Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Jak nie zwolnią debila po tym meczu to ja nie wiem co musi się stać żeby on odszedł. Absolutny brak kreatywności w ataku. On im chyba zabronił ryzykować niecelne podania. W ogóle absolutny brak ataku. Rooney jak we mgle, Fella nic tylko grzywka, Depay jakby zapomniał jak grał w Holandii. Na samym Martialu nie można opierać gry.

Odnośnik do komentarza

Jerome wyszedł z forumka i strzelił gola Manchesterowi, dzieje się. Niech wynik się utrzyma i Van Dzban out. Rooney standardowo czyli c(pipi), szkoda mi Martiala, że sie marnuje na skrzydle

A Jerome nie gra w Liverpoolu?

 

Derby piwnicy zwycięskie dla Chelsea. Największy sabotażysta w tym sezonie strzela bramkę w już 5 minucie, nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza

Jak nie zwolnią debila po tym meczu to ja nie wiem co musi się stać żeby on odszedł. Absolutny brak kreatywności w ataku. On im chyba zabronił ryzykować niecelne podania. W ogóle absolutny brak ataku. Rooney jak we mgle, Fella nic tylko grzywka, Depay jakby zapomniał jak grał w Holandii. Na samym Martialu nie można opierać gry.

 

xD

 

słysze to od kilku lat, może to nie problem szkoleniowca tylko tych drewniaków w ataku? kalafiora i shreka wystawiają to mają 

Odnośnik do komentarza

Bo mowie jak jest? Leicester ma za(pipi)ista pozycje w lidze, nadzieje i szanse na LM. Sa w gazie. Maja pieniadze. Na uj w styczniu mieli by sprzedawac swoich najlepszych graczy? Latem? Jasne, kazdy pilkarz ma swoja cene, klub zarobi i kupi innych graczy z nadzieja, ze tak samo odpala. No i kto za Vardy'ego ktory gra pierwszy sezon zycia i ma 29 lat zaplaci kupe kasy? W styczniu nikt, moze latem. Mahrez? Jesli pojawilaby sie mega oferta z duzym przeplaceniem to wtedy moze, ale tez nikt za niego nie wylozy ogromnych milionow teraz, a w klubie jest nie na sprzedaz.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Cieżko powiedzieć, oby mały kryzys który skończy się po pokonaniu Leicester w sobotę. Od 3 meczy padaka, ale jeśli w ostatnim zagrali najgorszy mecz sezonu tak w poprzednich 2 zabrakło szczęścia. Teraz przy pierwszej bramce faul na bramkarzu, potem Skrtel dał ciała a cudownie przymierzył Idalho i na koniec cios po pięknej wrzutce Behramiego. Klopp ma czas, klopp ogarnia i sprowadzi kogo trzeba, a wyda tyle ile bedzie chciał. Pięknie gramy z góra tabeli, pięknie wtedy działa pressing itd, a problemy są ze średniakami. Do tego Sturridge który jak jest zdrowy to strzela jak automat tyle ze 80% czasu tego sezonu to kontuzje. Hendo, ostatnio Sakho i sporo innych było kontuzjowanych. Trzeba wygrać w sobotę to przywróci to co było jak przyszedł klopp który już wcześniej mówił ze po zmianie stylu i całej reszty boi się, ze klub załapie spadek formy w pewnym momencie, No i miał racje. Niech szczęście czasami pomoże i wróci stara forma i będziemy kosić równo. Jednak w styczniu musi przyjść środkowy obrońca, skrzydłowy pomocnik i napastnik. Mam nadzieje ze ktoś się znajdzie. LFC kupiło Grajica z Crveny ale zostawili tam i Matiz z schalke za darmo jako opcja nr3 na obrone

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...