Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko , że niektóre elementy na memorke mogą się nie zmieścić , a wiadomo im większy jej rozmiar tym droższa.

Do elita nie dołączają tego kabelka(+CD) , ale wystarczy , że zarejestrujesz konsole na infolini i wytłumaczysz dlaczego takowy potrzebujesz to wyślą ci bezpłatnie. Dotyczy to tylko wersji Elite (ja czekałem ok.2 tygodnie). Odnośnie transferu DLC i innych dupereli , możesz je przypisać do danej konsoli raz na 12m-cy - ma to zapewne za zadanie ukrócenie handlu dodatkami... , wrogiem MS-u na pewno nie będziesz.

 

Nie chcą mi wysłać tego kabla za darmo tylko za 13 Euro... jak ktoś testował XPort 360 do przenoszenia SAVE'ów to proszę mi pomóc najlepiej w tym wątku: http://www.psxextreme.info/topic/58249-przenoszenie-danych-pomiedzy-dyskami/page__st__20

Odnośnik do komentarza

alienbreedepizode1.th.jpg

 

ALIEN BREED EPISODE 1.

szybkie pytanie.

ww komunikat pojawił mi się po tym jak konsola wróciła z serwisu.(wymiana czytnika DVD)

Jest to jedyna gra nagrana na dysku która nie działa :confused: .

Skasowałem ją i ściągnąłem ponownie, nic to nie dało :confused: .

Jakieś propozycje lub pomysły?

Straszna qpa :/

SAVE Z KARTY PAMIĘCI TEŻ NIE DZIAŁA :confused:

 

edit:

nie ma tematu, po skasowaniu Save wszystko działa. :thumbsup:

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

(pipi), kupiłem Red Faction Guerilla, wygląda jak nówka sztuka, odpalam na Xbox 360 Arcade (bez HDD) i co?? Gra nie uruchomi się bez aktualizacji konsoli. Co ja mam zrobić, jak nie mam dysku, ani nie podłączałem konsoli do neta jeszcze :/ Przecież to kpina, by nigdzie nie było ostrzeżenia, że kupuję grę na KONSOLĘ i nie pogram. Da się coś zrobić?

Odnośnik do komentarza

No i mam problem. Teraz po włączeniu konsoli zamiast przejść do Dasha mam szare okno ze "Update failed, please insert update disc" I mogę tylko wyłączyć konsolę. No #$($*#... Żeby głupia płyta z grą mi konsolę rozwaliła?

 

EDIT1: próbowałem zaktualizować dasha z pendrive i z DVDR - nic nie pomogło. Konsola nadal zbrickowana.

 

EDIT2: Nie no jaja - przeczytałem gdzieś by przy odpalaniu konsoli przytrzymać przycisk synchronizacji (biały guziczek). O dziwo wyskoczył mi komunikat czy chcę zaktualizować system (128MB na karcie). Wybrałem nie, bo mi szkoda miejsca, no i odpalił się dash. Ale .. inny:

 

dsc00788j.th.jpg

 

Może mnie ktoś oświecić o co biega? Wcześniej miałem inny, podzielony na strony (zielone, fioletowe itp.). Teraz nawet nie wiem skąd ten się wziął skoro niczego mi nie zapisało na karcie pamięci. O dziwo Red Faction się włącza (za drugim razem, wpierw komentarz o próbie aktualizacji, gdy anuluję, to po restarcie mogę włączyć grę).

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza

wcześniej miałem taki (foto z netu http://images.betanews.com/albums/6/37.jpg - to stary?)

 

No ale to niby skąd on się zainstalował i na czym? Pliku aktualizacyjnego nagranego na DVD nie chciał łyknąć, a trzymając przycisk synchronizacji i próbie odpalenia Red Faction, owszem spytał o aktualizację systemu, ale odmówiłem. No to ja nie rozumiem :turned:

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej zainstalował się jakoś z płyty z Red Faction Guerilla, która ma w sobie folder: $SystemUpdate

 

Co ciekawe, anulowałem tę instalację, na karcie pamięci też nie przybyło ani megabajta. Na koniec jeszcze zapytam - czyli w takim razie Dash jest zapisywany jakoś w pamięci konsoli (coś jak BIOS?), a nie na karcie pamięci? No bo jak na karcie miałem 194MB wolnego tak mam nadal, a dash 2.07363 się wgrał przypadkiem.

 

Ech i pół dnia nerwów, że zcegliłem sobie konsolę. A tylko włożyłem płytę z grą :/ Właśnie uciekłem od PC, żeby nie mieć takich przygód :C

Odnośnik do komentarza

Ano proszę, więc to tak działa. No i to by się zgadzało z tym co wyczytałem na wiki:

 

"While previous system updates have been stored on internal memory, the NXE was the first to require a storage device?at least a 128 MB memory card or a hard drive."

 

Jednakże moja wersja dasha to 2.07363, czyli już chyba update po wydaniu NXE (które wymaga 128MB). No ale skoro mówisz, że to te dodatki, avatary itp. zapychają pamięć, a podstawowa wersja jest w pamięci konsoli, to wszystko jasne.

 

Dzięki panowie za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Ostatnio nie mogę zalogować się do live w standardowy sposób(muszę robić testy połączenia, wychodzą ok i łączy potem), ew. rozłącza mi się messager, a potem live. Nic nie ruszałem, nic nie zmieniałem, kiedyś tak miałem, ale po dwóch zalogowaniach problem znikł, teraz mam tak od 2tyg i nie widać poprawy. Wtf?

 

edit: 1post na 200stronie :D

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

nie napiszę niczego odkrywczego czy pomocnego ale tez tak miewałem. bez jakieś konkretnej przyczyny przestało mnie logować automatycznie i musiałem ręcznie wymuszać połączenie. niekiedy kilkukrotnie albo przez test połączenia. długo to trwało ale samo zniknęło w końcu i teraz mnie loguje od razu. widocznie takie humorki sprzętu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...