Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

To by było bardziej imponujące, gdyby nie fakt, że Liverpool nie jest już zespołem "wielkiej czwórki". Chelsea przegrała zaś mecze z Tottenhamem i Manchesterem City. Jednak praktyczne znaczenie ma tylko fakt, że była lepsza od MU w obu spotkaniach i jest przed nim w tabeli. To po prostu najlepszy klub w Anglii, ale nadal słabszy od Interu i Barcelony.

 

Cały czas jest, jeden sezon niczego nie zmienia. Inna sprawa, że ich bilans z pozostałą czołówką wynosi 1-5 (wygrali tylko z MU u siebie).

Odnośnik do komentarza

Właśnie lepszy skład ma Tottenham. Przynajmniej są zgrani, nikt nie gwiazdorzy i nie ma parcia na sukcesy tak jak w city. Myślę, że Spursom należy się coś po tak dobrym sezonie. Mam nadzieję, że dojdą do fazy grupowej i namieszają w LM. Poza tym bardzo ich lubię, a city nienawidzę.

Odnośnik do komentarza

Ja też City nie lubię, ale wydaje mi się, że poradziliby sobie lepiej. Mają kilku zawodników, którzy już grali w LM (Adebayor, Tevez). Tottenham to nie jest jakaś mocarna ekipa, która da radę choćby półfinalistom obecnej LM (Barca, Inter, Lyon, Bayern). Poza tym nie ma się co oszukiwać, mają głównie te 4 miejsce dzięki kryzysowi Liverpoolu, który nawet przy chujowej grze przez cały sezon jakoś dużej straty do 4 miejsca nie ma.

Odnośnik do komentarza

No fakt, ale mimo wszystko wielka czwórka w Anglii jest bardzo mocna i trzeba się wysilić, żeby choć jedną z drużyn przeskoczyć. liverpool nic nie pokazał i jest szansa dla innych drużyn. Jak zaistnieją w LM, to na pewno dobrzy zawodnicy będą bardziej chcieli tam przychodzić. Również budżet się powiększy i kasa na transfery będzie. Taka mała roszada może na stałe podnieść poziom PL. Dlatego chcę, żeby drużyna, którą na dodatek lubię, coś zdziałała w Lidze Mistrzów.

Odnośnik do komentarza

LOL! Nieważne jak wygląda, liczy się jego gra, a każdy kto chociaż postara się ocenić obiektywnie zauważy bez problemu, że Tevez jest znacznie lepszy niż taki Berbatov. Więcej biega, nie czeka jak Bułgar aż ktoś mu piłkę pod nogi poda.

 

I tak jak pisałem wcześniej, MU zjebał wypuszczając sobie z rąk takiego piłkarza, Ronaldo chciał odejść od dłuższego czasu, więc ok, ale Tevez chciał zostać (tyle zwlekali to się zirytował i spierdolił).

Skutki tej decyzji są aż nadto widoczne. Szybkie odpadnięcie z LM (jak na ten zespół) i znikome szanse na wygraną w PL.

Odnośnik do komentarza

LOL! Nieważne jak wygląda, liczy się jego gra, a każdy kto chociaż postara się ocenić obiektywnie zauważy bez problemu, że Tevez jest znacznie lepszy niż taki Berbatov. Więcej biega, nie czeka jak Bułgar aż ktoś mu piłkę pod nogi poda.

 

I tak jak pisałem wcześniej, MU zjebał wypuszczając sobie z rąk takiego piłkarza, Ronaldo chciał odejść od dłuższego czasu, więc ok, ale Tevez chciał zostać (tyle zwlekali to się zirytował i spierdolił).

Skutki tej decyzji są aż nadto widoczne. Szybkie odpadnięcie z LM (jak na ten zespół) i znikome szanse na wygraną w PL.

Co jak co ale to przez odejście Ronaldo a nie Teveza United straciło całą swoją parę z zeszłego sezonu ;)

Odnośnik do komentarza

Ronaldo nie chciał odejść od dłuższego czasu, tylko zawsze marzył o grze w realu, więc mimo wszystko bardziej można mu wybaczyć odejście niż twatezowi, który poszedł do największego rywala. W czerwonej części Manc go nienawidzą i chętnie by go powiesili. Obiektywne patrzenie na tą sprawę nie ma sensu, bo to, że jest dobry nie podlega dyskusji. W końcu strzelił sporo bramek dla city i po części dzięki niemu są tak wysoko w tabeli. Ja nie tęsknię za nim ani trochę, bo wiem jaka z niego kur.wa. Berbatov to też frajer i pragnę jego śmierci albo chociaż odejścia do jakiegoś innego klubu. Jak nie chce mu się biegać, to niech spjerdala.

 

A jeśli chodzi o

Skutki tej decyzji są aż nadto widoczne. Szybkie odpadnięcie z LM (jak na ten zespół) i znikome szanse na wygraną w PL.

Nie twierdzę, że United gra o wiele gorzej po odejściu twata i Ronaldo. Valencia ładnie zastąpił Ronaldo, tylko Berbatov to słaby pionek, któremu wychodzą pojedyncze zagrania, a nie całe mecze. Co prawda United odpadli w 1/4 LM oraz mają małe szanse na mistrzostwo, ale i tak myślę, że o tym przesądziły indywidualne błędy (np. Rafaela i Carricka w LM), a drużyna prezentuje się bardzo dobrze. Przed sezonem wszyscy spisywali ich na straty, mimo to drugie miejsce w Premier League to wysoka lokata. Mają nawet szansę na mistrza! W następnym sezonie atak będzie wyglądał nareszcie normalnie (mam taką nadzieję) i United na pewno powalczy o trofea.

Odnośnik do komentarza

LOL! Nieważne jak wygląda, liczy się jego gra, a każdy kto chociaż postara się ocenić obiektywnie zauważy bez problemu, że Tevez jest znacznie lepszy niż taki Berbatov. Więcej biega, nie czeka jak Bułgar aż ktoś mu piłkę pod nogi poda.

 

I tak jak pisałem wcześniej, MU zjebał wypuszczając sobie z rąk takiego piłkarza, Ronaldo chciał odejść od dłuższego czasu, więc ok, ale Tevez chciał zostać (tyle zwlekali to się zirytował i spierdolił).

Skutki tej decyzji są aż nadto widoczne. Szybkie odpadnięcie z LM (jak na ten zespół) i znikome szanse na wygraną w PL.

Co jak co ale to przez odejście Ronaldo a nie Teveza United straciło całą swoją parę z zeszłego sezonu ;)

 

No tak i pokazał swoją parę w awansie Realu do 1/4 w LM. :potter:

 

Jak widać Ronaldo zastąpił spokojnie Rooney, gdyby pod koniec nie miał kontuzji, to prawdopodobnie pobiłby jego rekord. Właśnie zabrakło dobrego zmiennika dla Rooneya, a to przejąłby na siebie Tevez (śmieszne jest to, że MU zwlekało z kontraktem, a później obudzili się z ręką w nocniku).

Berbatov nie jest w stanie wykazać się z lepszymi rywalami, strzela zazwyczaj gole drużynom z dołu tabeli.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Londyńczyków ...

 

Pomimo wszystkiego jestem zadowolony z sezonu drugie miejsce i walka do końca. Nie będę obwiniał Liverpoolu za pomaganie w wywalczeniu tego tytułu bo trzeba było wygrywać swoje mecze a nie liczyć na potknięcia innych ( Pierwszy mecz z Burnley który MU przegrało i dwa bezpośrednie starcia z Chelsea )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...