Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

A ja nigdy nie moge sprawdzić statusu ostrzeżeń, teraz sie wogle nie otwiera a wczesniej pisało ze nie mam uprawnień. Nawet nie wiem do kogo sie zgłaszac ze zjeciem warnów, a mam 80% wiec jest to dla mnie dosc istotna kwestia

 

Spoko, mi od roku ukyo tachibana nie chce zdjac bo "nie i koniec".

 

Na forum pojawiaja sie jakies cyfry dziwne, shoutbox jest po angielsku i cytaty sa nieczytelne na bialym tle.

 

 

Mam ten sam problem. Dziwi mnie, że pojawia się tylko w wybranych szablonach forum. Mam teraz ustawiony Thoreau (Ciemny), ale gdy ustawiłem błękit (Delikatne Esy), problemu nie było. Jednak wolałbym aby w każdej opcji wyglądu forum było tak samo dobrze.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Też mam czesto.

 

 

A i jeszcze jedno. Na głównej stronie przy ostatnim poscie w danym podforum pokazywała się godzina, nazwa tematu i kto napisał post. Teraz zamiast godziny pokazuje się ilość postów, albo jakaś inna długa cyfra. Bez sensu troche nie?

 

Chociaż nie wiem, może mi się wydaje, że coś sie zmieniło, ale tak jak ostatnim razem byłem na forum to wszystko było troche bardziej praktyczne

Odnośnik do komentarza

Też mam czesto.

 

 

A i jeszcze jedno. Na głównej stronie przy ostatnim poscie w danym podforum pokazywała się godzina, nazwa tematu i kto napisał post. Teraz zamiast godziny pokazuje się ilość postów, albo jakaś inna długa cyfra. Bez sensu troche nie?

 

Chociaż nie wiem, może mi się wydaje, że coś sie zmieniło, ale tak jak ostatnim razem byłem na forum to wszystko było troche bardziej praktyczne

 

Dokładnie tak samo. Jakiś ciąg cyfr zamiast godziny przy ostatnim poście w temacie.

Odnośnik do komentarza

Powoli. Aktualizacja silnika zrobiona ale czesc rzeczy, ktore dzialaly na poprzedniej wersji na tej sie wykrzacza. Aktualizacja sama z siebie nie wywala niezgodnych z nowa wersja rzeczy.

Problemem sa skiny. Nie wszystkie skiny maja nowsze wersje. Czesc bede musial wylaczyc a czesc zaktualizowac. Dajcie nam troche czasu.

 

Na razie mozecie potestowac laczenie forum z FB czy innym Twitterem ;p

Odnośnik do komentarza

Na razie znikaja skiny (brak nowej wersji, pojawiaja sie bledy z data):

Niebieska pomarancza

Clean Cut

 

 

Nowe, zainstalowane wersje:

IP.Board i pochodne (skiny w silniku)

Mandarynka

Delikatne esy

 

 

Powinny dzialac, choc nie zostaly zaktualizowane:

Classic Blue

Thoreau (jasny i ciemny)

 

Dodatkowy do oceny przez Was:

ibr

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...