Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

im więcej oglądam tych filmów z targów dzięki którym PD prezentuje swoją grę, tym bardziej powątpiewam w istnienie jakiegokolwiek innego buildu niż ten który widzieliśmy do tej pory.

Co się zmieniło w stosunku do GT5:P? Model jazdy, praca rąk na kierownicy (zmiana biegów łopatkami) i tory które mają wyniszczoną trawę przy tarkach, gdzieś tam jeszcze obiło mi się o oczy zdjęcie z rysą na lambo.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

trailer super ale to chyba już ostateczny dowód na to,że możemy zapomnieć o deszczu,a noc będzie pewnie na dwóch-trzech wybranych trasach ( na trailerze chyba te nocne tokyo znane z wsześniejszych części) oraz ,że obiecany ulepszony model zniszczeń można miedzy bajki włożyć- dalej jedynie drzwi i bagażnik się otwiera i nic nie deformuje...

 

Graficznie jest wypas ale patrząc na to co obiecali to ŻAL PL

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Pierwszy trailer w poście Emeta - mit o słabym otoczeniu możemy wyrzucić już do śmietnika :). Trasy w miastach powalają, szczególnie te ujęcia pod koniec zwiastuna.

 

jak bym miał się sugerować sekundowymi migawkami z gameplay-a to każdy trailer gry wygląda super. Zobaczymy jak pokażą normalny gameplay, a nie zlepek efektownych migawek :teehee:

 

No i gdzie warunki atmosferyczne? noc tylko na jednej trasie?

Odnośnik do komentarza

Cóż, jeśli każde trasy w miastach będą wyglądać tak okazale jak Tokyo czy Londyn w Prologue, to trailery nie kłamią jeśli chodzi o jakość otoczenia. Co to za trasa, która pojawia się w 2:03? Wygląda pięknie. Oraz w 1:57?

 

Pokazali pierwsze ujęcia z tej nocnej trasy. Niestety chyba czarny scenariusz, dotyczący nocy w tylko wybranych trasach powoli pokrywa się z rzeczywistością. Jeśli chodzi o zniszczenia to znów pokazali ten sam samochód niszczący się, co na gamescom :rolleyes:. A gdzie inne?

 

1: 38 - spójrzcie jak wyglądają kolizję. :) Mam nadzieje, że to nie wyreżyserowano na potrzeby trailera, tylko opiera się na fizyce.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

ten filmik jest żenujący, poza prześliczną panoramą Rzymu tylko uświadamia mi jak nas Polyphony okłamuje:

 

- noc pokazana na tej trasie gdzie zawsze była noc w serii czyli Special Stage Tokio

- nie ma deszczu

- model zniszczeń premium taki sam jak pół roku temu czyli tylko otwierają się drzwi i bagażnik

- zero ujęć z tras rajdowych

 

 

Wg mnie nie ma po prostu nowego ukrytego wypaśnego buildu a wszystko co widzieliśmy do tej pory na TGS,Gamecom czy też GT Academy to najprawdziwszy najaktualniejszy build GT5...dobrze,że rpzynajmniej trasy trochę podszlifowali od Gt5P czego przykładem jest Fuji bo bym już ich całkiem z(pipi).ał

Odnośnik do komentarza

ten filmik jest żenujący, poza prześliczną panoramą Rzymu tylko uświadamia mi jak nas Polyphony okłamuje:

 

- noc pokazana na tej trasie gdzie zawsze była noc w serii czyli Special Stage Tokio

- nie ma deszczu

- model zniszczeń premium taki sam jak pół roku temu czyli tylko otwierają się drzwi i bagażnik

- zero ujęć z tras rajdowych

 

 

Wg mnie nie ma po prostu nowego ukrytego wypaśnego buildu a wszystko co widzieliśmy do tej pory na TGS,Gamecom czy też GT Academy to najprawdziwszy najaktualniejszy build GT5...dobrze,że rpzynajmniej trasy trochę podszlifowali od Gt5P czego przykładem jest Fuji bo bym już ich całkiem z(pipi).ał

 

Ten trailer jest z jesieni zeszłego roku, z zamkniętej prezentacji w studiu PD, więc nie wiem czym Polyphony tutaj "okłamuje" - gdyby ktoś zapomniał o tej relacji -> http://www.gtplanet.net/yamauchi-interview-reveals-more-on-gt5-development/#more-3837

 

Autor nie zdradza za wiele szczegółów, ale na bank chodzi o ten sam trailer, chociaż nie zauważyłem tu żadnych "Bugattis" czy zadrapań, ale może to wina kiepskiej jakości trailera i moich przemęczonych oczu :tongue:

Odnośnik do komentarza

no bez jaj ,mam niby uwierzyć ,że ten uber ultra trailer jest z jesieni zeszłego roku i teraz łaskawie po pół roku pokazują go publicznie ?

 

No to kur.wa pytam się Polyphony grzecznie kiedy pokażą ten najnowszy mityczny build z zniszceniami,deszczem i nocą na każdej trasie...może jakiś fachowiec który dalej wierzy w istnienie takiej wersji się wypowie?

Odnośnik do komentarza

no bez jaj ,mam niby uwierzyć ,że ten uber ultra trailer jest z jesieni zeszłego roku i teraz łaskawie po pół roku pokazują go publicznie ?

 

No to kur.wa pytam się Polyphony grzecznie kiedy pokażą ten najnowszy mityczny build z zniszceniami,deszczem i nocą na każdej trasie...może jakiś fachowiec który dalej wierzy w istnienie takiej wersji się wypowie?

Melisy weź się napij.

Tą samą sytuację masz w przypadku GoW3, KZ2, U2:AT. Dopiero od ok 2 tygodni do miesiąca przed premierą zaczęły ukazywać się jakieś konkretniejsze informacje i gameplaye, a biorąc pod uwagę to, że premiera GT5 będzie pewnie pod koniec roku to wystarczy wysnuć wniosek, że na "coś" konkretniejszego przyjdzie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

no bez jaj ,mam niby uwierzyć ,że ten uber ultra trailer jest z jesieni zeszłego roku i teraz łaskawie po pół roku pokazują go publicznie ?

 

No to kur.wa pytam się Polyphony grzecznie kiedy pokażą ten najnowszy mityczny build z zniszceniami,deszczem i nocą na każdej trasie...może jakiś fachowiec który dalej wierzy w istnienie takiej wersji się wypowie?

Melisy weź się napij.

Tą samą sytuację masz w przypadku GoW3, KZ2, U2:AT. Dopiero od ok 2 tygodni do miesiąca przed premierą zaczęły ukazywać się jakieś konkretniejsze informacje i gameplaye, a biorąc pod uwagę to, że premiera GT5 będzie pewnie pod koniec roku to wystarczy wysnuć wniosek, że na "coś" konkretniejszego przyjdzie poczekać.

 

no nie do końca bo trailerami i gameplay-ami z KZ2/U2 często i gęsto sypali sporo przed premierą. Zresztą to są gry fabularne a nie wyścigi którymi powinni się chwalić i pokazywać co mają i czy faktycznie te bajery to nie pic na wodę.

 

Jeżeli faktycznie ten trailer ma pół roku (w co wątpię) to naprawdę super prezent od PD...pfff.

Trailer pewnie jest nowy z tego roku tylko że zawiera 2-3-4 ujęcia z starych trailerów, może o to chodzi.

 

aha zauważcie też że na trailerze widać ,,nowe krawężniki i trawę'' które zobaczyliśmy dopiero w lutym, czyli to nowe video :)

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

no bez jaj ,mam niby uwierzyć ,że ten uber ultra trailer jest z jesieni zeszłego roku i teraz łaskawie po pół roku pokazują go publicznie ?

 

No to kur.wa pytam się Polyphony grzecznie kiedy pokażą ten najnowszy mityczny build z zniszceniami,deszczem i nocą na każdej trasie...może jakiś fachowiec który dalej wierzy w istnienie takiej wersji się wypowie?

Melisy weź się napij.

Tą samą sytuację masz w przypadku GoW3, KZ2, U2:AT. Dopiero od ok 2 tygodni do miesiąca przed premierą zaczęły ukazywać się jakieś konkretniejsze informacje i gameplaye, a biorąc pod uwagę to, że premiera GT5 będzie pewnie pod koniec roku to wystarczy wysnuć wniosek, że na "coś" konkretniejszego przyjdzie poczekać.

 

 

Dokładnie. Pamiętam jak niedługo przed premierą KZ2 pokazali urywki gameplayu, bo do tego czasu nikt nie widział jak naprawdę gra się prezentuje. To samo z GOW3. Premiera już za progiem a my dostaliśmy zaledwie garstkę trailerów. To samo będzie z GT5 więc nie rozumiem za bardzo lamentów.

Odnośnik do komentarza

no bez jaj ,mam niby uwierzyć ,że ten uber ultra trailer jest z jesieni zeszłego roku i teraz łaskawie po pół roku pokazują go publicznie ?

 

No to kur.wa pytam się Polyphony grzecznie kiedy pokażą ten najnowszy mityczny build z zniszceniami,deszczem i nocą na każdej trasie...może jakiś fachowiec który dalej wierzy w istnienie takiej wersji się wypowie?

Melisy weź się napij.

Tą samą sytuację masz w przypadku GoW3, KZ2, U2:AT. Dopiero od ok 2 tygodni do miesiąca przed premierą zaczęły ukazywać się jakieś konkretniejsze informacje i gameplaye, a biorąc pod uwagę to, że premiera GT5 będzie pewnie pod koniec roku to wystarczy wysnuć wniosek, że na "coś" konkretniejszego przyjdzie poczekać.

 

 

Dokładnie. Pamiętam jak niedługo przed premierą KZ2 pokazali urywki gameplayu, bo do tego czasu nikt nie widział jak naprawdę gra się prezentuje. To samo z GOW3. Premiera już za progiem a my dostaliśmy zaledwie garstkę trailerów. To samo będzie z GT5 więc nie rozumiem za bardzo lamentów.

 

Śledziłem temat z KZ2 i wiele informacji wypłynęło do sieci dużo wcześniej niż 2 tyg przed premierą. Co chwilę pojawiały się screeny/filmiki pokazujące rozgrywkę i nowości.

W Przypadku Gran Turismo ciągle pokazują nam praktycznie to samo. Biorąc pod uwagę sam fakt że przesunęli datę premiery, wypadało by chociaż pokazać coś nowego i konkretnego żeby gracze zobaczyli iż warto jest czekać na ten tytuł z wywieszonym jęzorem.

 

A ten trailer uświadamia mnie coraz bardziej w przekonaniu, że ten "nowy build" jest wymysłem osób z forum, które nie dopuszczają do siebie myśli, że gra już się w większym stopniu nie zmieni i liczą na jakieś "frykasy" w stylu nocne warunki na wszystkich torach oraz deszcz. Sorry, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to że mają coś nowego a nas karmią tym samym co pod koniec 2009r.

Czas zejść na ziemię...

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

no bez jaj ,mam niby uwierzyć ,że ten uber ultra trailer jest z jesieni zeszłego roku i teraz łaskawie po pół roku pokazują go publicznie ?

 

No to kur.wa pytam się Polyphony grzecznie kiedy pokażą ten najnowszy mityczny build z zniszceniami,deszczem i nocą na każdej trasie...może jakiś fachowiec który dalej wierzy w istnienie takiej wersji się wypowie?

Melisy weź się napij.

Tą samą sytuację masz w przypadku GoW3, KZ2, U2:AT. Dopiero od ok 2 tygodni do miesiąca przed premierą zaczęły ukazywać się jakieś konkretniejsze informacje i gameplaye, a biorąc pod uwagę to, że premiera GT5 będzie pewnie pod koniec roku to wystarczy wysnuć wniosek, że na "coś" konkretniejszego przyjdzie poczekać.

 

 

Dokładnie. Pamiętam jak niedługo przed premierą KZ2 pokazali urywki gameplayu, bo do tego czasu nikt nie widział jak naprawdę gra się prezentuje. To samo z GOW3. Premiera już za progiem a my dostaliśmy zaledwie garstkę trailerów. To samo będzie z GT5 więc nie rozumiem za bardzo lamentów.

 

Śledziłem temat z KZ2 i wiele informacji wypłynęło do sieci dużo wcześniej niż 2 tyg przed premierą. Co chwilę pojawiały się screeny/filmiki pokazujące rozgrywkę i nowości.

W Przypadku Gran Turismo ciągle pokazują nam praktycznie to samo. Biorąc pod uwagę sam fakt że przesunęli datę premiery, wypadało by chociaż pokazać coś nowego i konkretnego żeby gracze zobaczyli iż warto jest czekać na ten tytuł z wywieszonym jęzorem.

 

A ten trailer uświadamia mnie coraz bardziej w przekonaniu, że ten "nowy build" jest wymysłem osób z forum, które nie dopuszczają do siebie myśli, że gra już się w większym stopniu nie zmieni i liczą na jakieś "frykasy" w stylu nocne warunki na wszystkich torach oraz deszcz. Sorry, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to że mają coś nowego a nas karmią tym samym co pod koniec 2009r.

Czas zejść na ziemię...

 

dokładnie, zresztą premiera już w przyszłym miesiącu dla Japonii...pewnie w czwartek na GDC coś się ruszy w temacie GT.

Odnośnik do komentarza

tak napewno bedzie w kwietniu premiera w japonii

mysle ze po wakacjach to moze byc u nich reszta swiata w grudniu

btw. kazdy no mozne nie kazdy ale wiekszosc narzeka ale i tak gra sie sprzeda w takiej ilosci ze oni nie musza w ogole nic robic, zadnych materialow promocyjnych to jest poprostu magia tytulu. jedyny bol ze na iksa potrafili zrobic juz dwie forzy a ci "fachowcy" dopiero piersze gt na ps3 tworza

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...