Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Ani nie grają na wyjeździe, ani Chelsea to top 8, więc chyba nikomu to nie zepsuje tabelki.

 

 

Lepiej jak Villa ciśnie Man City. Kurde nie wiem czy Man City miało tak słabą połowę w tym sezonie. Wręcz fuksior że mają 0-0 z tego. Środek pomocy Stones-Akanji to prawdziwy test wytrzymałości... Tylko Ederson gra.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem naprawdę czy był jakikolwiek mecz przez ostatnie 5 lat gdzie City zostało tak zdominowane. Jprdl. Aston Villa.

 

 

 

Cash, półserio, dla mnie należy od ich bardziej utalentowanych graczy. Ale raczej w pojedynkach, nie z piłką. W 4-4-2 trochę nie ma dla niego najlepszej roli. Taki klub klasy pracującej. Do biednych niby nie należą - mają większy budżet płacowy niż Tottenham, tylko troszkę za Liverpoolem! - ale patrząc na skład, to jakoś nadal dziwne uczucie że są tak dobrzy. Dużo w tym przepłacania na zasadzie "choć grać z nami, nie jesteśmy w LM ale damy ci więcej kasy bo mamy budżet". Przecież ten Konsa zastępujący Casha na obronie, to nie wiem czy ma talent na poziomie Premier League do walki z tymi wszystkimi skrzydłowymi jacy na niego biegną mdr. Albo McGinn przed nim na skrzydle. 

Odnośnik do komentarza

Potwierdza się po raz kolejny że w takim meczu jak dzisiaj widać że utrata gundogana czy chociażby mahreza wychodzi powoli bokiem. Inna sprawa że bez rodriego to już wogole ten ich środek pola jebie mizerią.Koniec końców wiadomo że nie ma co ich skreślać zwłaszcza że powrót Kevina spodziewany jest jakoś na przełomie końca roku. Mnie ciekawi teraz niedzielny hit na villa park. Zobaczymy jak wypadną armatki na tle rozpedzonej ekipy Emerego.Wszystko ch.Nabawiłem się dziś kolejnego siwego włosa po meczu Lvpoolu...Widać było mega oszczędzanie na grudzień i ok 3pkty zapisane ale te wyjazdowe mecze z dołem tabeli w wykonaniu czerwonych od lat to jest istny kryminał. 

Odnośnik do komentarza

Wielkie trio Chelsea Sterling Mudryk Jackson to wczoraj wyglądało na jakąś prowokację :kekw: Jakość wykończenia poziom ekstraklasa. Podoba mi się, że Chelsea zmierza do nikąd ze swoją grą, wielki chaos w składzie, 40 graczy na kontraktach, beznadziejna defensywa, beznadziejny atak. Teraz mają niby łatwy kalendarz na najbliższe 2 miesiące, ale czy dla Chelsea jest coś takiego? Wygląda na kolejny zmarnowany sezon i brak pucharów za rok.

 

Quote

Man City attempted just two shots in this match; the fewest ever by a Pep Guardiola team in a game within Europe’s big-five leagues, while the 22 shots from Aston Villa was the joint-most faced by a Guardiola side in the same period (tonight his 535th such game)

:sadkek:

Odnośnik do komentarza

Z Jacksona to wielki napastnik nie będzie. Napastnik, któremu nogi miękną i sra w gacie, bo ma przed sobą bramkarza i musi strzelić. I ktoś taki mówi, że "szanuje Drogbę, ale chce być lepszy"? Kolejna zmarnowana seta.

Mudryk ma papiery, ma talent, przebojowość, tylko widać, że też psychika kuleje. Taki trochę Vinicius wczesny.

 

Cytat

Teraz mają niby łatwy kalendarz na najbliższe 2 miesiące, ale czy dla Chelsea jest coś takiego?

No i to jest właśnie ten paradoks, że kalendarz jest mniej istotny, kiedy mają lepszy dzień, tylko... od czego to zależy, czy go mają?

Odnośnik do komentarza

Sytuacja ze smerfami cieszy nie ma co. Mnie za każdym razem rozpierdziela jak patrzę na ich ławkę rezerwowych i te nazwiska. Nazwiska a zarazem w cholere kasy która poszła na cały ten szrot. Szkoda i nie szkoda mi tylko Caicedo. Mógł w lvpoolu zostać mega kotem na 6 a tak jest co jest. Tam to wogole nie widać ręki trenera swoją drogą. Ni ładu ni składu. Ciekawe jak dużo cierpliwości wykaże tym razem spaniały amerykański właściciel. 

Odnośnik do komentarza

No, za ten gol to go niektórzy fani mocno walą w necie. Ale myślę, że ostatecznie kolejny dobry mecz w tym sezonie. Naprawdę Fabiański mógłby moim zdaniem nadal poprawić wyniki wielu ekip w Premier League. Może nie rzuca się najszybciej, ale trudno go zaskoczyć.

Tottenham może już nie wygrać żadnego meczu do powrotu Maddisona mdr. Trudno coś dodać, liczba kontuzji mówi za siebie. Ale i tak to mówi wiele, że Ange w ciągu 1-2 miesięcy wywalczył sobie taki kredyt zaufania, że mogą przegrywać długo i nadal będzie wiara w klubie, że on powoli wprowadzi postęp. No chyba że będzie tyle kontuzji cały czas...

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...