Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z gwarancją? Słyszałem coś, że nawet sprzęt sprowadzony z zagranicy jest w Polsce objęty iluśtam miesięczną gwarancją Microsoft'u, to prawda? Bo taki zestawik (link) to szczerze mówiąc za(pipi)ista okazja (za tyle w Polsce można dostać same premiumy, bez żadnych gier), ale lepiej być przygotowanym na nadejście RROD'a ;) Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

ja tam mam ustawiona karte i co roku pod koniec sierpnia mi Microsoft wyciaga $49.90... i tak to leci od ładnych paru lat (od chyba 2004). Mam spokoj, (pipi)ami sie przejmowac nie musze i je git. Teraz to malo gram online i w ogole na xboksie, bo jakos czasu nie mam, ale swego czasu jakbym mial sie bawic co miesiac w zdrapki, albo w 48 to bym sie pocial i zaplacil juz te 150zl. A w ogole to sie ludziom dziwie, ze jak dolar byl po 2zl nie kupili sobie z 2-3 zdrapek na Live... niby duzo trzeba wylozyc, ale inwestycja niezla i 100% oszczednosci.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
zestawy 12+1 czy 12 miechów wychodzą po tyle samo

12+1 = 130zł (miesiąc = 10)

12 = 120 zł (miesiąc = 10)

 

dla przykładu

 

zdrapka 3 miechy = 57 zł (miesiąc = 19 zł !!!)

zdrapka 1 miech = 25 zł (miesiąc = 25 zł !!!)

 

i pomyśleć że są ludzie co jadą na miesięcznych lub kwartalnych. szkoda kasy

 

Byzydura. Ja wyrwałem zdrapkę za 15 zł na miesiąc. Jak się nie ma 130 zł w kieszeni (a sumka to spora) to trzeba kupić kwartalne/miesięczne i postarać się dozbierać do końca tego okresu. A potem przynajmniej ma się spokój na caluśki rok.

Odnośnik do komentarza

rece opadaja chlopie, jaka masz konsole, jaka wersje, arcade czy premium?

 

to co podales to jakas bzdura

sprzedawca nie wie co sprzedaje nawet i jeszcze sprzedaje jakas chinszczyzne z d...

a Ty zapewne szukasz po cenie zeby byla jak najnizsza a z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi...

to nie component a composite

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

jak masz premiuma to masz component w zestawie wiec czego jeszcze szukasz?

jak uwazasz sie za glaba to beirzesz instrukcje w reke co masz z konsola i sie doksztalcasz

jezyk pl zaczyna sie od 131 strony

strona 134 i wszystko jest w temacie, obrazki sa wiec i glab zrozumie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
ja tam mam ustawiona karte i co roku pod koniec sierpnia mi Microsoft wyciaga $49.90... i tak to leci od ładnych paru lat (od chyba 2004). Mam spokoj, (pipi)ami sie przejmowac nie musze i je git. Teraz to malo gram online i w ogole na xboksie, bo jakos czasu nie mam, ale swego czasu jakbym mial sie bawic co miesiac w zdrapki, albo w 48 to bym sie pocial i zaplacil juz te 150zl. A w ogole to sie ludziom dziwie, ze jak dolar byl po 2zl nie kupili sobie z 2-3 zdrapek na Live... niby duzo trzeba wylozyc, ale inwestycja niezla i 100% oszczednosci.

te 1 meisieczne zdrapki to raczej dla tych co okazyjnie graja

wyszla gra w ktora chca pograc, daja zdrapke na 1miech i graja

skoro wiedza ze i tak pozniej nie beda grac to po kiego wydawac na cos pieniadze czego sie nie uzywa

sam tak mialem

wykupilem na rok

a zagralem w 2 gry na poczatku na co by wystarczyla 1 meisieczna zdrapka badz kody 48h

100% oszczednosci to masz na tych darmowych kodach co byly bo gralo sie za 0zl :)

wiec wszystko zalezne od wlasnych potrzeb...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...