Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi polaczenie z Live'm, przy testowaniu połączenia wyskakuje błąd przy "xbox live" IP, MTU etc. są sprawne

 

wtf?

Miałem we wtorek i wczoraj tak. Po kilku minutach normalnie dało się połączyć. Na jakimś forum ludzie pisali że to wina MS bo "coś uploaduje dla NXE"

Odnośnik do komentarza
In the past few hours, the Xbox Operations Center noticed that large number of members were disconnected from Xbox LIVE, some more than once. Our Engineering teams are actively working to determine the root cause of this issue and to prevent it from happening again. If you are disconneced, you should be able to reconnect after a few minutes. Thanks for your patience as we work quickly to solve the issue.
Odnośnik do komentarza

Dobra, nie wiem czy dobry dzial, ale sprobuje

Mam zamiar kupic Xboxa 360 (WOW!) :) Mam kilka pytan do posiadaczy owego sprzetu. Moze najpierw kilka i nformacji o zestawie ktory zamierzam kupic

Sprzet jest z konca 2006 roku (grudzien), posiada wejscie HDMI nie wiem jaki ma naped, bez gwarancji, 1 pad bezprzewodowy, bez dysku, nigdy nie miala RODa jej stan wizualny bardzo dobry, oczywiscie jest pelne okablowanie

Moje pytania brzmia:

1. Czy zestaw ten jest warty 350zl?

2.Jak jest z RODem w tej wersji (rok 2006)

3.czy do gier jest potrzebny dysk twardy? I wogole czy cos trace nie majac go?

 

No to chyba tyle, jak zly dzial to przepraszam :)

Prosze o szybkie odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza

Opisałeś taki trochę zestaw Arcade, który kosztuje niecałe 600zł, z gwarancją i wszystkim. W przypadku X360 gwarancja jednak jest ważna. Osobiście poleciałbym pewnie w nówkę (no chyba że kupujesz od kogoś zaufanego). Na trzecie pytanie odpowiedź od niedawna jest dość oczywista - trzeba dysk. Karta pamięci może wystarczyć, jeżeli nie będziesz korzystał ze zgrywania gier na dysk, w innym przypadku warto nabyć chociaż 20GB.

Z RODem to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Dobra, nie wiem czy dobry dzial, ale sprobuje

Mam zamiar kupic Xboxa 360 (WOW!) :) Mam kilka pytan do posiadaczy owego sprzetu. Moze najpierw kilka i nformacji o zestawie ktory zamierzam kupic

Sprzet jest z konca 2006 roku (grudzien), posiada wejscie HDMI nie wiem jaki ma naped, bez gwarancji, 1 pad bezprzewodowy, bez dysku, nigdy nie miala RODa jej stan wizualny bardzo dobry, oczywiscie jest pelne okablowanie

Moje pytania brzmia:

1. Czy zestaw ten jest warty 350zl?

2.Jak jest z RODem w tej wersji (rok 2006)

3.czy do gier jest potrzebny dysk twardy? I wogole czy cos trace nie majac go?

 

No to chyba tyle, jak zly dzial to przepraszam :)

Prosze o szybkie odpowiedzi

 

1.no nie wiem xD

2 jesli jest z 2006 roku to znaczy ze jest to starsza wersja(czyli ta w ktorej czesto występował RROD)

3w sumie to jesli nie masz kasy narazie na dysk kup sobie karte pamieci (najlepiej 256 albo 512 bo 64mb to troche za malo) aby moc zalozyc sobie profil i zapisywac sejwy w grach. Dysk mozesz dokupic sobie potem. ja sam mam narazie karte 256mb ale powoli przymiezam sie do zakupu dysku bo mam juz trroche gierek i zazczyna mi brakowac miejsca na sejwy.

 

Ale ogolnie na twoim miejscu dolozyl bym do xboxa premium (nowego)60gb z dwoma grami na poczatek i bedzie git a duzo ostatnio takich zestawow jest w dobrej cenie. PoZdR0

 

Polecam ten zestaw http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_HDMI..._Gratis_/i6404/ moze gry i troche dla dzieci ale w sumie to tak jak bys kupil je za 60zl wiec mozesz dokupic sobie jescze jedna i masz super zestaw za niecale 1000zl. polecam tez ten sklep sam tez zamawialem tam konsole.

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

No pewno, że bardziej opłacalny , bo dysku za 50zł raczej nie znajdziesz.

Odnośnie ROD-a to takie mity i spekulacje . Większość z góry zakłada , że konsola z 2006r to szit i napewno się zepsuje , z drugiej strony statystyki mówią o tylko/aż 30% awaryjności, co wskazuje , że masz 70% szans , że nie padnie na twoją.

Osobiście posiadam konsole z datą produkcji grudzień 2006 (bez HDMI), katuje ją bardzo intensywnie i po dziś dzień śmiga jak należy , a podobno kupowate napędy samsunga padają bardzo szybko.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Mam płytkę z grami arcade, da się je trzepnąć na memorkę? Mam jeszcze kartę pamięci SD podłączoną, tam się da cokolwiek instalować? Szkoda, ze dem się nie odpalać...

 

No i jeszcze jedno: po ile sprzedam dziś nowiutką FIFE 09, wydanie angielskie? Zastanawiam się, czy nie sprzedać i kupić 2 innych, troszkę starszych gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...