na każdym koncie na danej konsoli :D Sony chyba usunęło tą głupią blokadę która pozwalała odpalać grę tylko na danym koncie, niestety nadal konsola musi być zalogowana w PSN, może zrobili to wcześniej ale ja dopiero dzisiaj to sprawdziłem ^_^

 

Łebi chciałbym pomóc ale nie rozumiem twojego problemu :mellow: spróbuj to jeszcze raz wytłumaczyć ;)

Odnośnik do komentarza

@ Łebi - GT5P "rozpoznaje" także konsolę a nie tylko konto

 

You can download and play Gran Turismo 5 Prologue on up to five PLAYSTATIONÂŽ3 computer entertainment systems (using the same PSN account). However, you must wait 24 hours before you can switch to a different PLAYSTATION 3 console.

Edytowane przez Gerath
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...