Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

A automatyczne logowanie próbowałeś włączyć w konsoli?

 

U mnie z kolei nie wiem dlaczego, ale konsola odpala od razu po uruchomieniu grę, która siedzi w czytniku, zabawne jest to, że żadnych ustawień nie zmieniałem. Wcale mi to nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie, ale nie wiem skąd się to wzięło.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak kilka dni nie włączam xboxa to później zawsze każe mi się logować podając maila lub numer telefonu, mimo, że to robiłem już parokrotnie. Dla bezpieczeństwa niby. Da się gdzieś to wyłączyć? Bo choooj mnie strzela jak chce sobie szybko zagrać.

Mnie to już kiedyś dopadło ,po raz pierwszy zmieniłem dane ,ale to nic nie dało ,ponieważ co jakiś czas ponownie prosi o to samo .U mnie wygląda to tak ,wiec najpierw  prosi o podlączenie do Live a potem  o zmianę danych ,wiec to olewam i loguje sie normalnie. 

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza

Ale i tak mnie to wkur.wia. Gdy gram sobie np. dzień po dniu - normalnie włączam kloca i jestem zalogowany. Lecz gdy zrobię przerwę parodniową (na ps3) i odpalam 360 to po włączeniu nie jestem zalogowany, jak się loguje to zawsze komunikat o mailu, telefonie bla bla bla. To żeby było szybciej, loguje się na innego usera i znowu prosi o te dane, anuluję loguje na główny profil i wtedy o dziwo loguje się od razu bez pytania o maila lub telefon. NIby pierdoła , ale do cholery skoro podawałem to już parę razy i dostałem maila na skrzynkę powinno już tego nie być albo powinno daćsięto ustawić gdzieś... Irytującę na dłuższą metę.. No ale microsoft dba o nasze bezpieczeństwo :-)

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam fajnie, od jakiegos roku co pewien czas, tak gdzies co jeden dwa dni mam rowno jedna za druga z sekundowa przerwa 3 zwiechy systemu podczas gry, takie 2, 3 sekundowe (kazde z 3 zwiech) co troche jest irytujace jak sie gra w mulitplayera. Ogolenie system mi bardzo powoli chodzi, jak by mial zaraz pasc :/ a to juz 3 czy czwarty xbox, stracilem rachube. Szkoda, ze pod wzgledem pada x nie ma konkurecji (nie liczac myszki rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza

Heh ja o dziwo ciągle jadę na pierwszym klocku ale kupowałem falcona. Tylko tacka nieraz się nie wysuwa i trzeba albo Y wysuwać albo ręcznie zależy jaki ma kaprys :-)

 

O tak zapomialem o tym z racji grania praktycznie tylko w halo r :D i gier z dysku. Tez mi sie tacka zacina do tego stopnia ze musialem sciagnac przedni panel z konsoli i wspomagac otwieranie paluszkiem (czytaj palcem), a  i tak nie zawsze sie otworzy :confused:. Ale za to gram na padzie z pierwszego xboxa (prawie 7 lat!) i smiga elegancko jedynie lewy grzybek sie starł z jednej strony do plastiku ;)

Odnośnik do komentarza

Coż mi sie w żydboksie zepsuło.

 

Tzn nie mam obrazu w tv. Wszystko chodziło a tu nagle takie cuś. Mam w pracy stary tv z wejsciem euro, dzwiek jest ale obrazu niet. Jak podlączam przez component w nowym tv jest obraz ale za to dzwieku nie ma. Czy wymiana kabla av powinna starczyć?

 

Przyszedł nowy kabel i działa ok. Więc zepsuł sie kabel. Samoistnie. Dziwne

Odnośnik do komentarza

Mnie zaczynają jużwkur.wiać baterie. Mimo, że mam paluszki akumulatorki i w cholerę ich ale zaczyna mnie irytować bo coraz szybciej padają i trzeba ładować. Polecicie do padów jakieś akumulatorki w stylu takich jak mają pady ps3? Nie żadne baterie tylko akumulatorki co śala play n charge. Żeby nie były ładowane przez USB tylko normalnie gniazdko. USB w klocu mam pozajmowane a nie chce mi się wyciągać penów i kopiować danych.

Odnośnik do komentarza

Mnie zaczynają jużwkur.wiać baterie. Mimo, że mam paluszki akumulatorki i w cholerę ich ale zaczyna mnie irytować bo coraz szybciej padają i trzeba ładować. Polecicie do padów jakieś akumulatorki w stylu takich jak mają pady ps3? Nie żadne baterie tylko akumulatorki co śala play n charge. Żeby nie były ładowane przez USB tylko normalnie gniazdko. USB w klocu mam pozajmowane a nie chce mi się wyciągać penów i kopiować danych.

Daruj sobie ten aku z allegro i kup akumulatorki Eneloop o dużej pojemności, do tego jakąś sensowną ładowarkę. Te akumulatory są o tyle świetne, że straty pojemności po wielokrotnym ładowaniu są stosunkowo niewielkie.

Odnośnik do komentarza

Od początku kariery mojego kloca użeram się z bateriami. ładowarek miałem ze 3, akumulatorków w cholerę,. Niech mi ktoś potwierdzi tylko, czy ps3 da radę ładować taki akumulatorek jak powyżej przez usb - czy w sofcie są tam jakieś blokady i tylko obsługuje urządzenia od soniacza? Jak tak to zaryzykuje z tym badzieiwem i sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

adamst: kup porządne akumulatory AA, a nie jakieś badziewie za 11 zł i nie będzie problemu. Jeden dobry akumulator AA kosztuje ok. 15 zł, ten syf z allegro ma pewnie w rzeczywistości 1/4 deklarowanej pojemności.

 

Dobre akumulatory to jedna z tych rzeczy, których tanio nie kupisz.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie potwierdzę działania na 100% ale większość wtyczek usb pobiera zasilanie z urządzenia do którego zostało podłączone (przykład: podłączając myszkę optyczną pod usb na urządzeniu które jej nie obsługuje i tak dostarczy jej zasilania - myszka będzie świecić). Nie jestem w stanie sprawdzić jednak czy PS3 nie ma czasem jakiejś chamskiej software'owej blokady na tego typu rzeczy. Masz 14 dni na zwrot w razie czego chociaż 11zł nie jest warte odsyłania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytanie takie - jest jakiś sposób na to by zbiorczo konsola sama skopiowała wszystkie save'y ze wszystkich gier do chmury, czy jedyna opcja to manualne kopiowanie z każdej gry?

To w sumie mam podobne pytanko - Czy jak zdecyduję się na zapisywanie w chmurze, to save'y będą także na wszelki wypadek zapisywać się na dysku?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak sobie myślę nad tym Xboxem... Pachter przewiduje, że w lutym nastąpią obniżki cen i to byłaby dobra okazja, żeby może kupić jakiegoś i pozbierać trochę gier... Tylko jakie gry na wyłączność polecacie "zaliczyć" na konsolce Microsoftu? Jestem maksymalnie "napalony" na Forze Horizon, która kusi mnie niesamowicie, oprócz tego muszę wreszcie skończyć Gears of War 3 (i przeszedłbym Judgement) no i... co dalej? Halo 4? Dlaczego nie w sumie. Jakie jeszcze gry warto brać pod uwagę? Nie jestem wybredny, chciałbym się "wczuć" zanim za jakiś czas pojadę po Xboxa One (chyba poczekam na polską premierę). Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...