Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Te screeny z Gallardo i Focusem na poprzedniej stronie są po prostu niesamowite :wub: To pewnie photo mode, ale i tak jest to mistrzostwo. Podczas samego wyścigu modele premium nie powinny wyglądać specjalnie gorzej, bajeczne oświetlenie robi swoje :) No i cieszą mnie te wieści odnośnie fizyki... na pewno będzie kapitalna i w połączeniu z kierownicą da nam masę frajdy.

Gdyby nie okres przedświąteczny i związana z tym masa wydatków, to bym chyba jednak nie wytrzymał i zamawiał konsolę już dziś :P

Moja DFP nie może już się doczekać wyciągnięcia z szafy :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Cieszy możliwość zmiany stopnia przybliżenia kamery z wewnątrz.

brpAb.jpg

aSb0c.jpg

OtUVC.jpg

 

Zdanie na temat standardów:

Standard cars looks way better than I expected, but far from complexity of Premiums.

Czyli tak jak można było się spdoziewać, wyglądają ok, ale premiumom nie dorastają do pięt :thumbsup:

 

Na koniec:

And I assure you that Diablo/Cuda/C12 (oh the V12 ) all sounds freaking beautiful.

:woot:

Odnośnik do komentarza

Cieszy możliwość zmiany stopnia przybliżenia kamery z wewnątrz.

brpAb.jpg

aSb0c.jpg

OtUVC.jpg

 

Zdanie na temat standardów:

Standard cars looks way better than I expected, but far from complexity of Premiums.

Czyli tak jak można było się spdoziewać, wyglądają ok, ale premiumom nie dorastają do pięt :thumbsup:

 

Na koniec:

And I assure you that Diablo/Cuda/C12 (oh the V12 ) all sounds freaking beautiful.

:woot:

nie, napisal ze wygladaja lepiej niz sie spodziewal, ale wiadomo ze gorzej niz standard

Odnośnik do komentarza

Nic się nie zmieniło premiera 24, po dzisiejszym ogłoszeniu SCEP i inne oddziały aktualizowały date wydania na swoich stronach.

 

A ta podsufitka w tej Ferarce no (pipi) zakochałem się :blush:

 

nrburgringnordschleife2.jpg

nrburgringnordschleife6.jpg

nrburgringnordschleife3.jpg

nrburgringnordschleife7.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=nFLb5btwyNU&feature=player_embedded#!

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie na mały offtop. Jaram się niesamowicie nowym Gran Turismo. Cieszy mnie też niezmiernie fakt, że zamiast organizować turniej na forum (jak to miało miejsce z GT4 czy GT3 - hi PiotrB, Emet, nick__t i reszta) będziemy mogli w końcu pograć online. Szkoda tylko, że jak na razie nie mam telewizora... nie mówię o HD, ale choćby i Triluxie z lumpeksu

 

P.S. Myślę, że GT5 będzie WIELKĄ grą (jak każde GT, przynajmniej dla mnie takie było... nie jestem żadnym fanboyem, ot - miłośnikiem), na pewno też będzie miała kilka niedociągnięć...

 

P.S.2. Wiem, że z forum nie jestem na bieżąco, więc może nie powinienem się wypowiadać (ostatni raz byłem tu chyba z rok temu), ale... może rzeczywiście przydał by się nowy osobny temat dla GT5 (kiedy ta już wyjdzie "na światło"), tak dla większej przejrzystości treści w nim zawartych.

 

P.S.3. Do zobaczenia na torze!

Odnośnik do komentarza
Somebody asked about 16 races (as seen in both final One Lap Magic races in Licenses section so far) being mixture of Premium and Standard models. They are in fact, I took a moment to pay attention, but - you just don't see the difference during race. On my set - and I'm using an 50" plasma - all Standard cars look like a Prologue cars in-race. It is more-less visible in the replay, but overall I think PD did a very decent job in mixing the two breeds.

:thumbsup:

 

In Practice mode (Settings options for car are available if you have "settable" parts) you can run Free Run, Drift Trial or One Make Races which I find great. NOtice that game has it's own logic about Race Starts - on some tracks they're Standing, on others Rolling. I presume once the Online options become available we'll be able to choose desired option for Private Lobby races. But both Arcade and GT Life mode have predetermined ways of starting the races.

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...