Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1195

  • Zwyrodnialec

    1112

- Słuchaj Kepa nie dogadaliśmy się, zero napięcia świetnie broniłeś karne, zagrasz w środę na pewno

- Spoko szefie no może nie było widać na ławce mojej okejki przecież jakbym miał zejść to bym zszedł

- Ok ale zapłać 192 tys funtów na naszą fundację

- Luzik już robie przelew

 

Tak było.

Odnośnik do komentarza

Napisałem, że niczego nie wykluczam, ale na ten moment najsensowniej jest wierzyć Sarriemu i bramkarzowi, bo... Tak, bo tak mówią. Wy za to nawet nie macie wątpliwości na podstawie… No właśnie, na jakiej? Co innego przypuszczać, a co innego wiedzieć. Wy wiecie, więc chyba byliście tam. To, że zachował się nieodpowiednio nie wyklucza teg, że jego zamiarem wcale nie było postawienie się trenerowi i ośmieszenie, bo puścił oczko (lol).

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krzyhu923 napisał:

Napisałem, że niczego nie wykluczam, ale na ten moment najsensowniej jest wierzyć Sarriemu i bramkarzowi, bo... Tak, bo tak mówią. Wy za to nawet nie macie wątpliwości na podstawie… No właśnie, na jakiej? Co innego przypuszczać, a co innego wiedzieć. Wy wiecie, więc chyba byliście tam. To, że zachował się nieodpowiednio nie wyklucza teg, że jego zamiarem wcale nie było postawienie się trenerowi i ośmieszenie, bo puścił oczko (lol).

Ku,rwa wątpimy bo widzimy jak to wygladało xD a ty wierz dalej, że to tylko niezrozumienie się w intencjach. 

 

Poza tym

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Widziałem wszystko od A-Z i co? No co ci nie pasuje w tłumaczeniach Sarriego i bramkarza, że ci się nie zgadza z obrazkami z meczu? Tak ciężko uwierzyć w tłumaczenie, że Sarri w(pipi)ił się, bo myślał, że Kepa chce grać z kontuzją, podczas gdy on chciał zostać, bo żadnej kontuzji nie było? Dlaczego schodził do szatni, a za chwilę obrócił się i zawrócił? Tak bardzo był w(pipi)iony i natychmiast mu przeszło? To nie zmienia oczywiście faktu, że powinien podejść do linii.

 

Na te "rozłamy w szatni Chelsea" to już nie mam siły xd Czym się one niby objawiają? Bo jakoś nie widzę, żeby grali "na zwolnienie trenera". Alonso to faktycznie ma powody do nielubienia Sarriego - pomimo braku formy (mało powiedziane) jest jego pupilkiem xd 4 piłkarzy nie popiera Sarriego, 3 popiera, a pozostali co?

 

Z mojej strony EOT, bo się powtarzam niepotrzebnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, krzyhu923 napisał:

Widziałem wszystko od A-Z i co? No co ci nie pasuje w tłumaczeniach Sarriego i bramkarza, że ci się nie zgadza z obrazkami z meczu? Tak ciężko uwierzyć w tłumaczenie, że Sarri w(pipi)ił się, bo myślał, że Kepa chce grać z kontuzją, podczas gdy on chciał zostać, bo żadnej kontuzji nie było? Dlaczego schodził do szatni, a za chwilę obrócił się i zawrócił? Tak bardzo był w(pipi)iony i natychmiast mu przeszło? To nie zmienia oczywiście faktu, że powinien podejść do linii.

Ty zgrywasz debila czy jak? Skoro takie nieporozumienie to czemu teraz Kepa ma płacić karę? Dlaczego nie podszedł do lini i nie wyjaśnił to twarzą w twarz z Sarrim podczas meczu? Dlaczego niby Luiz go poklepywał i wskazywał żeby ruszał w stronę lini bocznej? Dlaczego Azpi mówi po konferencji, że to nie jego problem? Dlaczego Hazard chce (pipi)ć? Ty wierzysz w to co oficjalny komunikat głosi a tutaj widać kolejną zagrywkę szatni przeciwko Sarriemu. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

Krzyhu jaki naiwniak, przecież to logiczne, że oni mają w pi,zdzie Sarriego. Posłuchaj wypowiedzi graczy i to jakie tam jest nastawienie w szatni. 

Pewnie tak to mniej więcej wygląda u nich w szatni.

 

 

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, krzyhu923 napisał:

4 piłkarzy nie popiera Sarriego, 3 popiera, a pozostali co?

A pozostali mają wyje,bane bo Hazard zaraz spier,dala a transferowy ban raczej nie przyczyni się do wietrzenia szatni. 

Odnośnik do komentarza

A to ma znaczenie dlaczego nie posłuchał trenera? Zazwyczaj piłkarze są zmieniani nie przez kontuzje, a przez decyzję trenera. 

Nie jest zadaniem piłkarza rozstrzygać czy jest to decyzja właściwa.

 

-Może trener myśli, że jestem kontuzjowany? Nie to pomyłka. PANIE TRENERZE DOBRZE SIĘ CZUJĘ!

-NO I (pipi), SCHODZISZ! 

-NIE SCHODZĘ, DOBRZE JEST! 

-NOSZ (pipi)A, SCHODZISZ! 

-NIE, NIE, NIE...NIEEE

-TO JA SCHODZĘ, (pipi)Ę!

-Nie no, nie będę robił jeszcze większej siary, trzeba to przyjąć na klatę, młody dostanie w(pipi) w szatni

 

W szatni

-Dzień dobry panie Romanie

-Słuchaj, ten chłopak był zdrowy. Nie kupowalibyśmy go za miliard, jakby nie był. 

-Przepraszam, przez te szumy na boisku nie dosłyszałem. 

 Konferencja

-Dzień dobry. Wszystko w porządku, nastąpił błąd w komunikacji. Przez 2 minuty nikt nie potrafił mi powiedzieć, że Kepa nie ma kontuzji, a ja głuptasek cały czas byłem pewien, że ma. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, pajgi napisał:

A to ma znaczenie dlaczego nie posłuchał trenera? Zazwyczaj piłkarze są zmieniani nie przez kontuzje, a przez decyzję trenera. 

Nie jest zadaniem piłkarza rozstrzygać czy jest to decyzja właściwa.

 

-Może trener myśli, że jestem kontuzjowany? Nie to pomyłka. PANIE TRENERZE DOBRZE SIĘ CZUJĘ!

-NO I (pipi), SCHODZISZ! 

-NIE SCHODZĘ, DOBRZE JEST! 

-NOSZ (pipi)A, SCHODZISZ! 

-NIE, NIE, NIE...NIEEE

-TO JA SCHODZĘ, (pipi)Ę!

-Nie no, nie będę robił jeszcze większej siary, trzeba to przyjąć na klatę, młody dostanie w(pipi) w szatni

 

W szatni

-Dzień dobry panie Romanie

-Słuchaj, ten chłopak był zdrowy. Nie kupowalibyśmy go za miliard, jakby nie był. 

-Przepraszam, przez te szumy na boisku nie dosłyszałem. 

 Konferencja

-Dzień dobry. Wszystko w porządku, nastąpił błąd w komunikacji. Przez 2 minuty nikt nie potrafił mi powiedzieć, że Kepa nie ma kontuzji, a ja głuptasek cały czas byłem pewien, że ma. 

 

 

 

No jest tak jak piszesz. Powinien podejść do linii mimo wszystko. Z głupoty nie podszedł, bo myślał, że ławka zrozumie jego porozumiewanie się na migi. Ale (pipi)burza tyczy się tego, że CELOWO CHCIAŁ OŚMIESZYĆ SARRIEGO.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bartg napisał:

Oglądając Chelsea to widać w nich ten ogień, wolę walki do ostatniej minuty, zwłaszcza u Hazarda który stoi przy linii bocznej, kiwnie dwóch i podanko i zadowolony wraca do linii.

Myślami już w La Liga 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Kicaj napisał:

To dlatego Luiz tak bardzo zachecał Kepę do zejscia, acha!

Nie rozumiem o co ci chodzi, przecież ewidetnie do niego Luiz podszedł i mówił coś w stylu "chłopie przestań robić drakę i ruchy do lini" co potwierdził w wywiadzie, że powiedział by uszanował decyzje trenera i zszedł z boiska

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...