Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt nie wspominał, ale Barry we wczorajszym meczu z Arsenalem pobił rekord Giggsa w liczbie występów w Premier League. Ajj, niedoceniany zawodnik troszkę, profesjonalizm, kondycha, brak kontuzji, jako całokształt kariera godna podziwu. 36 lat, zobaczymy ile jeszcze wyciśnie.

 

Smutłem trochę na wieczór bo podobno Mendy nie zagra już w tym sezonie, tak poważna kontuzja. Fajny typ i dobry piłkarz, zawsze szkoda jak tak długa kontuzja zaburza komuś przebieg kariery.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1280

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1200

  • Zwyrodnialec

    1112

Mecze Man City są zazwyczaj na tyle nudne, że w sumie nie oglądałem ich zbyt uważnie ostatnio. Nikt chyba nie pozwala rywalom stworzyć tak mało, jak podopieczni Pepa, a ofensywa, wiadomo, czołowa. Trochę mniej bez Aguero, który zaczął sezon doskonale. Niby jest Jesus, ale jego gra wydaje mi się nadal niepewna, mimo że gole strzela. Oczywiście jest dobry, ale w tej ekipie większe wrażenie robi David Silva, Fernandinho, De Bruyne, taki trzon ich gry na razie.

 

Nie przekonuje mnie (szok) Danilo na lewej stronie, to może być słabsze miejsce, które pomoże Chelsea wygrać. Ano tak, po serii dobrych wyników i ze zdrowym już Hazardem pachnie mi to niemal jakby to obecni mistrzowie byli faworytem. Mimo że w City imponuje więcej piłkarzy... może właśnie dlatego byłoby wręcz wisienką na torcie dla Chelsea zgarnąć dzisiaj jakieś punkty i kontynuować udany sezon. W ostatnim meczu było 2-1 po królewskim spotkaniu Hazarda, a dzisiaj tym bardziej Fernandinho może mieć problemy z jeszcze mocniejszym chyba środkiem pola Kante-Bakayoko.

 

Gdzie kucharek/ofensywnych pomocników sześć, tam... prosi się o solidną kontrę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ależ pięknie Rashford nabił stojącego w swoim stylu jak drzewo Fellainiego. Świetny jest Belg, nie ma co ukrywać. Jeszcze niedawno razem z Philem Jonesem byli chodzącymi memami, a teraz to kluczowi piłkarze w układance Mourinho.


Jak Fellaini zdobędzie dziś hattricka do Palace należy się auto-spadek, nie ma co czekać do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...