Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas to mam:

Jak używam opcji "przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta"...

...w długich wątkach (np. Fallout 3 w Xbox360) przenosi mnie nie do pierwszego nieprzeczytanego, nie do ostatniego, ale jeszcze dalej.:) To znaczy, wyświetla tylko pierwszy post (jak zwykle na każdej stronie), a dalej pusta strona.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie chce nic mowic ale ktos kto reklamuje sie jako najwieksze ogolnopolskie pismo konsolowe a przez tydzien nie potrafi zservera postawic na nogi to naprawde brzmi śmiesznie...

 

polecam nastepnym razem miec jakis backup i zapasowy server, albo ogolnie przeniesc gdzies portal i forum bo tutaj przeciez problemy są co pare tygodni

 

ogolnie to serio niezła porażka

 

i nie odbierajcie tego jako jakies wąty dzieciaka, te słowa wbrew pozorom sa pochlebne dla was - brak waszego forum przez tydzien serio był przykry!

Odnośnik do komentarza

Nie bulwersujcie się tak nerdy, przynajmniej odpoczęliście sobie od forum PSX Extreme, może wyszliście na dwór, zaczęrpnęliście świeżego powietrza, wypiliście piwko, pograliście w piłkę...

chyba nie rozmuiesz o co tu sie ludzie burza. smieszne jest to ze od startu strony w ciagu dwoch miesiecy trafia sie kolejna awaria czy tez przerwa, mowie o ppe. forum to ciezko pliczyc ile juz razy mialo awaryje.

btw. wszystkie tez rzeczy co wymienieles mozna zrobic z dzialajacym forum ale tak jak pisalem na poczatku nie o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Nie o to chodzi aby wszystko w życiu idealnie działało. Kminisz?

co to za głupi banał?

 

 

kwestia jest taka ze na takie tygodniowe przerwy to sobie moze pozwolic klasowe forum zenka z 3C ktore ma 15 userów, ogolnokrawiowa gazeta + porta+ forum powinny jednak trzymać wyższy poziom jesli chodzi o radzenie sobie z usterkami (albo niedopuszczanie do nich)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie bulwersujcie się tak nerdy, przynajmniej odpoczęliście sobie od forum PSX Extreme, może wyszliście na dwór, zaczęrpnęliście świeżego powietrza, wypiliście piwko, pograliście w piłkę...

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie praktycznie cały czas lało, więc nie kupuje tego argumentu :P

 

A tak na serio to rzeczywiście za długo to trwało. Swoją drogą to PS3Site też nie działało (serwer padł, przypuszczam że ten sam).

Odnośnik do komentarza

Nie moge zmienic avatara

 

Upload nie powiódł się -pojawił się problem z przeniesieniem awatara do katalogu uploadu. Proszę sprawdzić czy katalog posiada nadane odpowiednie atrybuty dostępu.

 

co jest grane?

Odnośnik do komentarza

Klikam w ostanią strone "Pytania różne i różniste" w HP to otwiera mi pierwszą. Jak napisze posta to też wyswietla mi pierwsza stronę.

Znaczy na ikonę "nowe posty"? U mnie to samo; tylko ten temat. Oczywiście, nie liczę, że ktokolwiek to naprawi i będzie to kolana absurdalna śmieszność tego silnika, która występuje bez wyraźnego powodu i reguły, a do której trzeba się będzie przyzwyczaić.

Tylko że przed padnięciem forum wszystko śmigało dobrze, czyli klikałem na ostatnią strone i na ostatnią przenosiło.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...