Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

 

było, tras z wszytkimi wariacjami i odbiciami lustrzanymi ma być 70 a samych unikalnych tras będie coś pomiędzy 20-30 :thumbsup:

wskaz mnie strone gdzie masz podana tak dokladna informacje.

bo jak potrafie znalezc tylko z napisami "ponad" wiec to rownie dobrze moze byc i 999 :P

 

 

skoro pisze ponad 70 to wiadomo że nie będzie więcej niż 80 :sweat: wtedy by pisali over 80

 

Nie do końca, np. w demie Forza 3 masz napisane na jednym ze "slajdów" - "Ponad 100 tras", a wiadomo, że dokładna liczba wariacji to 147.

Odnośnik do komentarza

Tak. We wszystkich autach będą obcierki i gnąca się blacha oraz pewne zniszczenia mechaniczne. W autach wyścigowych dodatkowo będzie można urwać elementy nadwozia.

Mam nadzieje....na TGS zniszczenia Subarki ograniczaja sie do otwartych drzwi oraz zwisajacych zderzakow...na razie nic sie nie gnie. No nic....czekamy na wiecej informacji i wkoncu gampley bezposredni (nie offscreen)

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Tak. We wszystkich autach będą obcierki i gnąca się blacha oraz pewne zniszczenia mechaniczne. W autach wyścigowych dodatkowo będzie można urwać elementy nadwozia.

Mam nadzieje....na TGS zniszczenia Subarki ograniczaja sie do otwartych drzwi oraz zwisajacych zderzakow...na razie nic sie nie gnie. No nic....czekamy na wiecej informacji i wkoncu gampley bezposredni (nie offscreen)

 

Były jeszcze odpadające elementy. Drzwi np. odpadały w demku na TGS.

Odnośnik do komentarza

Tak na dobrą sprawę nawet w GT4 mogli dodać zniszczenia opierające się na dodawaniu jakiś zarysowań lakieru czy delikatnych wgnieceń na masce. No ale wtedy mieli niezłą wymówkę na wszystko, że się producenci samochodów nie zgadzają na podobne praktyki..

 

Lenie jedne. Teraz też tak uważam, nawet proste mechaniczne zniszczenia mogli dać.

Odnośnik do komentarza

Emet, obiektywne porównanie jak cholera. A jeżeli olewam kamerę wewnątrz auta to jaką mam ocenę wystawic Forzie?

Nie czaje o co ci chodzi... Skąd mam wiedzieć jaką masz ocenę wystawić? Wystaw jaką uważasz. Ja wstępnie oceniłem tylko stronę wizualną. Reszte elementów ocenię jak zagram (czyli za 3-4 tygodnie najpewniej).

I co jest w niej nieobiektywnego? :)

Odnośnik do komentarza

http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/857126/gran-turismo-5/videos/gt5ferrari_tgs09_gmp_damage.html

 

Jak mówi IGN w marcu już zobaczymy lekkie wgniecenia. Nie jestem zadowolony, no ale to zawsze coś. Ważne, że ludzie teraz w czasówkach i online nie będą się już aż tak chamsko zachowywać. Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

 

było, tras z wszytkimi wariacjami i odbiciami lustrzanymi ma być 70 a samych unikalnych tras będie coś pomiędzy 20-30 :thumbsup:

wskaz mnie strone gdzie masz podana tak dokladna informacje.

bo jak potrafie znalezc tylko z napisami "ponad" wiec to rownie dobrze moze byc i 999 :P

 

 

skoro pisze ponad 70 to wiadomo że nie będzie więcej niż 80 :sweat: wtedy by pisali over 80

 

Nie do końca, np. w demie Forza 3 masz napisane na jednym ze "slajdów" - "Ponad 100 tras", a wiadomo, że dokładna liczba wariacji to 147.

 

tak ale chodzi o to że na głównej płycie jest 115 tras reszta jest na drugim dodatkowym dvd z którego ludzie bez hdd nie skorzystają. Więc t10 nie może reklamować 150tras bo nie wszyscy będą mieli możliwość grania na nich.

No i lepiej brzmi over 100tracks niż over 110 tracks bo było by wiadomo że liczba bliska 110 :P wiesz taka gra słów.

Ciekawe czy tak z samochodami też będzie over 400 a na drugiej płycie dostaniemy 50-100 :)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

odetchnąłem z ulgą-wszyskie auta będą się niszczyć i na każde będzie to miało wpływ na model jazdy,a auta rajdowe dodatkowo dostaną wypaśny system zniszczeń :D

 

Jestem usatysfakcjonowany :D niech tylko wyścigi nocne i deszcz potwierdzą

 

Mnie takie rozwiązanie również bardzo odpowiada. Kosmetyczne zniszczenia dla aut seryjnych w zupełności wystarczą, szczególnie biorąc pod uwagę poziom graficzny GT5. Chciałbym(zresztą kto by nie chciał) żeby Polyphony wrzuciło demko z TGS na PS Store, już teraz chętnie sprawdziłbym te nowe zniszczenia wizualne/mechaniczne i poprawioną fizykę......ehh a do marca taki kawał czasu:/

Dobrze chociaż że chłopaki konkretnie zaczęli dłubać, bo prawdę mówiąc już się całkowicie pogodziłem z brakiem jakichkolwiek zniszczeń wizualnych dla seryjnych fur, a tutaj taki surprise.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie takie rozwiązanie również bardzo odpowiada. Kosmetyczne zniszczenia dla aut seryjnych w zupełności wystarczą, szczególnie biorąc pod uwagę poziom graficzny GT5. Chciałbym(zresztą kto by nie chciał) żeby Polyphony wrzuciło demko z TGS na PS Store, już teraz chętnie sprawdziłbym te nowe zniszczenia wizualne/mechaniczne i poprawioną fizykę......ehh a do marca taki kawał czasu:/

 

 

Gdyby na świecie nie było tylu fanboji co oceniają grę 6 miesięcy przed premierą mogliby wypuścić.

 

Tak jak myślałem. Demo na GamesCom to był test, tak jak mówił Kaz. Żadnej ściemy w tym nie było. Chcieli sprawdzić jak ludzie chcą daleko pójść w tej materii.

 

Na prawdę chcę warunki pogodowe... WRC bez nich to będzie trochę kiszka.

 

Przekonałem się do tych zniszczeń. Mało kto dawał wiary w to, no i proszę.

Odnośnik do komentarza
Demo na GamesCom to był test, tak jak mówił Kaz. Żadnej ściemy w tym nie było.
- no dokładnie, Kaz powiedział, że chcą sprawdzić i sprawdzili nie spodobało się i pracują dalej. Gra rzeczywiście mogła być skończona i gotowa do wypuszczenia ale postanowili pracować dalej. I nie bardzo też rozumiem, skąd te żale do PD, Sony, KY i uj wie kogo/czego jeszcze. Nigdy oficjalnie data premiery nie została podana, jedyne co było wiadome na 100% to to, że premiera po GT PSP.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...