Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

W game data utility mam Gt 5 Prologue,ale wazy tylko 5880 ,wiec chyba nie ma aktualizacji.Wersja zwykly,nie platynowa.

Ban za glitchowanie w Home:D

Da sie jakos przez pc sciagnac?

Jak nie to jest jeszcze jakas szansa na pobranie tego?

generalnie mam jeszcze ściągnięte filmiki z GTTV, może one dobiły do 7155? trudno powiedzieć

jak w menu głównym, w lewym górnym rogu masz po nazwie spec III to łatkę masz, jak I lub II to łatki brak i jak nie ściąga to znaczy że jest to powiązane z logowaniem w psnetwork.

Jeżeli masz zbanowaną konsolę to raczej nic z tym już nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

Black Chamber on GTPlanet saves the day untill official transl:

 

■ models included

1,000 vehicles [i called it - 1,000+ vehicles!]

170 Premium new models (full interior modeling, interior corresponds to damage)

830 kinds of standard model (some are from Gran Turismo 4 that have been carried over) [Read: Cars we have seen in GT4 before]

 

■ Courses

60 courses confirmed with 20 or more to be revealed

 

■ physical simulation of vehicles

Physics system simulation is brand new

Represented is full fall in vehicles [possibly rollover!]

Damage representation (reproduced in full by real-time collision deformation)

faithfully reproducing the behavior of electric cars, i.e. Prius, Insight, hybrid cars and the latest Tesla

 

■ arcade mode

Single Race

2 player battle

 

■ GT Mode

World Map

My Garage

Car Dealer

Tuning Shop (parts, tires)

Car Washes/Oil Change

Race Championship (Series system, point system)

License Test

 

■ Online

Open Lobby

Text / Voice Chat

Private rooms

Online Photo Album

ONRAINRIPUREIARUBAMU

YouTube replay output

 

■ Photo Mode

Photo Drive (Circuit)

Photo stage (Stage Photo mode only)

 

■ Gran Turismo TV

Video output to a PSP or PSP Go®

PUROGURESSHIBUDAUNRODO

Improved user interface

Continuous Play

 

■ Museums

The Gran Turismo 5 Prologue version, + more information at TGS

 

■ Sound

Custom soundtracks (PS3 hard-drive .Mp3 usage of songs)

 

■ User Interface

The Gran Turismo 5 Prologue, and the same design concept. The icons change color

Able to track the movement of KOKUPITTOKAMERA interface (confirmed in three dimensions can be furnished)

 

No, no...

Odnośnik do komentarza

Chwila bo czegoś tu nie mogę pojąć. Mamy 1000 modeli samochodów ok to się zgadza. 830 - z nich to modele przeniesione z GT4 zgadza się? (chyba tak)

Dalej Reszta modeli czyli 170 - to całkiem nowe stworzone dla GT5, ze zniszczeniami (zewnętrzynymi i wewnętrznymi tak...?).

Czyli dostajemy 1000 (830 z poprzedniej części) super zrobionych autek z widokiem z wnętrza, ale tylko 170 z pełnymi zniszczeniami?? Jeśli źle to zrozumiałem to niech mi to ktoś wytłumaczy ;P

 

Jeśli jest tak jak piszę to prawdopodobnie zniszczenia jedynie dla WRC i NASCAR...

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Jest tak. Tłumaczenia są różne. Mamy 830 aut (niektóre z GT4) ze zniszczeniami i 170 z uszkodzeniami wnętrza i zewnętrznym (np. WRC i NASCAR).

 

To będzie niezłe. Able to track the movement of Cockpit Camera interface (confirmed in full 3-D. The camera can be fully manipulated and you can opt to have your head tracked by the PSEye)

 

Ficuś na GDC07 Kazuori miał własną konferencję. Poczekajmy.

Odnośnik do komentarza

ja się skłaniam do rozumienia tłumaczenia w sposób przedstawiony przez MajoraZero.Wyszczególnienie przy 170 modelach dotyczyło zniszczeń wewnątrz i zewnątrz.natomiast w osobym akapicie mamy "Damage representation (reproduced in full by real-time collision deformation)"

 

 

A bajer z ruszaniem głową w kokpicie może być nieziemski :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

4-5 lat developerki, więc pewnie wszystkie wasze wątpliwości zostaną rozwiązane na korzyść, bo przecież przez ten czas musieli coś robić. Co do tych zniszczeń to wydaje mi się po prostu że Nascar i WRC będą miały także wewnętrzne dodatkowo, a wszystkie samochody będą miały zewnętrzne zniszczenia i także będą miały widok z kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Ficuś na GDC07 Kazuori miał własną konferencję. Poczekajmy.

 

Czy w takim razie wie ktoś kiedy ma nastąpić takowa w tym roku ?

 

Ps. ciekawe czy faktycznie podadzą datę premiery, bo moim zdaniem, z ich strony nie powinni tego czynić przed premierą GTPSP bo byłby to trochę strzał we własną stopę (dużo ludzi zamiast kupić nowe GT na psp czekałoby na "dużą" wersję, zakładając, że byłaby ona nie dłużej niż parę miesięcy po niej). Może to przez to Yamauchi tak zwleka z podaniem daty, bo "góra" z Sony mu tego zabrania mając na względzie "wypchnięcia" sprzedaży mobilnego GT...?

 

Byłoby świetnie jakby chociaż potwierdzili tego newsa co wyciekł z japońskiej strony bo zapowiada się wybornie (tylko aż się nie chce wierzyć że to mogła być prawda (np. rollover - szok w skali serii ;P )

Odnośnik do komentarza

pierwszy gameplay z GT5

 

http://gamersyde.com/news_gamescom_gran_tu...ay-8391_en.html

 

Tokio Route 246 w akcji,ściągam filmik z nadzieją,że zobacze słynny damage :D

 

 

edit- trasa wygląda jak z GT4 w HD,ani śladu zniszczeń.... :blink: albo to znowu jakaś hybryda GT5P albo na serio ylko 170 aut będzie miało zniszczenia

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...