Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Przy 8 też będzie konkretny młyn.

 

btw. Cieszę się że ten tor zostanie przeniesiony do GT. To jeden z najwcześniejszych, jeżeli nie najwcześniejszy obiekt wyścigowy który kojarzę w swoim całym życiu. Pierwszy raz po nim śmigałem wirtualnie w Formula One Gran Prix od Microprose. Nawet miałem specjalną wycieczkę, żeby go "przetestować" w realu. Jeżeli to się potwierdzi to świetna sprawa, naprawdę.

Odnośnik do komentarza

wierzysz,że na miejskich torach będzie 16 aut? Jeszcze na żadnym gameplayu tak nie było. Na 100000000% będzie liczba aut będzie skakać od 8 do 16 w zależności od trasy,pogody itp

Na jednym z filmików (chyba z gamescom) były ujęcia z różnych torów (chyba m.in. N-ring, Madryt, Rzym) z 16 autami na trasie.

 

e: http://ps3youtube.com/?go=http://www.youtube.com/watch?v=45uOYAkg_bE

 

e: Na tym materiale widać Madryt i N-ring.

W sumie też wydaje mi się, że część tras będzie miała ograniczenie do np 8 samochodów.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy 8 też będzie konkretny młyn.

 

btw. Cieszę się że ten tor zostanie przeniesiony do GT. To jeden z najwcześniejszych, jeżeli nie najwcześniejszy obiekt wyścigowy który kojarzę w swoim całym życiu. Pierwszy raz po nim śmigałem wirtualnie w Formula One Gran Prix od Microprose. Nawet miałem specjalną wycieczkę, żeby go "przetestować" w realu. Jeżeli to się potwierdzi to świetna sprawa, naprawdę.

 

Przeciez Monaco juz bylo w GT? W GT4 na pewno, nie pamietam czy w GT3, ale chyba tez.

Odnośnik do komentarza

Przy 8 też będzie konkretny młyn.

 

btw. Cieszę się że ten tor zostanie przeniesiony do GT. To jeden z najwcześniejszych, jeżeli nie najwcześniejszy obiekt wyścigowy który kojarzę w swoim całym życiu. Pierwszy raz po nim śmigałem wirtualnie w Formula One Gran Prix od Microprose. Nawet miałem specjalną wycieczkę, żeby go "przetestować" w realu. Jeżeli to się potwierdzi to świetna sprawa, naprawdę.

 

Przeciez Monaco juz bylo w GT? W GT4 na pewno, nie pamietam czy w GT3, ale chyba tez.

Zapomniałem, rzeczywiście :D W całym katalogu torów do GT5 nie ma chyba lepszego jako benchmark możliwości silnika gry.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Srał pies te full HD, każda gra powinna chodzić w pełnych 60 klatkach na sekundę, czy to się podoba deweloperom czy też nie. Główne hejterstwo w tej sprawie leci do Rockstar, które w kolejnym GTA pewnie znowu zaserwuje pokaz slajdów.

 

Jak Sony i M$ nie narzucą odgórnie, że na ich kolejnych konsolach w każdej grze musi być 60FPS (tak jak np. przez długi okres czasu na X360 nie mogły wychodzić gry z mniejsza natywną rozdziałką niż 640p) to nigdy tego nie będzie bo im więcej FPS tym słabsza grafika, a developerzy żeby się chwalić ładnymi obrazkami to będą zmniejszać ilość FPS do takiego poziomu by mniej więcej było płynnie.

Odnośnik do komentarza

Mi ten pomysł z jednośladami się podoba, wiem, że GT to zawsze auta, cztery kółka i nic poza tym, ale wyobraźcie sobie jeśli bedzie tylko można zrobić sobie taki mieszany race i pojedynek - Yamaha R1 vs, Nissan GTR itd. i sprawdzać co jest szybsze na torze w zakretach na prostej i wykreca lepszy czas, jak dla mnie coś pieknego :turned:

Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza

(pipi) ile jeszcze te serwisy będą opierać swe newsy na jakiś mało popularnych sklepach internetowych, które datę premiery prawie zawsze mają wyssaną z palca, jeśli ta nie została jeszcze ogłoszona przez wydawcę. Masa już była dat GT5 podawanych w przeróżnych sklepach internetowych i żadna się nie sprawdziła. Sklepy często podają datę do przodu by w razie obsuwy klienci się nie burzyli. ppe.pl mogłoby być bardziej rzetelne. Nie ma to jak robić aferę z niczego. Masa komentarzy zbulwersowanych ludzi.

 

Amazon.com - This item will be released on December 31, 2010.

Amazon.fr - le 8 décembre 2010.

gameplay.com - December 31, 2010

3kropki.pl - premiera: 10-12-2010

 

itd. itd...

 

Oczywiście przyszły rok może się okazać prawdą, ale z takimi newsami lepiej się powstrzymać do ogłoszenia czegoś przez Sony lub jak dany sklep ogłosi, że datę premiery ma od wydawcy. Leję z takiej Gamezilli, która wczoraj zapowiedziała Uncharted 3. Autor newsa wziął fanowskie szkice studenta za prace dewelopera z Naughty Dog. Tak to jest jak się nie sprawdza źródła i bierze tematy do pisania jak leci, bez przemyślenia. "Jeden z deweloperów Naughty Dog.".. dobre hehe.. bo się nie sprawdziło kim jest ów jegomość w googlach.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...