Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Teraz jest jedna gwarancja Microsoftu. I trwa rok. 2 i 3 letnia gwarancja obowiązuje tylko na stare modele konsol (wszystkie, które nie są Slimami) i jak dzisiaj jeszcze gdzieś taką konsolę kupisz to masz na nią 2/3 lata gwarancji.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mam konto PL i gram w PL i mam problem z otworzeniem filmów pobranych z XBOX Live.

 

Ściągam jakiś film (Rynek usług dla gier/Eksploracja zawartości gier/Dodatki i Bonusy/Filmy wideo) i próbuje go odpalić (Moja konsola Xbox/Biblioteka filmów/Filmy wideo Zune) i od razu wyskakuje mi komunikat "Zune Marketplace isnt available in your region.

 

Na koncie PL nie da się odtwarzać pobranych filmów z Live na Xboxie czy coś źle robię?

Wejdź w bibliotekę gier > filmy związane z grami albo wywal zune video z dysku jak nie korzystasz na innych kontach.

 

Dlatego nie robiłem migracji na PL, taki zune i tysiące trailerów w 1080p które można sobie oglądać w locie i wyłapywać ciekawe filmy to fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jeśli zamieszczam pytanie w nie tym dziale to wielkie sorry.

Pytanie:

Kupiłem na allegro Xbox360, okazało się ,że jest przerobiony. Ja mam kilka gier oryginalnych po poprzedniej konsoli ,która wyzionęła ducha. Chciałbym kupić nowego COD ale czy grając w oryginalną grę na takiej konsoli jestem narażony na bana?

Proszę o szybką odpowiedź bo chce lecieć do sklepu:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Już ładnych parę lat nie piracę więc nie za bardzo jestem w temacie ale z tego co czytałem to banują falami (wszystkich jednocześnie), więc nie zbanują cię od razu, jest nawet szansa, że uda ci się uniknąć bana, bo podobno nowe przeróbki są bezpieczne

Edytowane przez tomaszz04
Odnośnik do komentarza

Czy zakup używanego oryginalnego HDD do x360 wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem w kwestii banów itp? Pytanie laika, bo nie miałem jak dotąd HDD, nie podpinałem się pod LIVE. Czytałem o banach gdy łączymy się z netem na przerobionej konsoli (moja jest "czysta" jakby co), ale czy takie bany mogą być nakładane na konkretny HDD (nie chciałbym kupić wybrakowanego, a w Googlach przewinęło się kilka wyników typu "hdd z banem")?

 

:geek:

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza

Są zbanowane dyski (a raczej były) ale pochodzą one z przerobionych konsol które zostały zbanowane razem z updatem, który poza zablokowaniem możliwości grania przez xbox live uniemożliwiał też instalowanie gier na hdd ale microsoft szybko wycofał się z tego pomysłu i przy następnej aktualizacji bany z dysków zostały zdjęte.Są też dyski nieoryginalne tzn są to normalne dyski jakie można kupić w sklepie przerobione w taki sposób żeby działały z xboxem. Osobiście posiadam taki dysk i jak do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów.

Nigdy nie słyszałem żeby ktoś dostał bana za używanie nieoryginalnego lub pochodzącego z przerobionej konsoli dysku, więc możesz śmiało kupować na allegro nie martwiąc się banem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mi się raz powiesiło w tym momencie (mogłem ją gonić w nieskończoność). Pomógł restart konsoli i przy wgraniu save'a zaczęła się misja poprawnie (nie kojarzę, żeby drugi raz z rzędu wystąpiła ta sekwencja gonienia, ale nawet jeśli, to kolejny raz zwis już nie nastąpił)

 

Skorzystam z okazji i znowu dopytam:

- niedługo przyleci do mnie HDD i będę chciał w końcu zarejestrować się w Xbox Live. Kiedyś się wybierało chyba UK jako lokalizację, potem usługa trafiła też do PL. Czy jest jakaś różnica w korzyściach, w zależności który kraj rejestracji podam?

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co Ci odpowiedzieć - nie mam za bardzo pojęcia o XBOX Live i zanim w ogóle zacznę korzystać z netu w konsoli, to chciałbym wiedzieć jakie są za i przeciw by zarejestrować się w polskim lub angielskim livie:) <uber-laik>

 

Zakładam, że bez golda mogę ściągać jakieś dema, trailery itp. (i to z obu wersji regionalnych)?

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza

Na polskim Live nie ma wielu starszych rzeczy (sprzed wprowadzenia Live do Polski), natomiast trafiają na niego wszystkie nowości. Ceny gier na żądanie mogą być za to niższe.

Ja bym główne konto zarejestrował na Polskę i prawdziwe dane, zawsze łatwiej w przypadku problemów. Na inny kraj można posiłkowo założyć drugie, bo i tak w obrębie jednej konsoli wszystko będzie działać.

 

Tak szczerze mówiąc, to liczy się tylko to, na którym koncie masz achievementy, stany zapisu i Golda. Reszta contentu i tak działa jak już pisałem na konsoli na której się go kupiło niezależnie od konta, na innym koncie i konsoli po zalogowaniu konta z którego pochodzi na drugim padzie, czy nawet na innej konsoli po przeniesieniu licencji. Więc to skąd się ściąga content nie ma w zasadzie znaczenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie założyłem główne konto na UK (co prawda wtedy jeszcze nie było PL, ale teraz, mimo dostępności i tak go nie przenoszę), a na PL mam właśnie to dodatkowe. IMHO tak jest lepiej, bo wiesz, że nic ciekawego Cię nie ominie. Nie ma na PL tego, czego nie znajdziesz na UK, za to na UK są rzeczy, których nie znajdziesz na PL.

Odnośnik do komentarza

kupilem sobie konto z Bad Company...licencja dziala dopiero od jutra i mozna grac tylko na koncie na ktorym zostala gra kupiona

odpalam gre i okazuje sie ze nie da sie grac online bo konto nie jest GOLD..no mowie nic dziwnego

wpisalem kod na live 48h..zatwierdzilem zakup po czym wchodze do gry i nadal pokazuje mi ze konto jest Silver

przy ponownym wpisaniu zdrapki oczywiscie wyswietla sie komunikat ze zdrapka zostala wykorzystana??

konto zostalo wczesniej zbanane czy co??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

kupilem sobie konto z Bad Company...licencja dziala dopiero od jutra i mozna grac tylko na koncie na ktorym zostala gra kupiona

odpalam gre i okazuje sie ze nie da sie grac online bo konto nie jest GOLD..no mowie nic dziwnego

wpisalem kod na live 48h..zatwierdzilem zakup po czym wchodze do gry i nadal pokazuje mi ze konto jest Silver

przy ponownym wpisaniu zdrapki oczywiscie wyswietla sie komunikat ze zdrapka zostala wykorzystana??

konto zostalo wczesniej zbanane czy co??

 

Ile razy można to wałkować?? Zdrapka 48h nie zmienia statusu konta na GOLD! Daje możliwość gry online na koncie SILVER.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...