Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Mam taki problem,Xbox 360 mam podłączonego do internetu przez PC(PC udostępnia siec)i bez problemu się łączy i mogę grac online pobierać pliki etc.Ale kiedy próbuję udostępnić film lub muzykę to PC nie widzi Xbox ani Xbox PC nie wiem w czym problem prosił bym o pomoc.Aha na PC mam Viste Home premium.Próbowałem przez media center i media Player 11 nie działa.

Odnośnik do komentarza

Kiedy się coś ściąga, a kiedy nie? Dlaczego jak włączam singla w Girsach nagle demko mi przestaje ściągać? Nie chce gapić się cały dzień na dashboard, bo czekam na ściągnięcie demka. A na razie tak jest, bo nagle z active robi się pending i nic się nie da zrobić... ktoś wie ocb?

Odnośnik do komentarza
ja tu widze ze tatuś chce kupić by samemu grać po nocy, tylko żonie musi wytłumaczyć ze chce dziecku kupić

bo gier dla 7latka to na xsie jest tyle ze policzyć mozna na palcach jednej reki (chiciorów brak, oceny od 5 do 7-)

Nie. Dzieciak naprawdę napalił się na konsolę i wygląda to tak, że ma odłożone pieniądze, a rodzice dołożą mu w ramach gwiazdkowego prezentu.

 

Podobnie bedzie ;). Pare eksluzifow i tak jest zazwyczaj 15/18+ ;). Jesli dziecko interesuje sie grami, mialo stycznac np. PS2 u kogos to raczej tak. Jesli to bedzie 1 zabawka do grania chyba nie bardzo. Ale tylko to dziecko bedzie gralo czy okazyjne rodzic?

Na pewno będę przekonywał do kupna PS2, ale chcę mieć jakąś alternatywę, gdyby opcja z past-genem odpadła.

Odnośnik do komentarza
ja tu widze ze tatuś chce kupić by samemu grać po nocy, tylko żonie musi wytłumaczyć ze chce dziecku kupić

bo gier dla 7latka to na xsie jest tyle ze policzyć mozna na palcach jednej reki (chiciorów brak, oceny od 5 do 7-)

Nie. Dzieciak naprawdę napalił się na konsolę i wygląda to tak, że ma odłożone pieniądze, a rodzice dołożą mu w ramach gwiazdkowego prezentu.

 

Podobnie bedzie ;). Pare eksluzifow i tak jest zazwyczaj 15/18+ ;). Jesli dziecko interesuje sie grami, mialo stycznac np. PS2 u kogos to raczej tak. Jesli to bedzie 1 zabawka do grania chyba nie bardzo. Ale tylko to dziecko bedzie gralo czy okazyjne rodzic?

Na pewno będę przekonywał do kupna PS2, ale chcę mieć jakąś alternatywę, gdyby opcja z past-genem odpadła.

a przepraszam ze pytam - dziecko ci sie napaliło na xsa, a w jakie gry ten małolat chce grać?? podaj tytuły

Odnośnik do komentarza

Krotko: iX bedzie dobrym wyborem. Dzieciak z czasem i tak bedzie coraz starszy, jesli nie ma TV HD, to w przyszlosci byc moze bedzie mial (a iX juz wtedy bedzie). Gier cale tony (nowosci po miesiacu od premiery mozna wyrwac za stowke, starocie nawet za 20-30 zl), kilka tytulow jest w polskiej wersji jezykowej (co tez moze miec jakies znaczenie dla tego dzieciaka).

Sam kupuje arcade... dzisiaj albo jutro i uwazam to za idealna opcje. Za 599 zl grzech nie kupic :).

Odnośnik do komentarza

1. Jak to jest z Xbox Originals? Napaliłem się jak cholera, za 1200 MP takie gry jak GTA SA, Halo czy Burnout 3, OMG :slinotok:. Można je normalnie ssać z Polski?

 

2. Da się jakoś ominąć blokadę na niektóre demka jak np. Stanglehold?

 

3. Da się włączyć konsolę w stan uśpienia, żeby pobierało się, ale nie chodziła cała i nie zużywała tyle prądu?

Odnośnik do komentarza

TheBesTia - dokladnie, dobre gry trzymaja cene mimo ze maja sam single np. Fallout 3, SWFU, Assasins Creed (roczek - ceny rozne, srednio ok 100zl), Dead Space, itp Reszta co wymienilem ma srednio 1 lub 3 miesiace (star wars) a cena duzo wyzsza niz 100zl i gdzie ta stowka po miesiacu? Chyba ze mowisz o wersjach wloskich czy francuzkich to wtedy przyznaje ci racje :}. Gow2 ma miesiac a cena to ~150zl

Odnośnik do komentarza
TheBesTia - dokladnie, dobre gry trzymaja cene mimo ze maja sam single np. Fallout 3, SWFU, Assasins Creed (roczek - ceny rozne, srednio ok 100zl), Dead Space, itp Reszta co wymienilem ma srednio 1 lub 3 miesiace (star wars) a cena duzo wyzsza niz 100zl i gdzie ta stowka po miesiacu?

 

Ja kupilem GOWa2 za 119 zl. Ceny nowosci spadaja drastycznie (jaskrawy przyklad Halo 3, gdzie po kilku miechach trzeba bylo doplacac do tego, zeby w ogole ktos to kupil :P :P), jedynie nieliczne tytuly trzymaja sie mocno z cena. Najbardziej COD4, ale nie ma co (pipi) ogniem - spokoj to podstawa :).

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...