Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś zna odpowiedz na któreś z pytania/pytań proszę o odpowiedz ;]

 

 

1. Gdzie dostane ORYGINALNY dysk 20gb w normalnej cenie? Nie mówię "oryginalnych tylko lekki porysowanych" dyskach 20gb z Allegro - podróbek prosto z chin. Znalazłem na ultimie za 89 ale niedostępne :/

 

2. Znacie jakąś tańsza ofertę niż http://www.vobis.pl/...20gb_3_gry.aspx ? Chodzi mi o najtańszy nowy Xbox Arcade + oryginalny nowy dysk 20gb.

 

3. Wyczytałem że na jednego Xboxa można założyć max 3 konta na Xbox Live. Czyli jakbym kupował np. używanego Xboxa Arcade i chciał korzystać z nowego konta na XBL to tylko wtedy wtedy jeżeli poprzedni właściciel założył na tego Xboxa max 2 konta? A jeżeli ktoś wyczerpał limit zakładanych 3 kont to rozumiem że jedynym sposobem na dostęp do Live (chodzi głównie o ściąganie dem i ewentualnie granie online) będzie wtedy "przejęcie" (jeżeli da mi dane dostępowe) któregoś z kont byłego właściciela konsoli?

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

1) Nowych już nie robią, zresztą 20 miała tak naprawdę pojemność 13GB, teraz więcej z pendrive'a wyciągniesz.

2) Konsol z dyskiem 20GB już dawno nie robią, nawet 60 już nie ma. A Arcade chyba łatwo odszukać?

3) Nie o to chodzi. Na każdej konsoli 3 nowe konta XBL miały prawo do miesiąca darmowego abonamentu Gold. Ale nawet jak ktoś założył 20 kont, to i tak możesz zakładać kolejne, po prostu nie będziesz miał darmowego Golda na miesiąc, co nie jest wielką stratą.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi. Co do Twojej odpowiedzi ad. 2 to ten zestaw z Vobisu to jest raczej zestaw Xbox Arcade + (osobno) dysk 20gb. Generalnie szukam najtańszego rozwiązania pt. Nowa konsola [mam złe doświadczanie z używkami) + dysk (o pen drive nie pomyślałem ;)) nawet mały ale taki co by jakieś czasem nowe dema wrzucić na nie czasem. Czyli wychodzi że najtańsze rozwiązanie to będzie Nowy Xbox Arcade + pendrive chyba.

 

No to dalsze pytania w powiązaniu z powyższymi.

 

1. O pendrive nie pomyślałem. Z tego co tego wyczytałem jest taka możliwość od kwietnia, ale co mogę kupić dowolny pendrive z zakresu 1-16gb niezależnie na jego predkość odczytu itp? Rozumiem że to może wpływać na szybkość np. loadingów a w żadnym stopniu na samą grę? To takie plug and play z tym pendrive jako dysk do xboxa czy jest trochę zabawy z tym jakieś konfigurowanie itd?

2. Jaka jest przeciętna waga gier demo ?

Odnośnik do komentarza

w ultimie nawet pod haslem NOWE kryje sie dysk REFURBISHED bo tylko takie sa dostepne w tej cenie, nowe to byly kiedys w blistrze i cena ich byla kilka razy wieksza, nieoplacalny byl calkowicie...

 

w tych refurbished nowy jest dysk w srodku, obudowa jest niejako z uzywanego, ale z tego co mam na sklepie to wiekszosc jest jak nowa wiec mozna wybrac jak komus zalezy zeby obudowa byla jak nowa, do tego mozna wybrac rozne wersje plastikow, czyli z chromem lub bez....

 

pendrive poleca sie jako cos dodatkowego do X0, ale na pewno nie zastapi dysku i nie powinno sie tak tego traktowac, nie dosc ze drozszy od dysku w podobnej pojemnosc to jeszcze przy tworzeniu pliku wymiany cache (ktore jest tworzone caly czas i niezalezne od nas) mozna go zajechac szybko, to tak samo jak system w PC z pena, to jest dobre tylko zeby odpalic raz na jakis czas w awaryjnej sytuacji...

 

pena mozna polecic jako memorke, bo to jak widac mial zastapic gdy teraz wyszedl SLIM

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!

Zastanawiam się czy warto kupić trochę później Jaspera(120GB), czy może w dniu premiery lub trochę później Slim'a(250 GB)??

 

Jasper Slim

dłuższa gwarancja(3 lata) krótka gwarancja(rok)

większa awaryjność zmniejszona awaryjność prawie do zera

 

 

 

I nad tym się zastanawiam poradzicie coś??

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

nie wiadomo ile gwarancji u nas na slima będzie, US to nie UE. Jak kupisz w dobrych sklepach np: empik to 2 lata dają.

 

Jeśli nie zależy ci na wifi, 250GB dysku, wejściu optycznym oraz drobny hałas ci nie przeszkadza to bierz jaspera.

 

ps. w komputroniku slimy po 999zł za miecha pewnie do 900zł spadną

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!

Zastanawiam się czy warto kupić trochę później Jaspera(120GB), czy może w dniu premiery lub trochę później Slim'a(250 GB)??

 

Jasper Slim

dłuższa gwarancja(3 lata) krótka gwarancja(rok)

większa awaryjność zmniejszona awaryjność prawie do zera

 

jak juz nazwyasz konsole ze wzgledu na plyty to JASPER kontra VALHALLA

jaspera to teraz trzeba kupowac puki nie wykupione

jasper jest przerabialny i piraci szybko wykupia ta wersje, a cena bedzie rosla takiej wersji

 

valhalla to calkiem nowy produkt niekompatybilny technicznie wstecz, awaryjnosc tez nieznana, to zawsze wychodzi po 2 latach

 

paradoksalnie bedzie tak ze jasper bedzie zyskiwal na wartosci, a valhalla tracila (oczywiscie puki nie przerobia, a to sie nie stanie z dnia na dzien bo na pewno MS poszedl po rozum do glowy i jest nowy uklad z flashem wiec i zabepzieczenia nowe, ktore czy zlamia nie wiadome (ostatnio nowego liteona jak wyszedl łamali chyba z pol roku), a kiedy tym bardziej) czyli zakup na starcie valhalla calkowicie nieoplacalne, odczekac az rynek sie nasyci i pozniej beda sie prosic by to kupowac i cena bedzie spadac...

czyli jak jaspera to kupowac jak najszybciej, jak valhalla to sobie poczekac po premierze, a jeszcze zapewne duzo trafi sie tzw. jeleni co kupia konsole z mysla ze zaraz ktos przerobi, znudzi im sie czekanie i beda wystawiac te konsole na allegro za mniejsza kwote....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...