Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Testujcie i piszcie. Ze statystyk wynika, ze jest znaczna poprawa.

 

Swoja droga problem pojawil sie w poprzedni poniedzialek gdzies w okolicach poludnia. Wlaczyl sie (jeszcze niezidentyfikowany) proces ktory pozeral znaczne zasoby procesora. Wysledzimy, ubijemy. Poki co pomogly inne srodki choc to prawdopodobnie tylko czasowe rozwiazanie. Zerknijcie na ponizsze wykresy. Dla przypomnienia, zielone slubki to wolne zasoby procesora.

 

forum_tygodniowy.JPG

 

forum_miesieczny.JPG

 

Jak widac, jesli cos nie zasyfi nam serwera to wszystko dziala sprawnie i szybko. Przy aktualnej konfiguracji mamy jeszcze sporo zapasu. Tyle, ze to wszystko sie sprawdza przy czystym systemie. Gorzej jak cos gdzies z jakiegos powodu...

Odnośnik do komentarza

Fenio zapewne coś zmienił, dlatego są problemy. Ja pod IE 7 jeszcze z niczym nie miałem problemu.

 

Fajne są te wykresy, ale co po nich, jeśli zdarza się okres, że nie można przez kilka godzin otworzyć forum?

@Tokar

 

Z tego co wiem, tu się nie usuwa starych postów, więc możliwe, że ten dział zniknie dopiero przy okazji EP6 albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Gość kat_robert
pisze ze starego konta gdyz przypomnialem sobie emaila ktory byl przypisany do tego konta, niemoge sie zalogowac z konta SIGNAP gdyz pisze ze login lub pass jest zle :(

troche boje sie zapytac, czy probowales skorzystac z opcji przywracania hasla...

 

w kazdym razie forum juz gra i buczy, nie ma zadnych problemow i Fenix moze w notesiku przy haselku "naprawic forum" postawiz "ptaszka" i zajac sie nastepna sprawa w kolejnosci

Odnośnik do komentarza
wam tez sie cos j.ebie z logowaniem? Mam stale ip, daje zapamietaj moje logowanie a i tak za kazdym razem kiedy wlacze opere musze sie logowac confused.gif. Chyba ze mam cos z opera.. ale jeszcze 3 dni temu tego nie bylo

2x na dwa dni pod FF'em

 

...i tak wole to niż komunikat serwera

 

 

bedac w domu na neostradzie, nie miałem tego problemu ale przyjechałem do swojego codziennego łacza (LAN ze stałym IP, bez aktywnego wyjscia na swiat, tzn z maską podsieci) i mam to samo - nie dosc, ze nawet jak jestem zalogowany to wchodząc na niektóre, zamkniete dla gosci czesci forum, musze sie logowac ponownie (tutaj akurat nie ma problemu, jest przycisk od zapamietywania loginu i hasła wiec luz), ale wystarczy ze zamkne wszystkie zakladki z forum to znowu jestem nie zalogowany, a dodatkowo ciasteczko z loginem i hasłem chyba sie kasuje, bo musze od nowa recznie wpisac je i zapamietac w przegladarce...

 

 

Opera 9.25

Odnośnik do komentarza
w kazdym razie forum juz gra i buczy, nie ma zadnych problemow i Fenix moze w notesiku przy haselku "naprawic forum" postawiz "ptaszka" i zajac sie nastepna sprawa w kolejnosci

 

Mniej wiecej tak to wygladalo. Ptaszkowanie i kolejna "sprawa nie cierpiaca zwloki" :(

 

Aktualne wykresy nie pozostawiaja watpliwosci:

 

psxextreme-cpuidle-day.png

 

psxextreme-cpuidle-week.png

Odnośnik do komentarza

nacisnałem na dole "usun cookies utworzone przez to forum", potem przejrzałem jeszcze manadzera ciastek i costam recznie usunałem, nie pomogło...

 

Nie moge sie zalogowac, wysyłac PM-ek (tu nie jestem pewien, ale wydaje mi sie ze nie - przy pisaniu PM'ki zaznaczyłem zeby zapisało mi ją w wysłanych - nie udało sie), równiez nie moge robić nikomu wpisów w shoutbox'ie (wszystkiego najlepszego, Feniu), nie moge zmienic avatara (zmieniałem go kilka dni temu przed wyjazdem z domu, ale mimo ctrl+f5 widze, że zmiana która wprowadziłem jakos sie cofneła - a dam głowe uciac ze juz wczesniej pisałem posty z nowym avatarem). Zrobiłem downgrade Opery z 9.25 do 9.24, równiez nie pomogło. Problem wystepuje również pod IE 7, sprawdze troche poxniej jak jest z firefoxem.

Odnośnik do komentarza

A nie grzebałeś czasami w swoim panelu kontrolnym?

Ja kiedyś miałam identyczny problem,bo zmieniałam coś w opcjach i przełączyłam standardowy edytor tekstu na rozbudowany.

Nie mogłam wysyłać PM ani pisać nikomu notek.

Sprawdź to,bo właśnie to może być problemem :(

Chciałabym Ci pomóc,bo Ty zawsze mi pomagasz jak o coś poproszę. :D

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
A nie grzebałeś czasami w swoim panelu kontrolnym?

Ja kiedyś miałam identyczny problem,bo zmieniałam coś w opcjach i przełączyłam standardowy edytor tekstu na rozbudowany.

Nie mogłam wysyłać PM ani pisać nikomu notek.

Sprawdź to,bo właśnie to może być problemem :(

Chciałabym Ci pomóc,bo Ty zawsze mi pomagasz jak o coś poproszę. :D

 

Dziekuje, Ilonka, za dobre checi, ale chyba raczej nie w tym problem - jedyne co ostatnio zmieniałem w panelu sterowania to avatar, ale nawet jak to zrobilem to wszystko smigało (jak byłem w domu), teraz wróciłem na stancje i niestety od samego poczatku jest jak jest... Edytor tekstu mam ustawiony tak jak był, tzn standardowy

Odnośnik do komentarza

moze mi ktos zmienic haslo do moje konta 'signap' (i wyslac go na te konto PW) bo z niowego po wejsciu na board zostalem z niewadomych przyczyn wylogowany a gdy chcialem sie zalogowowac pokazuje mi sie komunikat ze zly pass/login mimo ze go nie zmienialem (opcja przywrocenia hasla u mnie nie zadziala bo nie pamietam na jakie konto mailowe sie rejestrowalem lub ktos go zmienil... :()

 

kuurwa ktos sie na nie wlamal :D chodz tu jasiu

Edytowane przez GHB-BA
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...