Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

To tylko sezon przejściowy :)

 

Żeby nie tylko udawać przejście, ale faktycznie przejść, trzeba dokonać rytuału przejścia. Najlepiej coś poświęcić, na przykład jakiegoś złotego cielca. Kibice mogą widzieć takiego w Villasie-Boasie, ale ja widzę go gdzie indziej. Fernando Torres jest drugi na liście najbardziej niecelnie strzelających napastników Premier League. Już nawet mniejsza o to, że jest pierwszy na liście najdroższych - on jest po prostu słaby. Byłby słaby podpisany za darmo.

 

Chelsea ma najlepszego obecnie w lidze - poza Silvą - kreatora okazji, ale ich skuteczność leży. W Porto AVB miał dwóch skutecznych zawodników, tutaj ma zero. Po kilku dobrych spotkaniach okazało się, że nie można na razie liczyć na regularność Sturridge'a, ale i tak to on powinien grać na szpicy. Albo, jak wróci, Drogba. Albo John Terry, bo też jest dużo skuteczniejszy od Torresa. To chyba testament dla ich działań w ostatnich latach, że wydając tyle kasy nie mają napastnika.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Oqqozo ma rację. Nie można wiecznie czekać na przebudzenie Torres'a bo ono już chyba nie nastąpi. A przynajmniej nie w PL. Jakieś wypożyczenie do La Liga i sprowadzenie rasowego napastnika (Falcao ? Hulk ? Huntelaar ?) to było by to dla Chelsea. No i jeżeli sprowadzą Modrica to przydał by się też ktoś na prawe skrzydło ( biorąc pod uwagę że Mata wróci na lewe skrzydło ).Tylko na ile Abramovich ufa AVB ? Czy Chelsea jest gotowa na prawie 100 % przebudowę składu ? Chelsea nie jest już raczej klubem który potrafi pieniędzmi przyciągnąć zawodnika do siebie, taką funkcję przejął po nim City wg. mnie.

Odnośnik do komentarza

 

Każdy kibic Manchesteru United widzial, ze Evra podawal reke Suarezowi, smieszne obrazki ludzi ktorzy kibicuja innym drużyną tego nie zmienia.

Już trochę lepiej.

Nie no, ja wszystko rozumiem, jestem średnio obiektywny, ale myślę, że bez trudu można sobie w sieci znaleźć powtórkę w HD i zobaczyć jak było. Evra nie jest święty, po końcowym gwizdku mógł sobie darować, ale jakieś teorie spiskowe pt. Evra chciał podać Suarezowi wacka są śmieszne. Dzisiejsze oświadczenie Liverpoolu i Suareza, któremu ktoś kumaty w klubie w końcu dał z liścia wiele wyjaśnia. No nic dziwnego, z drewnianym Carrollem kolejne 5 meczów dyskwalifikacji Suareza średnio by im robiło, więc lepiej, żeby nie kopał innych w żołądki, nie próbował łamać obrońcom kręgosłupów ani nie wyzywał innych od bambusów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No tak, pokazali to poprzez granie w piłkę nożną lepiej od zespołów, które odpadły.

 

Walka o mistrzostwo Anglii oficjalnie zawęziła się do miasta Manchester. Arsenal udowodnił zaś, że choć nie jest najlepszą drużyną w Anglii, to zdecydowanie najciekawszą. Z nimi nigdy nie wiadomo, co się stanie.

Odnośnik do komentarza

City jest jednak cholernie mocne, z taką grą może jednak być United ciężko o mistrzostwo w lidze. Zwłaszcza, że na tapecie jest wyjazd z Tottenhamem i nie wiadomo, czy na ten mecz wykuruje się Valencia. Szansa jedynie w nieco trudniejszym kalendarzu City (United poza Tottenhamem i City grali już w rundzie wiosennej, jeśli się nie mylę, ze wszystkimi drużynami z czołówki). Przede wszystkim jednak słabo dla United widzę derby. Ja dzisiejszy mecz sobie odpuściłem na rzecz Arsenal-Tottenham, już wystarczy, że nie obejrzałem wczorajszego hitu w Ligue 1, bo sprytnie wybrałem Milan-Juve. Przełączyłem się dopiero przy 5-2, żeby zobaczyć horror w końcówce. Giggs jest, co tu dużo kryć, żywą legendą, lepszego jubileuszu nie można sobie było dla Walijczyka wymarzyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...