Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

fizyka fizyka szpic :)

 

Czech na moje pytanie o framerate odpisał,że jest "pretty stable" co w sumie gó.wno nam mówi :P

Poza tym jest nowy filmik z GT AUTO i mozna wzorem GT4 dawać spoilerki do aut, dodatkowo jest car modifications które niestety nie obejmowały jego auta.

 

W Photo travel nie można wybierać standardów, felg nie mozna zmieniać w standardach,a na filmiku z jazdy nie widze nawet zadrapań lakieru na standardach

Odnośnik do komentarza

Ja pierdykam fuks z tą kierownicą. Ciekawe czy nie jest to po to zrobione aby opchnięto kilka dodatkowych kierownic Logitecha z logiem GT (ciekawe czy PD ma w tym jakieś udziały).

 

Znając życie miesiąc- dwa po premierze wyjdzie patch dający możliwość symulacyjnego sterowania za pomocą pada.

 

Brzmi jak teoria spiskowa, ale jak już pisałem- ch.uj to wie już z tym GT5. Wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza

poprawka - ta opcja była już podobno w GT5P i nie dotyczy fizyki i dotyczy tylko tych kierownic co widać w opcji powyżej.

 

Czyli dalej mamy strach choć ten Czech gada,że jest niby fizyka z GT Academy i tylko więcej wspomagaczy wrzucili jakby ktoś się nie radził

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No to ciekaw jestem jak recenzenci będą oceniać wykonanie samochodów na tle konkurencji, skupią się na "garstce" premium czy na standard, ktorych jest 4 razy więcej :P

 

Te standard wyglądają tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...