Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam typowo nietypowy kłopot z konsolą. Otóż konsola, na niektórych grach, zwiesza się. Wysunięcie tacki nie resetuje konsoli, muszy wcisnąć przycisk power. A samo zawieszanie odbywa się bardzo rzadko i tak jak mówiłem tylko w niektórych grach. Konsola była w serwisie gwarancyjnym po E74 i wcześniej też tak się działo. Wymieniono mi płytę główną. Konkretniej teraz zawiesiła się na Assasins Creed, a przed serwisem miałem Obliviona, na którym się wieszała (raz na 10h), Viva Piniata Party Animals i Fallout 3. Szukałem na wielu portalach i nigdzie na ten temat nie ma konkretnej odpowiedzi. Znalazłem tylko, że przed ROD'em się tak dzieje, ale przed serwisem konsola działała prawie rok a dzialo się tak od początku. Wie ktoś czego to może być problem, czy to wina raczej gier, czy sprzętu? Osobiście stawiam na gry bo np. w Bioshocka grałem łacznie z 60 godzin i nigdy nic sie nie działo, w wiele innych gier również grałem sporo bez zarzutów, a tak jak mówiłem Oblivion zdążył sie zawiesić w ciągu 20h dwa razy z tym samym skutkiem.

Odnośnik do komentarza

Z Viva Pinata kumpel miał to samo, pożyczyłem mu moją grę. Znalzłem odpowiedź, że niektóre konsole tak mają i można oddac do serwisu choć nie zawsze to poprawią, zazwyczaj zwracają z adnotacją, że nie stwierdzono awarii. Zresztą wole zaczekać, aż całkiem padnie niż na darmo ją odsyłać, tymbardziej, że akurat nie chce się jej pozbywać na dwa tygodnie. A druga sprawa, że dotyczy to mniejszości gier, które posiadam, a jak już występuje to raz na ruski rok. Dzięki za odpowiedzi.

 

Dowiedziałem się także, że zgranie gry na dysk pomaga i z tego co sam zauważyłem istotnie tak jest.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinno być tak:

Gold - granie online i wszystkie przywileje związane z Marketplace (pobieranie itd.) + reklamy, które powodują zniżki na XBLA/DLC

Silver - wszystkie przywileje związane z Marketplace (pobieranie) z reklamami bez zniżek.

GOLD od Silvera różnił by się tylko zniżkami i możliwością grania online.

Mam nadzieję, że ta kasa z reklam trafi w jakimś tam stopniu do nas do graczy (darmowe usługi, zniżki, więcej gratisów itd.).

Poza tym zobaczymy jak to będzie już śmigać.

Taki pasek na dole informacyjno-reklamowy podoba mi się :)

Nie mam nic przeciwko.

Aha i ciekawe czy będzie można klikać w te reklamy...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie głupie ale proszę o odp. mam taki problem otóż w moim padzie nie działają w przyciski coś musiało się przesunąć więc chcę otworzyć pada ale nie wiem jakim śrubokrętem bo te śrubki jakieś dziwne są może wie ktoś czym albo jakiś śrubokrętem trzeba to otworzyć ?

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem powinno być tak:

Gold - granie online i wszystkie przywileje związane z Marketplace (pobieranie itd.) + reklamy, które powodują zniżki na XBLA/DLC

Silver - wszystkie przywileje związane z Marketplace (pobieranie) z reklamami bez zniżek.

GOLD od Silvera różnił by się tylko zniżkami i możliwością grania online.

Mam nadzieję, że ta kasa z reklam trafi w jakimś tam stopniu do nas do graczy (darmowe usługi, zniżki, więcej gratisów itd.).

Poza tym zobaczymy jak to będzie już śmigać.

Taki pasek na dole informacyjno-reklamowy podoba mi się :)

Nie mam nic przeciwko.

Aha i ciekawe czy będzie można klikać w te reklamy...

Nie korzystam z Live'a, nie znam sie też na cenach, ale skoro ktoś płaci za usługę internetową to granie online powinno być w pierwszej kolejności. Wydaje mi się, że użytkownicy przede wszystkim chcą mieć możliwość grania online, a reszta to tylko dodatek. Nie powinno się płacić, za możliwość sciągania gier z Marketplace, bo za nie płaci się i tak osobno.

Odnośnik do komentarza

przeciez oplata za dostep do grania z innymi to calkowicie co innego jak system zakupu gier droga online

 

akurat system zakupu gier przez siec to super sprawa, odchodza prowizje dla sklepow-posrednikow i gre mamy od reki, tylko kwestia czasu sciagniecia

zapewne z gier "pelnowymiarowych" nie zrezygnuja z dystrybucji tradycyjnej bo to machina majaca wiele osob na wyżywieniu ale takie arcadowki, super...

 

Norbi13: powinno byc darmowe ale wtedy nie mieliby takich pieniedzy by pakowac w ten system, na PS3 masz free ale to co tam sie dzieje to kpiny, ostatnio to co dziennie wywalalo na jakis czas ze server niedostepny w PS3 i ciagle jakies bledy, na XBL rzadkosc i jak maja planowane jakies akcje to informuja

 

platne to mzoe byc tylko mogliby troche ceny obnizac za abonament...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Sugerowałem się tym co cytowałem, ja odnoszę się do tamtych założeń, bo nie wiem jak jest naprawdę. Może czegoś nie zrozumiałem. Chodziło mi o to, że sam dostęp do internetu, by móc kupić grę powinien być darmowy (jeżeli tak jest, to znaczy, że źle zrozumiałem). Nie twierdzę, że kupowanie gier przez sieć to głupi pomysł. Abonament za granie online to też dobry pomysł, jeżeli to ma pomóc w pilnowaniu serwerów, by nic nie padało, by nie było cheater'ów. Zrozumiałem też, że silver miałby nie dawać możliwości grania online i tu pojawia się to o czym mówiłem, płacę abonament tylko po to, żeby i tak płacić osobno za grę z marketplace?

 

Poza tym nie ma co narzekać na cenę abonamentu, z tego co słyszałem to roczny pakiet kosztuje 90zł, to nie jest dużo.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...