Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli macie czas to zrobcie prosze pare(set ;) ) kolek z combo:

 

Nissan R34 VspecII Nur na torze Eiger

 

- chcialbym zobaczyc ile mi jeszcze brakuje do najlepiej jezdzacych.

 

Przed update bylo duzo czasow zasubmitowanych (ciekawy wyraz...:P ) i bylo to swietnym wyznacznikiem, teraz niestety jest jeszcze malo ludzi, ktorzy to jezdzili.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Jesli macie czas to zrobcie prosze pare(set ;) ) kolek z combo:

 

Nissan R34 VspecII Nur na torze Eiger

 

- chcialbym zobaczyc ile mi jeszcze brakuje do najlepiej jezdzacych.

 

Przed update bylo duzo czasow zasubmitowanych (ciekawy wyraz...:P ) i bylo to swietnym wyznacznikiem, teraz niestety jest jeszcze malo ludzi, ktorzy to jezdzili.

jeszcze mozesz troszke poprawic ;) czas nie jest zly ale ja jestem blisko ciebie a na padzie nie zabardzo mi idzie, wiec mysle ze mozesz wykrecic troszke lepszy czas, jak wymysle jak zamontowac kiere w miejscu w ktorym gram to wykrece lepszy czas ale narazie nie dam rady <_<

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

pograłem chwilę - generalnie nie jestem zawiedziony ;)

widać sporą poprawę jeśli chodzi o model jazdy względem starszych wersji, samochód bardzo przyjemnie się prowadzi, super zarzuca mocne samochody z napędem na tył, samochody o dużej wadze zachowują się znacznie lepiej (mimo że samej masy jakoś nie czuć za bardzo). widok ze środka - super i nawet jeździć się na nim da ;) poza tym to jest to samo gran turismo. tyle że z możliwością pokierowania ferrari ;) parę elementów w modelu jazdy nadal mi się nie podobają (Enthusia niestety to nie jest), ale mam nadzieję że w pełnej wersji będzie troszkę lepiej. no i piski opon w końcu nie drażnią :)

grafa również mi się spodobała - wiadomo że czekam na zniszczenia ale to co widziałem było co najmniej zadowalające.

 

teraz niestety konsola idzie do pudła na jakieś 2-3 miesiące do czasu zdobycie tytułu magistra :/

 

jeszcze pytania:

1. czy najlepsze czasy można zobaczyć jakoś bez łączenia się bezpośrednio z gry?

2. kiedy i w jakich granicach można tuningować auto? z tego co pamiętam można to robić ale nie widziałem jeszcze tej opcji.

3. gdzie można wyłączyć ABS?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Musisz zaliczyc chyba C, B i A. Wtedy dostaniesz quick tune i w nim mozliwosc wylaczenia ABS.

no właśnie jakoś tak mi się wydawało. mam zaliczone C i B oraz połowę A, więc jeszcze parę wyścigów przede mną.

 

ps. ale muszę zaliczać wszystkie eventy we wszystkich klasach na złoto? (z dotychczasowych to nie mam chyba jednego na złoto ale nie wiem jak będzie w ostatnich wyścigach więc wolę zapytać)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Początek października przyniesie jakiś update.

 

:::

 

A free online update of Gran Turismo 5 Prologue will be performed beginning in the first part of October.

 

There are some cautions for when performing the update. Please make sure to read this before its installation.

 

■ Maintenance

On the day of the update, the Gran Turismo 5 Prologue online service will undergo maintenance. Please note that it will not be possible to connect to the online services during the maintenance.

 

■ Cautions when Downloading

If an error occurs during the download of update data, please retry the download. Data that had been downloaded up to that point is saved, and the download can be resumed. It is possible to resume downloading by:

Selecting News in My Page

or

Exiting the game with the PS button and restarting the game.

 

■ Reset due o update

The following content will be reset when the update is applied.

-Ranking

-Arcade time trial and drift trial in the My record

-Key assignment set in "Option"

-Quick tune settings saved for individual cars

 

■ Online event updated

With the update, the current online events will be updated.

 

■ Replay data compatibility

Replay data created before the Spec II update will not be possible to view after this update.

Before this update, please check the version information displayed on the lower left within the manual. If it is "Ver. 2.XX.X" or later, replay data will still be viewable after the update.

 

■ Required HDD space for the update

The amount of required HDD space for the update will depend on your current update status. If updating from the previous version, you will need approx. 116MB. If you are updating for the first time , approximately 380MB will be required.

 

※ To update, you will be required to have a Playstation 3 connected to the internet through a broadband network, and a downloaded or a Blu-ray version of Gran Turismo 5 Prologue

 

※ The content described here are current as of the time of its announcement, but is subjectto change.

 

:::

 

 

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=111115

Odnośnik do komentarza

Już od kilku godzin można pobierać nowy update do GT5P. Oto lista zmian:

 

Spec III Update Notification Oct 03, 2008

 

The free online update of Gran Turismo 5 Prologue to Gran Turismo 5 Prologue Spec III has begun.

 

The main contents of this update are as follows:

 

Additional Cars

- The following 3 cars have been added, for a total of 74 cars.

- Citroën / GT by Citroën

- Ferrari / Ferrari California

- Lotus / Evora

 

Events

- The amount of all event prizes have been increased.

- The difficulties of all events have been readjusted.

 

Controllability

- Improved controllability using the wireless controller.

- Added key assignments for Player 2 in "Device"

 

Time Trial

- Speed limitation due to penalties have been removed, and changed to invalidate laptimes.

 

Drift Trial

- Changed to a rolling start.

 

Other

- Corrected a problem where the steering controller moves while at a standstill.

- Improved sound volume balance for sound effects.

- Manual updated

 

Caution:

- Please make sure to read the contents of the “Please read before the Update” news entry before proceeding with the update.

 

Właśnie ściągam ten update i przez chwile myślałem, że się ściągnie za pierwszym razem. Myliłem się. Ale już mi wyskoczyło ile sekund to końca. Nie jest źle. Trzeba będzie zarobić kasę na tego Citroena bo kosztuje ponoć 1 milion Cr. :).

 

 

Odnośnik do komentarza

No, zmiany wydaja sie calkiem ciekawe. Moze nie sa duze ale... moze w koncu poprawili czulosc przyciskow na padzie.

 

EDIT: Nie wiem czy u wszystkich tak jest... ale po tym update gra dziwnie klatkuje. Bardzo przeszkadza to w grze. Polyphony coś z(pipi)ło bo w Race wszystko jest dobrze, a w Time Trial gra klatkuje :huh: Licze na szybki patch, który to naprawi.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj stwierdziłem, że odstawiam gt5:p online do czasu updatea z lobby. To co się dzieje online to istna masakra co już chyba wszyscy wiedzą, ale szalę przegiął fakt, że na daytonie online f1 można ściąć na maks speed CAŁY zakręt(szykane) Wprowadzenie kreski na mapie, od której jest kara jest za trudne? To niech się pieprzą żółtki. Albo motyw, że wystarczy odpalić wyścig online i nie trzeba jechać by skasować kasę(zawsze trochę)

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
IGN: Lastly, what's the status on the full Gran Turismo 5? Where are you at in production?

 

Kazunori Yamauchi: Of course after this next update, we're going to have another update later on in the year. There's no plans in the works for GT5 yet - that might be 2009, or it might be 2010... But we're totally focused on getting the updates through for Gran Turismo 5 Prologue, and that's all we're focused on.

 

http://ps3.ign.com/articles/891/891903p1.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...