Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to już drugi ex który wyleciał z listopada ;/. Najpierw LBP2 teraz GT choć w wypadku GT to już totalna abstrakcja...

 

Pier... zmieniam pre order na NFS-a i na pewno nie biorę GT na premierę kiedykolwiek tam wyjdzie. A pomyśleć, że jeszcze 2 dni temu cały czas rozważałem kolekcjonerkę, no way Kaz.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Za miesiąc pokażą wam nowego ficzera i tylko bd : "OMG! Ja to kciec kulva zialaź" "Gdzie preorder ,gdzie moj preorder?!?!?!" i znowu bedziecie masowo trzepac konia w tym temacie wiec wstrzymajcie się przed tymi fochami bo i tak wiadomo jak bd za miesiąc jak wam przejdzie złośc.

 

E: Uprzedze pytanie - Nie ,dla mnie tez ta obsuwa nie jest czyms normalnym.

Edytowane przez XM16E1
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co się sam okłamujesz ,ze i tak przed premierą o mało nie wyrobisz na fotelu jak Ci przerdzielną lunch trailer z masą nowych ficzerów. Dzisiaj złośc,za xxx ( :rolleyes: ) ekscytacja u połowy z was.

Choc dla mnie jedynym powodem dla której mógłbym kupic tą czesc jest dodawanie kuponu na 50% znizkę na GT6 :potter:

Odnośnik do komentarza

błędy były na pewno bo ta gra jest za ogromna. szykuje się przecież największa gra wyścigowa w historii o ile nie największa gra tej generacji. Rzeczy do przeoczenia jest masa.

 

Trochę też zastanawiające,że nigdy nie pokazali kodu z wszystkimi bajerami - nawet na TGS był build bez śladów opon i z gorszymi cieniami wewnątrz deski rozdzielczej niż na GC (ale za to miał deszcz :P).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja bym ciągnął to na co zwrócił uwagę Ficuś. PD po prostu tej gry jeszcze nie ma, co pokazówka to build z jednymi ficzerami, ale gdzie brakuje innych co były wcześniej. Zupełnie jakby robili kolejne wersje tylko do pokazania nowego elementu, ale gry gdzie daliby radę wcisnąć wszystko naraz ciągle nie mają.

 

Jak na początku października nie podadzą info, że gra jest w fazie gold i poszła do testów to można zapomnieć, że wyjdzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
As the drama surrounding the delay of the PlayStation 3?s flagship title spreads around the web, one very important question remains unanswered: why? An official explanation will most likely never be issued, but that won?t stop me from trying to figure out this puzzle. First up, Taku Imasaki (North American GT5 producer) offers a vague look at what?s been happening on the ?inside? via an interview with the New York Times:

 

?We?re really close, but this was an executive decision that was made yesterday. Realistically, we thought we had a good date. We?re not happy over here.?

 

This somewhat confusing statement wasn?t lost on the Times editor, who didn?t hesitate to add ?there was also speculation that Sony might not have sufficient supplies of the game to meet demand in November?. This speculation was later supported by a comment from a Sony Canada spokesperson to Reuters Canada, clearly stating that ?production difficulties were to blame for the delay?.

 

On a more positive note, I have been privately informed that review copies of GT5 were only briefly postponed and should still be in reviewer?s hands within the next few weeks. I can also report Sony is targeting a new release window within approximately 8-12 days after November 26th (?Black Friday? in the United States).

 

Keeping in mind that Sony presses their own Blu-Ray discs, and production time at each facility is carefully divided and scheduled between all of the company?s movies and games for the holiday season, Polyphony Digital may have missed an important production window that has now put both companies in a difficult position. Regardless of what?s really going on, Yamauchi has personally apologized to fans via Twitter:

 

?Apologies for the delay. It?s because time and labor were spent ironing the kinks out of a complex system. I?m really sorry. Everyone, it?s inexcusable? Wait a little longer.?

 

We?ll find out exactly how long a ?little longer? is very soon.

 

http://www.gtplanet.net/production-issues-blamed-for-gran-turismo-5-delay-yamauchi-issues-apology/

Odnośnik do komentarza

Ja bym ciągnął to na co zwrócił uwagę Ficuś. PD po prostu tej gry jeszcze nie ma, co pokazówka to build z jednymi ficzerami, ale gdzie brakuje innych co były wcześniej. Zupełnie jakby robili kolejne wersje tylko do pokazania nowego elementu, ale gry gdzie daliby radę wcisnąć wszystko naraz ciągle nie mają.

 

Jak na początku października nie podadzą info, że gra jest w fazie gold i poszła do testów to można zapomnieć, że wyjdzie w tym roku.

śmieszniej będzie jak w fullu dalej będą takie kwiatki - np lepsze cienie i ślady opon tylko w czasie słońca, gdy będzie deszcz i nocka będą gorsze cienie,brak śladów opon, w nascarze gdzie mają być najbardziej zaawansowane zniszczenia nie będzie wogóle deszczu itp

Odnośnik do komentarza

oby nie powtórzyła się sytuacja z Wipeout HD. Nie wiem czy pamiętacie ale tam też gra na kilka tygodni przed premierą,praktycznie gotowa, zaliczyła lekką wpadkę, która jak się okazało ostatecznie opóźniła premierę o kilka miechów...

 

... w przypadku WHD chodziło o dwukrotne oblanie testów przeciw epilepsji co w konsekwencji przyniosło nam grę o zmniejszonej prędkości, zmienionej kolorystyce i przebudowanym graficznie trybem zone.

Odnośnik do komentarza

Najświeższa teoria na temat powodu obsuwy.

Sony wprowadziło jakis czas temu nakaz aby wszystkie gry, które wyjdą po październiku wymagały do ich odpalenia firmware'u w wersji 3.50.

Ponoć dotychczasowy kod był stworzony pod 3.41.

http://www.gtplanet.net/ps3-firmware-the-real-cause-of-gran-turismo-5s-delay/

Nie wiem czy można wierzyć w to, ze to to jedyny powód... Jeśli tak to muszą mieć tam niezły bajzel...

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

panowie trochę cierpliwości, na wszystko przyjdzie czas :thumbsup:

 

CNOTA WYTRWAŁOŚCI

"Cierpliwość jest słodka, gorzki jest gniew; cierpliwość jest mocna, gniew słaby; cierpliwość uśmierza gniew, gniew pobudza namiętności; cierpliwość rodzi pokój, gniew wywołuje wojny; cierpliwość jest mądra, gniew zaciemnia przejrzystość umysłu oraz przenikliwość myśli; cierpliwość czyni cię panem siebie, gniew wzburza władze duszy."

"Cierpliwe znoszenie doświadczeń może być większą łaską niż uwolnienie od nich."

 

"Cierpliwość czyni lżejszym to, czemu nie możesz zaradzić." :teehee:

Odnośnik do komentarza

Najświeższa teoria na temat powodu obsuwy.Sony wprowadziło jakis czas temu nakaz aby wszystkie gry, które wyjdą po październiku wymagały do ich odpalenia firmware'u w wersji 3.50.Ponoć dotychczasowy kod był stworzony pod 3.41.http://www.gtplanet.net/ps3-firmware-the-real-cause-of-gran-turismo-5s-delay/Nie wiem czy można wierzyć w to, ze to to jedyny powód... Jeśli tak to muszą mieć tam niezły bajzel...

 

Pewnie chodzi o to, że na firmware 3.41 można odpalić piraty a na 3.50 już nie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...