Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

No w grze za 300k kredytów.

 

EdiT: 005mwx.jpg

 

004ec.jpg

 

Pamiętacie PlayView?

 

http://www.youtube.com/watch?v=5LIdPOZGoDE&feature=player_embedded

 

Jak widać zostanie zastosowany w GT5, a tamten Datsun to standard więc raczej aż tak źle nie będzie chyba.

Edytowane przez MajorZero64
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na gtplanet.com pojawiły się nowe filmiki przedstawiające drifting w gt5 (jeden już sony wykasowało - rzekome naruszenie praw autorskich)

-więc śpieszcie się z oglądaniem ;)

 

Hehe... mam nadzieję że te 2 lata spędzone przed GT4 na driftach z DFP nie poszły na marne :P. Z tego co próbowałem w GT5 driftowało mi się całkiem przyjemnie, ale wiele nie poszalałem bo w opcjach było bardzo skromnie.

 

PS: Aż muszę sobie przypomnieć gdzie mam filmik ze swoich driftów fenomenalnym Volvem 240 :wub:

Odnośnik do komentarza

Jak juz tyle na kiere wydajesz to nie wiem czemu nie dodasz 100 i kupisz DFGT, naprawde kozak kiere. A jak juz za taka kase to rozgladnac sie za czyms uzywanym. Ja tez zaczynalem od slabej kiery i uwierz mi ze predzej czy pozniej przejdziesz na lepsza jesli lubisz scigalki. A poza tym na takim DFGT masz okrazenia conajmniej 1,5 sek lepsze ;)

 

EDIT:

Przedmowca mnie uprzedzil :)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Jak juz tyle na kiere wydajesz to nie wiem czemu nie dodasz 100 i kupisz DFGT, naprawde kozak kiere. A jak juz za taka kase to rozgladnac sie za czyms uzywanym. Ja tez zaczynalem od slabej kiery i uwierz mi ze predzej czy pozniej przejdziesz na lepsza jesli lubisz scigalki. A poza tym na takim DFGT masz okrazenia conajmniej 1,5 sek lepsze ;)

 

EDIT:

Przedmowca mnie uprzedzil :)

Spoko, ja bym kupił używkę tej co wyżej linka dałem i jak mi się spodoba to się przerzucę na DFGT, ale ja pytałem jak działa ta, której link jest w poście wyżej.

Odnośnik do komentarza

Rozbraja mnie głupota ludzi... Chodzi mi o ostatnie newsy z GT5.

Jedna sprawa to filmiki z driftem nagrane przez kogoś. Wyraźnie widać, że to nagrane kamerą filmiki ze starej wersji (m.in. nie ma ostatecznego dymu ani śladów opon) a ludzie na różnych serwisach growych (zarówno redaktorzy jak i komentujący) podchodzą do nich jak do oficjalnych trailerów :lol:

I w komentarzach znowu teksty, że w grze jednak nie ma zniszczeń, nie ma śladów opon itd.

Druga sprawa to ta prezentacja zoomowania obrazów z wykorzystaniem aut z GT5. I już teksty, że w grze nie będzie 1000 a niecałe 800 samochodów... bo tyle widać na zdjęciu :lol:

Patologia... <_<

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozbraja mnie głupota ludzi... Chodzi mi o ostatnie newsy z GT5.

Jedna sprawa to filmiki z driftem nagrane przez kogoś. Wyraźnie widać, że to nagrane kamerą filmiki ze starej wersji (m.in. nie ma ostatecznego dymu ani śladów opon) a ludzie na różnych serwisach growych (zarówno redaktorzy jak i komentujący) podchodzą do nich jak do oficjalnych trailerów :lol:

I w komentarzach znowu teksty, że w grze jednak nie ma zniszczeń, nie ma śladów opon itd.

Druga sprawa to ta prezentacja zoomowania obrazów z wykorzystaniem aut z GT5. I już teksty, że w grze nie będzie 1000 a niecałe 800 samochodów... bo tyle widać na zdjęciu :lol:

Patologia... <_<

 

Redaktorzy szukają taniej sensacji, a ludzie ? Jak to ludzie, ot kolejny powód żeby wyśmiać PD, pojeździć po całej grze, z góry skazać ją na niepowodzenie i przy okazji nazwać totalnym dnem. A oparte jest to na paru filmikach marnej jakości, do tego z wcześniejszego buildu, no ale kogo to obchodzi <_<

Cytat z Poly, News pokazujący deszcz...

Czepiam się nieco, ale od gry robionej tyle czasu wymagam więcej. Bo to co widzę dotąd, jakoś mnie nie przekonuje, że Gran Turismo 5 zniszczy obecne na rynku gry wyścigowe. A tego od niej oczekuję.

 

... mówi sam za siebie :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dobra nowina (czy moze raczej ciekawostka) dla osób, które posiadają G27 (niestety się do nich nie zaliczam.. :/ ).

Działają diody pokazujące obroty silnika.

Przy okazji zauważyłem, że ten CItroen w demku ma silnik spalinowy.. Ciekwy jestem czy w pełnym GT5 będą obie wersje tego Citroena (el. concept z Prologa i jeżdżący spalinowy).

Link dla osób używających PS3 (tak jak ja).

http://ps3youtube.com/?go=http://www.youtube.com/watch?v=VDcJOcaIuPQ

btw. Tutaj na PS3 wszystkie filmiki z YT działają w HD i większość można ściągnać na dysk.

 

e: Przy okazji najświeższa wersja listy tras z GT5 przygotowana przez SHIRAKAWA Akira z GTP

tracks12.png

Już jest 25 na 100% potwierdzonych lokacji (bez wariacji itp) a nie sądzę, aby pokazali nam przed premierą wszystkie trasy.

Co ciekawe są jeszcze nieliczne osobniki twierdzące, że w FM3 jest wiecej tras niż w GT5 :teehee: (bez napinki ;) )

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

WTF?

 

http://www.topgear.com/uk/car-news/top-gear-forza-motorsport-3-ultimate-collection

 

Nie kumam... troche nie jestem w stanie skumac (%) ale... ?

 

W tym dodatku będą jakieś po pierdółki jak temat dasha Xbox Live z Top Gear, 3 nowe auta jako część Stig?s Garage Car Pack i jakiś film 90 minutowy z TG, nie ma nawet samej esencji z tego czyli słynnego toru który był w Top Gear. W GT5 lepiej to wszystko będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...