Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm czyli jednak nie mieli pełnej wersji. Nie wiem generalnie czego w pełnej może być więcej ale jednak może, może jest tam więcej jakiegoś kontentu.

 

Płonne nadzieje w pizdu pewnie.

fizyka eventy mechaniczne zniszczenia

 

dodam tylko ze gosc po 17 lvl zobaczyl napisy koncowe i to.

a trofeum jest za 40 lvl

 

 

ogolnie wyciekly ciekawe rzeczy.

Okladka sie nie zgadza. Maja srebrnego sls'a na niej a na kazdej pokazywanej jest czerwony

i rating sie nie zgadza. Na plycie jest 0 rating a na pudelku 3

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Hmm czyli jednak nie mieli pełnej wersji. Nie wiem generalnie czego w pełnej może być więcej ale jednak może, może jest tam więcej jakiegoś kontentu.

 

Płonne nadzieje w pizdu pewnie.

fizyka eventy mechaniczne zniszczenia

 

dodam tylko ze gosc po 17 lvl zobaczyl napisy koncowe i to.

a trofeum jest za 40 lvl

 

Skąd wiesz ? jakieś źródło ??

 

Martwi mnie znów data premiery GT.

 

Na niemieckiej stronie PS piszą o dacie premiery 26 a nie 24 jak wcześniej zapowiadano.

 

Do tego w miejscu gdzie planowałem zakupić GT dowiedziałem się dzisiaj od laski, że możliwe że premiera będzie właśnie 26 - jeszcze dokładnie nie wiadomo. Zresztą wkleję część naszej pogawędki.:

"nadal nie wiadomo kiedy do końca bedzie premiera gt 5 w polsce bo chodź światowa premiera jest 24 listopada to sony w najnowszym komunikacie do hurtowników poinformowało iż nie jest oczywistym iż premiera polska i światowa będą w jednym terminie, nie wyklucza sie opóźnienia do 26 listopada.możliwe też iż premiera bedzie pod tzw ścisłym nadzorem (jak w przypadku black ops'a ) że choć hurtownie grę grę dostaną wczesniej nie bedą mogly jej wydać z magazynów przed datą jaka narzuci sony. "

Tak więc zapowiada się kolejna (choć nie duża) obsuwa, która to już z kolei ? Ktoś to jeszcze liczy ;) ?

Odnośnik do komentarza

czeska kopia : najprawdopodobniej maja kopie recenzencka. Bez wszystkiego dodanego

 

p1010521.jpg

 

Tyle, że ten komunikat podesłał moderator GTPlanet (RDK), który (nie wiem skąd) też otrzymał swoją kopię. I tak jak psiałeś dalej, że po nabiciu 17 lvl`u zobaczył ending movie.

Ma on się właśnie kontaktować z pepitkiem, czy o niego też wystąpił taki komunikat.

Odnośnik do komentarza

Koleś po 17lvl miał film końcowy. Nie działa mu GT MUSEUM (wyskakuje ten komunikat z obrazka) oraz nie może wejść do trybu online (ten sam komunikat).

 

Coś jest na rzeczy - może faktycznie dostali jakiś preview code. Co może się zmienić w fullu? raczej tylko zniszczenia mechaniczne,fizyczne i fizyka. Oficjalną liczbę tras i aut podali więc o magicznym pojawieniu się torów raczej możemy zapomnieć.

 

btw. Killzone chyba też chwilę przed premierą miało taką wersję preview gdzie można było przejść tylko połowę gry

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Tekken potwierdza, że u niego wystąpił ten sam komunikat co u gościa z GTP.

Tekken, can you try to access Museum or any other online features and post what kind of message you get?

 

RDK is getting this:

 

http://img585.imageshack.us/img585/7536/p1010521.jpg

 

Can you confirm?

Same, but game installed FW 3.50 at first start so that can't be too much old build... I still think this is final build. But who knows now... One thing is sure... its a rare copy!
Odnośnik do komentarza

Teeken90 miał komunikat by zainstalować 3.50 jak pierwszy raz włączał GT5? Wtedy by to oznaczało,że wogóle nie ma podpiętej konsoli do internetu, bo by chodziło PSN potrzeba zawsze najnowszego softu. Dziwne...

 

Premiery gier od Sony nie są zawsze w piątki. Uncharted2 odbierałę w dzień premiery w Sony Center w Katowicach w środę, pamiętam bo jeszcze z 'środy z orange' byłem na District9 :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Teeken90 miał komunikat by zainstalować 3.50 jak pierwszy raz włączał GT5? Wtedy by to oznaczało,że wogóle nie ma podpiętej konsoli do internetu, bo by chodziło PSN potrzeba zawsze najnowszego softu. Dziwne...

 

Premiery gier od Sony nie są zawsze w piątki. Uncharted2 odbierałę w dzień premiery w Sony Center w Katowicach w środę, pamiętam bo jeszcze z 'środy z orange' byłem na District9 :P

 

Ja nawet swój egzemplarz U2 odebrałem we wtorek :D

Odnośnik do komentarza

teraz ogólnie wszyscy na gtplanet zaczynają kombinować i doszukiwać się różnic,między informacjami na stronie sony czy też artykułu z top geara odnośnie uszkodzeń,dodatkowo samochód na torze szutrowym nie brudzi się,a na gameplayu z mclarenem samochód się brudzi...podejrzewają że to jeden z ostatnich buildów,ale wciąż nie ostatni...

 

z ciekawostek

 

nowy gameplay w hd

 

zauważcie fizykę samochodu w 47 sekundzie to jak podskakuje mu tylne lewe koło do góry

http://www.youtube.com/watch?v=9XlZU7-MWEE&feature=player_embedded

 

można tą fizykę porównać z...

http://www.youtube.com/watch?v=poJFqfhQib0&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...