Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei mam inne, chyba proste pytanie, na ktore nie znam odp. Cala moja kariera 360 zwiazana byla z wersja Elite. Ostatnio jeden z padow odmowil posluszenstwa i wyladowal w smieciach (oba mialem czarne). Pozyczylem od kumpla bialego pada z jego 60GB Premium wersji i moja konsola go nie wykrywa, mimo ze na tysiac procent jest sprawny. WTF? Czy musze znowu kupic czarnego? Tym razen wolabym jednak tego bialego, co by moc rozroznic kontroler gospodarza i ten dla gosci :)

Edytowane przez rad
Odnośnik do komentarza
Ja z kolei mam inne, chyba proste pytanie, na ktore nie znam odp. Cala moja kariera 360 zwiazana byla z wersja Elite. Ostatnio jeden z padow odmowil posluszenstwa i wyladowal w smieciach (oba mialem czarne). Pozyczylem od kumpla bialego pada z jego 60GB Premium wersji i moja konsola go nie wykrywa, mimo ze na tysiac procent jest sprawny. WTF? Czy musze znowu kupic czarnego? Tym razen wolabym jednak tego bialego, co by moc rozroznic kontroler gospodarza i ten dla gosci :)

A wciskałeś cycka na froncie pada i większą wersję na froncie konsoli? Zdarza się :P

 

Na marginesie, czego nie wysłałeś go do naprawy?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dash wygląda u was normalnie? Włączam x'a, pojawia się komunikat, że nie wszystkie funkcje live na ten moment mogą funkcjonować i pokazuje mi się dashboard tylko z zakładkami Przyjaciele i Moja Konsola Xbox :/.

 

EDIT: na 2-gim profilu na USA wszystko działa

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jak u was z miernikiem poziomu baterii w padzie? W poprzednim przy nowej baterii 4 paski były przez parę godzin, potem przez ok. 5 dni 3 paski, przez 2 2 paski i na koniec jeden. Teraz mam przez 4-5 dni 4 paski, 2 dni 3 paski(ale jak wyłączę i włączę konsolę to znów 4 przez parę godzin), i 1 dzień 2 paski które czasem skaczą do jednego i wracają do dwóch. Eee?

Odnośnik do komentarza
Kup Akku i ładuj je. Jeden problem z głowy, a w ciągu 30 ładowań kasa się zacznie zwracać. Licząc, że ładuje je co 3-4 dni (na wakacjach co dwa dni...) a minęło 250 od dnia zakupu, to nie trzeba mieć mózgu matematyka by zobaczyć zwrot kasy.

 

Fistach, ale mi nie chodzi o to, że mam problem z bateriami, tylko czy ten czujnik baterii w padzie nie jest zrypany czy coś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli już jesteśmy przy padach, to mam czasem problem z połączeniem pada i konsoli. Zdarza się (zwykle po dłuższym czasie grania) że w czasie gry nagle akcja się pauzuje i pojawia się komunikat, żeby włączyć pada aby kontynuować. W sumie to nie jest problem z łącznością, po prostu pad sam się wyłącza. W pewnym momencie wyłączy się tak pod rząd 3-4 razy w krótkim odstępie czasu, a potem można już normalnie grać bez żadnych problemów. Żeby było śmieszniej, najczęściej zdarza mi się to w momentach wyjątkowo przepełnionych akcją, m.in. kiedy musimy mashować jakiś przycisk. Mam kilka swoich teorii, dlaczego tak się dzieje, ale wolę ich nie ujawniać, bo się pewnie wygłupię :P Ma ktoś pomysł, dlaczego się tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Jedną kopię gry można zainstalować na dysk tylko raz? Tak czytam oferty z PT/allegro i niektórzy piszą, że zainstalowana na dysku...

Możesz instalować ile razy chcesz. To, że sprzedawca ma ją obecnie zainstalowaną na swoim HDD nie oznacza, ze ty jej nie będziesz mógł zainstalować. Jak pomyslisz chwilkę nad tym co napisałęś to sam dojdziesz do wniosku, że jednak nie masz dylematu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...