Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem po poradę - do grania używam monitora 22" LCD LG Flatron W2241S na oryginalnym kablu VGA od MS (także max 720p). Czy jest sens zamienić go również na 22" ale z Full HD i złączem HDMI? Poczuję jakąś sensowną różnicę jakości, usprawiedliwiającą zabawę się w sprzedaż tego co mam i kupowanie podobnego LCDka, tylko że HD? Przyznam, że gry na moje oko wyglądają u mnie bardzo soczyście, a np. u rodziców na ich Sony Bravia 40" jakoś mi się obraz Full HD nie podoba. Za dużo czerni w grach, za ostre krawędzie i ogólna ziarnistość na tak dużym ekranie, chyba że się siedzi na drugim końcu pokoju.

 

 

Czy jeśli do mojego Aracde podłącze Pendriva 16 giga, to będę mógł na niego instalować gry i je odtwarzać? czy będzie działał na zasadzie dysku twardego?

 

Odpowiedź padła już wyżej, ale dodam jeszcze od siebie, że jest to bardzo dobra opcja. Sam instaluję gry na 8GB penie, oczywiście po jednej na raz bo miejsca niewiele, ale taki Fallout New Vegas dostał znacznego kopa. Loadingi były krótsze o połowę no i co najważniejsze, zero hałasu z czytnika. Płyta po miesiącu w konsoli robi się wręcz zakurzona od bezruchu hehe

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar kupić sobie Xboxa 360 jakiegoś tańszego i mam kilka pytań...

 

1) Czy da się potem jakoś zwiększyć pojemność konsoli? Bo normalna jaką widziałem miała 4GB i chciałbym ją podrasować do 8GB.

2) Czy jest potrzebne coś jeszcze żeby Xbox poszedł czy samo podłączenie go?

3) To 4GB to pojemność na gry czy pojemność na zapisy z gier?

 

Tyle... Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

8 GB to ledwo jedną porządną grę zainstalujesz.

4 GB to pamięć podręczną można by powiedzieć. na sejwy, profile i inne takie. pewnie o nowym Slimie mówisz. masz dwie opcje - dorzucić trochę hajsu kupić wersje z dyskiem 250 GB albo na własną rękę dokupić taki dysk. popatrz co bardziej Ci się kalkuluje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo
2) Czy jest potrzebne coś jeszcze żeby Xbox poszedł czy samo podłączenie go?

 

Jeżeli masz TV/monitor ze złączem HDMI to pewnie przyda Ci się kabel HDMI - najtańszy jaki znajdziesz w markecie, np. za 5 zł.

Odnośnik do komentarza

Czy poprzez trasfer kit przeniosę wszystko ze swojego grubego x360 na slimkę 250 GB ?

 

Mam kilka gier które były kupione na koncie USA później migrowałem konto na PL

 

Dwa to mam też kilka gier kupionych za te lewe MSP z tym ze kont tych już nie mam .

 

 

Wszystko przenie się robiąc klon dysku ze starej konsoli czy na zasadzie przepisania licenji .

I jak nie mam licencji na niektóre gry to dupa zbita ? :blink:

Odnośnik do komentarza

jak chcesz wylaczyc ekran powitalny? mowa jest zapewne o animacji poczatkowej, to jest niewylaczalne...

 

na hdmi..konsola sie nie wylacza tylko po zmianie kanalu w tv za kazdym razem gdy wracam na X nawet przy wlaczonej grze to witam mnie ekran powitalny i menu...

 

a co rozumiesz za ekran powitalny?

ta animacje na poczatku jak konsola startuje?

jesli tak to najzwyklej Ci sie konsola resetuje

 

wina lezy po stronie TV, a nie konsoli

Twoj TV musi dawac jakis sygnal po HDMI co resetuje konsole

normalnie nic takiego nie ma, dowolnie moge wylaczac wlaczac TV, przelaczac na inne kanaly i po powrocie mam gre w tym samym miejscu co przed przelaczaniem, wiec to nie konsola ma problem, tylko TV jakies kwiatki robi...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

sprawdzalem na innym tv...o ile przy zmianie kanalu na telewizje analogowa nie resetuje konsoli tak przelaczenie sie na dekoder i ps3 juz tak (dekoder i ps3 polaczone z Tv rowniez HDMI)...konsola resetuje sie w momencie gdy przelaczam sie z powrotem na X360

po ostatnim wylaczeniu switla ladowarka od srebrnego pada przestala mi ladowac baterie...normalnie laczy sie z konsola natomiast na ladowarce nie zapala sie czerwona lapka..nie wiem co i jak :(

jest jakas mozliwosc wymiany jesli zamawialem z amazonu a nie mam paragonu/faktury?? i czy jak cos bede towar musial wysylac do Anglii czy mozna sorawe zaltwic z pl MS ??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem. Od wczoraj nie mogę uruchomić większości z moich gier.

Czytnik konsoli rozpoznaje je jako filmy ("odtwórz DVD). Płyty jak lustro, zawsze działały bez problemu.

Czyściłem pamięć podręczną, wylogowywałem się z Live, otwierałem i zamykałem tackę napędu wielokrotnie. Odpalałem stawiając konsolę na boku. I nic. Ciągle "odtwórz DVD", ale np. taki Dragon Age rozpoznawany jest od razu.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

jest jakas mozliwosc wymiany jesli zamawialem z amazonu a nie mam paragonu/faktury?? i czy jak cos bede towar musial wysylac do Anglii czy mozna sorawe zaltwic z pl MS ??

 

 

jeśli nie masz paragonu gwarancje policzą ci od daty produkcji, konsole raczej kurier odbierze u ciebie

 

' timestamp='1311622298' post='2438391']

Mam taki problem. Od wczoraj nie mogę uruchomić większości z moich gier.

Czytnik konsoli rozpoznaje je jako filmy ("odtwórz DVD). Płyty jak lustro, zawsze działały bez problemu.

Czyściłem pamięć podręczną, wylogowywałem się z Live, otwierałem i zamykałem tackę napędu wielokrotnie. Odpalałem stawiając konsolę na boku. I nic. Ciągle "odtwórz DVD", ale np. taki Dragon Age rozpoznawany jest od razu.

Ktoś ma jakiś pomysł?

 

 

jeśli konsola nie jest przerobiona to może kurz na laserze się osadził, jeśli problem jest po aktualizacji to gdzieś na forum był poradnik z tacką napędu która jest do połowy wysunięta

Odnośnik do komentarza

Jak prawidłowo dodać Paypala bez karty kredytowej/debetowej tylko z podpiętym kontem bankowym do Xbox Live?

Posiadam konto bankowe w PKO- które dodałem do Paypal. Wykonałem przelew z własnego rachunku na Paypal. Pieniądze doszły bez problemu a w opcjach pisze użytkownik zweryfikowany. Mimo to za każdym razem jak próbuję dodać Paypala do Xbox Live to wyskakuje mi informacja :"Podaj numer karty kredytowej lub debetowej".

Na innych forach internetowych każdy pisze że zrobił to bez problemu a ja niestety nie mogę sobie z tym poradzić już od tygodnia.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że mam ograniczony rachunek bankowy w PKO.

Jak myślicie? Czekam na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...