Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

czy to normalne, ze jak sobie gralem w gh2, to nagle konsola zaczęla mi bardzo glosno chodzic, nastepnie sie wylaczyla i sie zaczely swiecic 2 czerwone diody. Dalem jej odpoczac z jakies pol godziny i pozniej po 20min grania znowu zaczela bardzo glosno chodzic, ale juz sie nie wylaczyla, tylko ze potem sam ja wylaczylem i narazie juz jej nie ruszam.. Dodam, ze mam cos takiego poraz pierwszy i tez poraz pierwszy podlaczylem gitare do konsoli ; p

Odnośnik do komentarza
czy to normalne, ze jak sobie gralem w gh2, to nagle konsola zaczęla mi bardzo glosno chodzic, nastepnie sie wylaczyla i sie zaczely swiecic 2 czerwone diody. Dalem jej odpoczac z jakies pol godziny i pozniej po 20min grania znowu zaczela bardzo glosno chodzic, ale juz sie nie wylaczyla, tylko ze potem sam ja wylaczylem i narazie juz jej nie ruszam.. Dodam, ze mam cos takiego poraz pierwszy i tez poraz pierwszy podlaczylem gitare do konsoli ; p

Dwie diody to konsola się przegrzewa, jeżeli jest w źle wentylowanym miejscu, to ją przestaw do bardziej przewiewnego. Jeżeli w zimnym miejscu dalej będzie dwoma diodami rzucać to czeka Cię serwis.

 

Tip:

Gitara nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj w MM i widziałem, że można kupić MICROSOFT POINTS i abonament na LIVE, pomijam fakt mocno wygórowanej ceny, ale po co microsoft wprowadza taki produkty do dystrybucji w naszym kraju skoro nie mamy Live'a? Aż mnie korci, żeby na infolinie zadzwonić i zapytać co mogę zrobić z takimi punktami...

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, skoro MM uważa, że jest popyt na takie produkty, to nie obchodzi go tak czy te punkty można użyć legalnie czy mniej legalnie.

 

Inna sprawa. W Polsce dużo ludzi czeka na polskiego Live, ale czy wiecie, że np. we Francji sporo spryciarzy używa kont na Stany, by mniej płacić za Golda i punkty Microsoft?

 

 

Odnośnik do komentarza

przycisk "X" na gre w ktorej masz 0 GS i robi sie to przez guide->osiągnięcia

 

Caly dzien chlodzilem konsole i to skutecznie, bo stala ciagle obok wentylatora i nic nie pomoglo. Jeszcze zobacze jutro po szkole, i jesli dalej nic z tego, to trzeba wysylac do serwisu? Juz nic samemu chyba nie zdzialam. Sprawdzalem jaki mam typ bledu to mi wyszlo 0013 czyli przegrzanie RAMu... Po wlaczeniu chwile chodzi glosno i sie wylacza konsola z 2 diodami swiecacymi: pierwszą i trzecia.. : /

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanko do obeznanych w temacie <_< . Od kilku miesięcy mam XO 60 GB, będę miał drugą konsolę za kilka dni tyle, że w wersji Elite od kuzyna przebywającego w UK. Za kilka miesięcy zabierze mi ją... Moje pytania :

 

1. Czy jeśli on ma dodatki do GH, RB ja będę mógł też z nich kożystać zakładając na jego konsoli konto ?

2. Czy można mieć na 2óch konsolach jedno to samo konto (obie konsole są nieprzerobione).

3. Czy mając wykupiony Live na swoje konto będę go również posiadac na tej drugiej konsoli ?

4. Czy jeśli zdobędę na jednej konsoli GS (zakładając, że można mieć to jedne konto) automatycznie uaktualni mi się na drugiej gdy ją włączę.

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...