Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

#raven

Xbox 360 to teraz jest najlepszą konsolą, posiada dużo więcej gier niż PS3 czy "mocarne" Wii. Do tego online ma najlepszy (ok. 100zł za rok to chyba nie aż tak dużo), najwygodniejszy i najlepszy do FPS i wyścigów pad. Do tego achievementy oraz lepsze multiplatformy.

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
#raven

Xbox 360 to teraz jest najlepszą konsolą, posiada dużo więcej gier niż PS3 czy "mocarne" Wii. Do tego online ma najlepszy (ok. 100zł za rok to chyba nie aż tak dużo), najwygodniejszy i najlepszy do FPS i wyścigów pad. Do tego achievementy oraz lepsze multiplatformy.

Brawo!

Napisałeś szczerze i prawdziwie.

Fanboje z Sony (ktorzy pewnie się zaraz odezwą) powinni sobie zapamiętać to raz na zawsze:

XBOX 360 ma najlepszego pada do FPSów i wyścigów, a to większość dzisiejszych gier!

Do najróżniejszych przygodowych też się nadaje!

Wartościowe bijatyki można policzyć na palcach jednej ręki.

Więc argument, że pad z Xa360 ma kiepski krzyżak można sobie darować ;]

 

co do Ravena, to tak:

360 jest to najtańsza i zarazem najlepsza konsola do GTA4!

Mimo wszystko ja na twoim miejscu poprzeglądał bym inne gry, exlusivy i inne.

Bo jeśli chcesz GTA4, a nie lubisz FPSów- to daruj sobie Xa, lepiej weź PS3.

Jeśli Ratchet i MGS4 nie przemawiają do Ciebie a trawisz FPSy to bierz Xa360!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Więc tak - Sony mi się z lekka znudziło. Ma ostatnio durną politykę. GT5, Ratcheta, Motorstorma czy MGS4 bardzo chciałbym mieć, ale mimo wszystko przeżyję bez nich (ale bez MGS'a będzie trudno, oj trudno...).

 

Wiem też, że wiele multiplatformowych gier o wiele lepiej chodzi właśnie na xklocku. Pad mi się bardzo podoba, DS3 jest ok, ale ten od X'a również jest bardzo bardzo dobry. Krzyżak mi się nie podoba, ale nie jest źle. FPSy mogą być, wolę wyścigi na przykład, na szczęście na X'ie jest wszystko, chyba już wszystkie exclusivy od PS3 ukradli ;]. GTA IV to jedna z dziesiątek gier, które chce poznać na X'a (Forza 2, DMC4, AC6, Gearsy, Crackdown, Burnout) i masa innych. Boję się tylko o żywot konsoli, czy nie będzie jak z Xboxem, że super, ekstra, nagle pojawia się Xbox 360 i poprzednik umiera...

 

Xbox Live to miodzio sam, dla niego wykosztuje się na router by wreszcie móc sobie grać konsolą przez internet.

 

100 zł za rok!? Ja piernicze, ale tanio, myślałem, że będzie z 30 zł za miesiąc :D!!

 

 

Czy X'em sobie poprzeglądam strony internetowe jak na PS3?

---

PS3 ogólnie jest IMO o wiele mocniejsze (wielordzeniowa budowa), ale co z tego, skoro nie jest dobrze wykorzystane? X na razie jest mocniejszy, wydaje się, że będzie mocniejszy i M$ ze swoimi ciężarówkami z pieniędzmi wykupił już nawet FF XIII :twisted:!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Nie XO nie ma przeglądarki internetowej.

 

Co do twojego bólu, że nie zagrasz w MGS4, są dwa wyjścia. Pamiętam jak półtora roku, temu sam stawałem przed tym samym wyborem Xbox czy PS3. Tyle że cena Xboxa stała wtedy jeszcze po 1599 zł Premium z GoW. Konsole Sony miałem od zawsze, każdy MgS zaliczony, po kilkanaście razy, no ale nic nie pewny kupiłem XO. I powiem tak do dziś nie żałuję tej decyzji. Co do MGS-a, chodzą plotki, że może ukaże się na X360. A jeżeli nie co za problem, widać jak już PS3 tanieje, zaraz święta, nowy rok, zanim się obejrzysz cena Plejki spadnie poniżej tysiaka. A wtedy łykniesz Metala, no i chyba w końcu ta "wielordzeniowość i mocarność PS3 zostanie wydobyta", więc zyskasz podwójnie.

 

A na razie ze względu na brak większych różnic w grafice, niższą cena X360, lepszą sieć "Xbox Live", więcej tytułów, łykaj X-pudełko. ;)

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Nie chcę wywoływać kolejnej wojenki co jest lepsze a co gorsze. Czemu xbox się psuje itd. ale sam po dwukrotnej wysyłce w ciągu 5 miesięcy (raz napęd rysował płyty i jedna była do wyrzucenia, a drugi ładnie świecił na czerwono), mam serdecznie dość M$u i ich produktów. Piekielnie szkoda było mi tylko GoWa. Wysyłając konsole do serwisu spowrotem dostałem faceplate z WC 2006, byłoby fajnie jakby oddali mi mój oryginalny biały ;). A argumenty, na PS3 nie ma w co grać można se wsadzic, sam nie wiem za co się chwycić i w co zagrać najpierw. Ja po prostu M$owi nigdy już nie zaufam ;). I skończymy tą wojenke co gorsze a co lepsze, bo znowu będzie co czyścić ;).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Witam dzisiaj przy standardowym wlączaniu Xboxa 360 padem wyskoczył jakiś błąd, zapaliła się sama czwarta część diody z konsoli.

Z tego co wiem to nie ROD, teraz już działa normalnie.

Ale czy to coś poważnego?

Mam Xa nie przerobionego data produkcji to 20 Maj 2008, zasilacz 175Wat.

A red light in the 4th quadrant means a hardware failure. Here are the error codes:

 

E45: Unknown (possibly dashboard update related)

 

E64: DVD Drive Error.... DVD Timeout, Wrong firmware, dvd is without f/w chip, etc.

 

E65: DVD Drive Error.... DVD Timeout, Wrong firmware, dvd is without f/w chip, etc. This can also be caused by the tray not being fully closed on boot.

 

E66: DVD Drive Error: DVD model, or version does not match that of the version expected by the dashboard. OR the firmware version on the drive is older then the firmware version expected by the dashboard. Make sure the DVD drive is of the same version originally included with the console and that it is using either the original firmware included with the console or newer.

 

E67: Hard Drive Error... It could be a problem with the Hard Drive itself or a problem with the internal connection to the hard drive, Try removing the hard drive and playing without it

 

E68: Hard Drive Error... It could be a problem with the Hard Drive itself or a problem with the internal connection to the hard drive, Try removing the hard drive and playing without it, This can also be caused by a Hard Drive Eprom Error. Some also believe this might be caused by a problem with the fans.

 

E69: Hard Drive Error... It could be a problem with the Hard Drive itself or a problem with the internal connection to the hard drive, Try removing the hard drive and playing without it

 

E71: possibly a dashboard update error, Check below in the "Console Reset Codes" for instructions. If that does not work there is no other solution and the console must be sent back to MS for repair.

 

E72: (not yet known)

 

E73: General Hardware Error: Ethernet port... this error is caused by a problem with the Ethernet port.

 

E74: AV cable error... There is a problem with the AV cable, try using a different AV cable. If the cable is known to be working then there is a 90% chance it's a scaler chip problem (the "ANA" or "HANA" chip connected directly to the AV cable) in rare cases it is the GPU.

 

E76: (not yet known)

 

E79: Hard Drive Error... It could be a problem with the Hard Drive itself or a problem with the internal connection to the hard drive, Try removing the hard drive and playing without it

 

@Jordan - kabel od TV albo zasilacz cos nie za bardzo wlozone mozliwe.

 

to jak sie wszystkie cztery swieca... a mu sie tylko czwarta zapalila

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Tak jest.

 

Dzięki za opowiedź, mam jeszcze pytanie.

Właściwie problem.

Xboxa 360 kupowaliśmy z konta od brata na PSXExtreme, a on nie ma 18lat. (ma prawie 17)

Dziwnie wyszło, spontanicznie.

 

Czy przy składaniu reklamacji ważne jest to ile ma się lat?

Czy można składać reklamację bez ukończenia 18lat?

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Zależy jaka reklamacja. Opisz dokładnie. Xbox był w dwóch kawałkach jak go wyjąłeś z pudełka czy np dostałeś RRODa wtedy dzwonisz do microsfotu.

Sorki ale się nie zrozumieliśmy, Xbox 360 mi działa cały czas.

Tylko chodzi mi o to JAKBY mi się zepsuł, a FV jest na brata który nie ma 18lat.

To czy ON (brat) może reklamować...

@kol Soniak mi odpowiedział DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy na amazon.com wysyłają do Polski gry i akcesoria dla konsol? Chciałbym sobie kupić x360 Messenger Kit, gdyż jest tam obecnie za 23$. Dla porównania dodam że na ultimie kosztuje to 149 zł:P Wiem że wysyłają książki i filmy, ale nie wiem jak z grami. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, to byłbym bardzo wdzięczny za informacje:)

 

Już się chyba dowiedziałem...

 

"The following items can be shipped to almost all destinations outside the U.S.:

 

* books*

* DVDs

* music

* VHS videos

 

Additionally, some consumer electronics, health and personal care, home and garden, jewelry, pet supplies, shoes, software, sporting goods, tools, video games, and watches can be shipped to the following countries:

 

Australia, Austria, Canada, Chile, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Ireland, Italy, Japan, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Saudi Arabia, Singapore, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Arab Emirates, United Kingdom"

 

Oczywiście nas w tym zaszczytnym gronie nie ma....

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

siema. mam pytanie,

1. jak lepiej podłączyc xboxa 360 do monitora lcd poprzez kabel vga czy przez kabel hdmi z przejsciówką na dvi? a jak bedzie podłaczony pc i konsola do jednego monitora na raz to nie bedą się gryźć? wszystko bedzie chodzic normalnie? jak włacze kompa to komp a jak konsole to konsola bez zadnych problemów?

2. w jaki sposób uzyskać dzwięk jak nie mam amplitunera a mam konsole podłaczona do monitora ktory nie ma wbudowanych głośniczków?

 

z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

1. Lepiej podłączyć przez kabel HDMI>DVI ze względu na cyfrową jakość obrazu. Podłączenie monitora do dwóch sprzętów nie stwarza żadnego kłopotu i co masz na myśli pisząc: "czy nie będą się gryźć?" - jak kupisz psa to tak, dlatego kup monitor. W monitorach zazwyczaj są przełączniki czy wyświetlać ma obraz z kabla d-sub, hdmi, dvi, component i inne, wiem że tak jest w przypadku monitora np. Samsung SM 223BW

2. http://www.psxextreme.info/index.php?showt...933&st=4800 post 4814

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...