Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie tam Kaz mówi że będzie deszcz i noc?w tym linku widzę tylko jakiś dwóch Niemców i audi i ten jeden koleś co robi w Polyphony mówi,że przyszłość wyścigów to przeniesienie warunków pogodowych np do 24h wyścigów

 

ps.ponoć nie na każdym standzie w tej hali jest GT5 tylko Prologue :P

Odnośnik do komentarza
Dla zawiedzionych, tak wcześniej wyglądało GT3. Ta sama trasa.

 

http://i30.tinypic.com/acwhhk.jpg

 

Mówię Wam 140 i 5 lat pracy nie może pójść na marne. Kaz dotrzymał słowa jeśli chodzi o zniszczenia dla race cars, teraz czekam na deszcz i nocne wyścigi.

Powiedz mi.. Grales w GT3 lub GT4? Jesli tak, to powinienes wiedziec, ze ten screen to jakas alpha lub nie wime co bo w grze to wyglada calkiem inaczej. Ponizej gameplay z Tokyo Route 246 z GT4 (w GT3 wyglada tak samo, tylko ma zywsze kolory i slabsza teksture asfaltu).

Odnośnik do komentarza

Sprzedał się w takiej ilości, bo ludzie nie mieli w obwodzie godnego konkurenta GT5, ktorym na pewno jest teraz Forza 3. Ile idzie czekać na ostateczną premierę GT5? na pewno taka postawa Polyphony wywoła głosy niezadowolenia u sporej częsci posiadaczy Ps3, bo po co czekać w nieskończoność, skoro można już pograć w Forza 3?

Odnośnik do komentarza

ale co ma Forza3 aż tak lepszego byście tak jechali po GT5 prócz tego,że wychodzi wcześniej?

-auta- GT5 ma 1000 i licencje na wrc i nascar

-trasy- GT5 ma mieć więcej

-online- nie ma co porównywać bo nie wiadomo jaki będzie w GT

-model jazdy-nie ma co porównywać ale trzeba zaznaczyć,że GT5 będzie również miało fizykę pozwalającą dachować samochodom

-fizyka- nie ma co oceniać ale też GT5 poczyniło spore postępy

-zniszczenia- GT5 zaprezentował mocno średnie, a w F3 dalej czekamy na filmik ze zniszczeniami,jedyny plus w F3 to fakt,że każde auto będzie się psuło

-tuning- wg zapowiedzi i mając w pamięci F2 to zdecydowanie wygra F3

 

Do tego w demku GT5 usunęli archaizmy z starych części-pisk opon,brak dymu z kół itp

 

na serio nie widzę tej przewagi w F3 prócz tego,że wychodzi wcześniej(a coraz więcej plotek mówi,że GT będzie na gwiazkę 09)

Odnośnik do komentarza
ale co ma Forza3 aż tak lepszego byście tak jechali po GT5 prócz tego,że wychodzi wcześniej?

To jest główny argument za - Forza 3 będzie dostępna, a data wydania GT5 nadal pozostanie utopią. Po co mam czekać kolejne miesiące? GT5 i Forza 3 zapowiadają się na dwie świetne gry. Ludzie mają różne gusta i jednemu będzie podobała się ta pierwsza i odwrotnie. Ja nie zamierzam przyglądac się w nieskończoność zapowiedziami na papierze. Ja chcę gotowy produkt z podaną datą wydania. To oferuje Forza 3 i tutaj Polyphony i Sony przegrało.

Odnośnik do komentarza
ale co ma Forza3 aż tak lepszego byście tak jechali po GT5 prócz tego,że wychodzi wcześniej?

To jest główny argument za - Forza 3 będzie dostępna, a data wydania GT5 nadal pozostanie utopią. Po co mam czekać kolejne miesiące? GT5 i Forza 3 zapowiadają się na dwie świetne gry. Ludzie mają różne gusta i jednemu będzie podobała się ta pierwsza i odwrotnie. Ja nie zamierzam przyglądac się w nieskończoność zapowiedziami na papierze. Ja chcę gotowy produkt z podaną datą wydania. To oferuje Forza 3 i tutaj Polyphony i Sony przegrało.

 

A ja się nie zgadzam tzn. w małym stopniu tak będzie ale przecież mówimy tu o grach na różne konsole. Mało jest osób, które specjalnie dla F3 kupią nową konsole tylko dlatego że nie mogą się doczekać GT5 , więc mówmy o osobach, które maja obydwie konsole a w tym przypadku, moim zdaniem, takie osoby kupią i F3 i GT bez znaczenia kiedy będą premiery tych gier.

Jeśli takie coś nastąpi to w małej liczbie, nieznaczącej.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Heh, jak ktoś ma tylko X360 to kupi Forza 3, jak ktoś ma tylko PS3 to kupi GT5, jak ktoś ma obie konsole to zapewne kupi obie gry i tyle.

 

Ficuś: Jeżeli chodzi o trasy to GT5 - 60-80 / Forza 3 - 100

 

Odnośnik do komentarza
Heh, jak ktoś ma tylko X360 to kupi Forza 3, jak ktoś ma tylko PS3 to kupi GT5, jak ktoś ma obie konsole to zapewne kupi obie gry i tyle.

 

Ficuś: Jeżeli chodzi o trasy to GT5 - 60-80 / Forza 3 - 100

napisz ile będzie tras, a nie konfiguracji:) w F2 było zdaje się 12 tras w 65 konfiguracjach... w GT4 jest lekko 40 torów + ich konfiguracje.

W GT5 mają dojść dodatkowe trasy więc o monotonię nie będę się martwił:)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

GT5 już ma pewne 80 tras, a to tylko pewne minimum. Założę się, że gra będzie tak dobrze supportowana po premierze, że na każde zająknięcie fanów co do nowych aut, edytorów (części, tuningu), tras itp patchy PD będzie wydawać odpłatne DLC z paczkami w/w elementów i myślę, że liczba ta nie zamknie się w tysiącach, ale i milionach sprzedanych egzemplarzy za pośrednictwem PSN co wróży Sony wielkie zyski, a nam robi nadzieję na dobry support ze strony PD. Pożyjemy, zobaczymy, ja tam zbyt długo czekałem na GT5, żeby jakieś pseudo spekulacje i obawy psuły mi radość z oczekiwania na grę (po to m.in. sprzedałem Xbox'a 360, a kupiłem PS3, żebym jak człowiek mógł zagrać na DFP w GT5, które miejmy nadzieję za niedługo się pojawi, a teraz przypominam w między czasie o Dircie 2, który swą premierę ma za 3 tygodnie, a po demku gra zapowiada się zacnie, więc nie ma co narzekać na zwlekanie z premierą GT tylko czekać cierpliwie bo to nie od nas zależy i grać, grać w to co nam podają ;) )

Odnośnik do komentarza

Obejrzyjcie ten filmik.

http://www.youtube.com/watch?v=GfXQz1IRtGk

Widać, ze jednak w końcu zmienili fizykę kolizji, i to znacznie.

Poki co chociaż jedna rzecz na pewno na plus...

 

E: Tutaj też dobrze widac i w lepszej jakości.

http://www.eurogamer.net/videos/gran-turis...ameplay?size=hd

 

http://www.eurogamer.net/videos/gran-turis...footage?size=hd

 

E: Widać też po nich, że AI nadal jest tępe jak siekiera kowalskiego...

 

E: Kolejny filmik dobrze poakzujący fizyke kolizji.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Bardziej określiłbym to mianem prologa właśnie. Zresztą na PS2 też było parę wersji Concept.

 

ip9h6a.jpg

 

Rysy z NeoGAF.

 

according to this interview (in French) http://www.dailymotion.pl/video/xa86dw_int...mebl_videogames gamescon's build of gt5 show just the first step of what they are trying to do with the the damages in the final game
Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Albo stary bulid albo nie wiem.

 

No news gran turismo 5 ...why?

I'm just thankful that so many people are interested in Gran Turismo 5 and we are doing everything to make the game come out soon...

but we have our priorities and gran turismo psp must first release on October 1.

 

The only thing I can say today ...

is that gran turismo 5 should be out shortly after that date.

 

What about damage?

The game code that we brought to the Gamescom marks the first step of what we are trying to do with the damage. You can finally see that much damage appear on the bodywork. but we're interested to know how far the players want to go. The damage has already repercussions on the steering but beware ... It should not affect all vehicles in the game.

After so many years to develop gran turismo, no weariness?

I cant get enough of gran turismo, there are always so many new things I want to do.

 

Proud of the evolution of gran turismo?

I think I managed to make my original idea. But, of course, many new ideas were shoved in my head during these last years. So today we are heading towards new exciting goals.

 

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No właśnie strasznie się motają, dzisiaj powiedzieli, że GT5 wyjdzie niedługo po GTP, ale to co jest wklejone powyżej trochę temu przeczy.

 

http://www.vg247.com/2009/08/21/yamauchi-g...y-after-gt-psp/

 

A co do Prologue to jednak był to mały wycinek GT5 i jeśli opchnęli to 4 mln ludzi za kupę kasy to nie powinni już żadnych dodatków odpłatnie udostępniać.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...