Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1260

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

A pamiętacie The Invincibles? :cool: Albo ten emocjonujący finał Pucharu Anglii przeciwko Hull City :banderas: No i oczywiście nie możemy zapomnieć o stałej gościnie w Lidze Mistrzów kilkadziesiąt sezonów z rzędu. Arsenal Wenger król, mam nadzieję, że nigdy nie odejdzie i będzie prowadził klub o mistrzostwo Championship za kilka lat.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Trochę się śmiałem z tego robienia bogola z Marco Silvy, ta, Watford powalczy o Europę, zobaczymy, ale no na razie czwarte miejsce jest. Mimo braku wielu zwracających uwagę postaci, poza Richarlisonem i moim zdaniem niezłym bramkarzem. Fakt, Man City ich zlało 6-0, ale powoli zapowiada się na to, że Man City może w tym sezonie każdego kto nie muruje zlać 6-0 i może to nie był wyznacznik. Watford za to nikogo łatwo nie pokonuje, ale ciuła punkty. Okej, wierzę w 7. miejsce.

 

 

W Evertonie ktokolwiek by nie grał, to zawodzi. Nie ma co spisywać wszystkiego na jeden transfer. Piłkarze, którzy byli siłą ekipy w poprzednim sezonie, jak Ashley Williams, też zawodzą. Więc Koeman cały czas praktycznie próbuje innych ustawień, podejść i składów. Jak widać bez wielkiego efektu. Kilku graczy próbował zamiast Klaasena, obecnie gra tam Nikola Vlaszić, znany jako młodszy brat tańczącej skoczkini Blanki Vlaszić. Chorwat na tle tej ekipy wygląda wręcz... dobrze.

 

Pamięta ktoś takiego piłkarza jak Sandro? Podobno miał wymiatać, a Everton zrobił okazję sezonu dając mu 120 tysięcy tygodniówki ("znacznie tańszy niż Valencia"). Prawie tak dobrą jak Lacazette.

 

 

 

 

Mourinho po meczu o tym, czemu grali... tak jak grali: "musieliśmy odpowiedzieć na energię i moc tej trójki, Can Henderson Wijnaldum, i nie mieliśmy tyle energii i mocy. Miałem tylko Maticia i Herrerę, nie miałem ławki. Dlatego się nie wychylaliśmy".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Everton nie ma skrzydeł i napadu . Brak szybkości . Koeman latem kupował na potęgę ale nie wiem po co mu sześciu pomocników do środka pola . Brał bo byli dostępni i tyle . Ma za swoje . Do następnego okienka transferowego nie pociągnie bo Bolasie i Coleman tak szybko nie wrócą a innych opcji brak .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...