Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

czyli musze zrezygnowac z HDMI zeby chodzily gry 60Hz? Czy mozna oba kable naraz podpiac? ;p

Nie musisz zmieniać żadnych kabli, a hdmi to najlepszy kabel.

Robisz tak: powiedzmy że masz ustawione teraz 1080p 50Hz, zmieniasz rozdziałke na chwile na inną np 720p i zatwierdzasz wszystko, potem znowu zmieniasz na poprzednią rozdzielczość czyli 1080p i jak sie zmieni to wyskakuje info że zaraz przetestuje tryb 50Hz, jak przetestuje i spyta się czy 50Hz działa poprawnie dajesz NIE i wtedy wróci do 1080p 60 Hz, tyle.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego jak odtwarzam niektóre piosenki, to nie przesuwa się pasek czasu?

 

Da się jakoś wyłączyć tą pomarańczową latarkę w zasilaczu? Mam jasno w pokoju tak, że mogę czytać, a jak to wyłączę to czas mi się wyzeruje. Jak można nie wsadzić bateryjki do czasu!?

Odnośnik do komentarza
Dlaczego jak odtwarzam niektóre piosenki, to nie przesuwa się pasek czasu?

 

Da się jakoś wyłączyć tą pomarańczową latarkę w zasilaczu? Mam jasno w pokoju tak, że mogę czytać, a jak to wyłączę to czas mi się wyzeruje. Jak można nie wsadzić bateryjki do czasu!?

omg to w X0 jest zasilacz ? :huh: nie spodziewałem się (na zdjęciach nie pokazali) <_< duże to ? X dojdzie dopiero pod koniec tygodnia ale muszę jakoś miejsce zagospodarować.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, słyszałeś o metodzie ręcznikowej? Moja konsola dostała RoDa akurat na weekend więc musiałem czekać na kuriera aż do poniedziałku. Nagrzałem gada tak, że jajka można było smażyć na obudowie i grałem cały weekend, w niedziele wieczór go trochę ostudziłem i znowu RoD. Kocham tą nowoczesną technologię :D.

 

Edit: Ops chodziło o zasilacz nie konsolę, mah bad^^

Odnośnik do komentarza
http://img136.imageshack.us/img136/2022/31...17lss400rk9.jpg

 

nom znajdz mu miejsce =] najlepiej blisko pieca lub kaloryfera wtedy xbox ci lepiej bedzie dzialal, mojemu pomoglo!

Do tego schowam pod kocami, nie będzie widać :P Oj tam po prostu trochę się zdziwiłem ;) , jakby jeszcze mógł ktoś odp na pytanie wcześniej, czy z jednej subskrypcji live gold może korzystać kilku użytkowników X'a ? Nie miałem wcześniej styczności z konsolką M$ :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Jeżeli będziesz grać na player meczach, zaś drugie konto to będzie gość, to można grać (split screen). Dwa konta na jednej subskrypcji nie mogą mieć statusu GOLD. Musisz kupić dwie zdrapki w tym przypadku.

Teddy, coś w tym jest, bo moja stara konsola jak jej było zimno, nie chciała startować. Startowała, ale witał mnie ekran i błąd E73 lub E74 (nie pamiętam). Pochodziła momencik, restart konsoli i działała :P

No ale to raczej rzadkie przypadki.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Czy każda z tych osób musi korzystać z gry przez sieć? Czy nie możecie grać przez sieć na jednym koncie? Dlaczego przejmujesz się innymi kontami? Jeżeli dwie inne osoby będą chciały grać przez internet to przecież nabędą sobie abonament we własnym zakresie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...