Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Thief, Watch Dogs (po tym co Ubi pokazało przy ACIV o jakość gry chyba nie ma co się martwić), co więcej? Pewnie trochę arcade wyjdzie, niedługo będzie odświeżona wersja pierwszej części Far Cry.

 

Poza tym patrząc na gry ograne przez ciebie to masz jeszcze sporo do nadrobienia (chyba, że dość wybredny jesteś ;))

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytanie:

czy teraz trzeba mieć system windsow 7 żeby zrealizować kody przez stronę xbox.com.pl? - bo takie info mi się wyświetla na tej stronie

jak chcę zrealizować kod na  XLGold; teraz mam XP HOME EDITION. 

 

Strona xbox.com jest niezależna od platformy - kody możesz realizować i ze smartfona. Natomiast na xbox.com.pl żadnego kodu nie zrealizujesz, bo to nie jest strona powiązana w żaden sposób z Twoim kontem Microsoft live

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie:

czy teraz trzeba mieć system windsow 7 żeby zrealizować kody przez stronę xbox.com.pl? - bo takie info mi się wyświetla na tej stronie

jak chcę zrealizować kod na  XLGold; teraz mam XP HOME EDITION. 

 

Strona xbox.com jest niezależna od platformy - kody możesz realizować i ze smartfona. Natomiast na xbox.com.pl żadnego kodu nie zrealizujesz, bo to nie jest strona powiązana w żaden sposób z Twoim kontem Microsoft live

 

Co ty koleś za pierdoły tu wypisujesz,strona xbox.com jest powiązana z moim profilem i zrealizowałem przez nią już kilkadziesiąt kodów na gry.punkty,golda i ostatnio walutę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanie:

czy teraz trzeba mieć system windsow 7 żeby zrealizować kody przez stronę xbox.com.pl? - bo takie info mi się wyświetla na tej stronie

jak chcę zrealizować kod na  XLGold; teraz mam XP HOME EDITION. 

 

Strona xbox.com jest niezależna od platformy - kody możesz realizować i ze smartfona. Natomiast na xbox.com.pl żadnego kodu nie zrealizujesz, bo to nie jest strona powiązana w żaden sposób z Twoim kontem Microsoft live

 

Co ty koleś za pierdoły tu wypisujesz,strona xbox.com jest powiązana z moim profilem i zrealizowałem przez nią już kilkadziesiąt kodów na gry.punkty,golda i ostatnio walutę.

 

 

Pragnę zauważyć, że Ty piszesz o "xbox.com", a on pisze o "xbox.com.pl".

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pytanie:

czy teraz trzeba mieć system windsow 7 żeby zrealizować kody przez stronę xbox.com.pl? - bo takie info mi się wyświetla na tej stronie

jak chcę zrealizować kod na  XLGold; teraz mam XP HOME EDITION. 

 

Strona xbox.com jest niezależna od platformy - kody możesz realizować i ze smartfona. Natomiast na xbox.com.pl żadnego kodu nie zrealizujesz, bo to nie jest strona powiązana w żaden sposób z Twoim kontem Microsoft live

 

Co ty koleś za pierdoły tu wypisujesz,strona xbox.com jest powiązana z moim profilem i zrealizowałem przez nią już kilkadziesiąt kodów na gry.punkty,golda i ostatnio walutę.

 

 

Pragnę zauważyć, że Ty piszesz o "xbox.com", a on pisze o "xbox.com.pl".

 

Nie ma różnicy czy wpiszesz xbox.com czy xbox.com.pl zawsze pojawi się ta sama strona.

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza

Nie ma różnicy czy wpiszesz xbox.com czy xbox.com.pl zawsze pojawi się ta sama strona.

 

 

A wpisywałeś? Zaczynam się zastanawiać, czy to pytanie to nie była jakaś forma marketingu i nabijania wejść adresowi xbox.com.pl ;)

 

EDIT: OK, teraz zauważyłem drugi post Pawła i wycofuję się z podejrzenia o zagrywki marketingowe i ponawiam poprzednią odpowiedź: strona xbox.com wraz z podstronami działa na każdej platformie (sam używam jej na iMac) i Twoim problemem z pewnością nie jest system operacyjny

 

EDIT 2: Może chodzi w tym komunikacie o to, że nie skorzystasz z pełnej funkcjonalności portalu na innym systemie niż Win 7/8 - jest jakieś od niedawna powiązanie między Xboksem i Win 8 - nie wiem dokładnie bo nie korzystam z tego systemu. Możesz tu wkleić dokładną treść blokującego aktywację kodu komunikatu?

Edytowane przez radekw
Odnośnik do komentarza

Jest tak:
wchodzę na "pobierz kod", w rubryce "Wymień kod" naciskam "Zrealizuj" i nie wyświetla mi rubryki do wpisania kodu

tylko pojawia się biały kwadrat na czarnym tle, a u dołu białego kwadratu jest "Nie widzisz tej strony? Twoja przeglądarka

może wymagać aktualizacji. Więcej informacji" - klikam na "Więcej informacji" i tu piszę że tylko Windows 7/8

są obsługiwane.

 

W końcu udało mi się wprowadzić kod i zamienić go na 1 miesiąc GOLDA, poprzez Gogle Chrome (przez internet explorer nie mogłem), ale konto nie zmieniło mi się na Gold; potwierdzenie aktywacji przyszło mi na maila. 

 

Jeszcze coś z innej beczki:

nie mogłem odpalić gry (w wersji pudełkowej) zainstalowanej na dysku na innym profilu na jednej konsoli - aby ją odpalić

musiałem ją odinstalować z dysku i ponownie zainstalować (dodam że tego profilu przez który instalowałem

grę nie miałem już na dysku/karcie pamięci); co za cyrki robi ten microsoft?!

 

Dobra, już mam GOLDa - trzeba było trochę poczekać na zmianę.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna sprawa:

można pobrać, tzn. "zaklepać" pobranie gry, z poziomu strony xbox.com/pl-PL, a na konsolę pobrać grę później? ;

bo z tego co próbuję to nie można.

Można było. Dodatkowo można było ustawić aby po włączeniu konsoli gra się pobierała automatycznie. Teraz nie wiem jak jest - od zlikwidowania MSP i wprowadzenia waluty ogólnie są problemy aby kupić coś za kasę z portfela przez www.

 

 

 

 

 

Pytanie:

czy teraz trzeba mieć system windsow 7 żeby zrealizować kody przez stronę xbox.com.pl? - bo takie info mi się wyświetla na tej stronie

jak chcę zrealizować kod na  XLGold; teraz mam XP HOME EDITION. 

 

Strona xbox.com jest niezależna od platformy - kody możesz realizować i ze smartfona. Natomiast na xbox.com.pl żadnego kodu nie zrealizujesz, bo to nie jest strona powiązana w żaden sposób z Twoim kontem Microsoft live

 

Co ty koleś za pierdoły tu wypisujesz,strona xbox.com jest powiązana z moim profilem i zrealizowałem przez nią już kilkadziesiąt kodów na gry.punkty,golda i ostatnio walutę.

 

 

Pragnę zauważyć, że Ty piszesz o "xbox.com", a on pisze o "xbox.com.pl".

 

Nie ma różnicy czy wpiszesz xbox.com czy xbox.com.pl zawsze pojawi się ta sama strona.

 

To ciekawe bo mi się pojawia jakaś strona opisana jako XBOX Zone po wpisaniu "xbox.com.pl"...

Odnośnik do komentarza

Jest tak:

wchodzę na "pobierz kod", w rubryce "Wymień kod" naciskam "Zrealizuj" i nie wyświetla mi rubryki do wpisania kodu

tylko pojawia się biały kwadrat na czarnym tle, a u dołu białego kwadratu jest "Nie widzisz tej strony? Twoja przeglądarka

może wymagać aktualizacji. Więcej informacji" - klikam na "Więcej informacji" i tu piszę że tylko Windows 7/8

są obsługiwane.

 

W końcu udało mi się wprowadzić kod i zamienić go na 1 miesiąc GOLDA, poprzez Gogle Chrome (przez internet explorer nie mogłem), ale konto nie zmieniło mi się na Gold; potwierdzenie aktywacji przyszło mi na maila. 

 

Jeszcze coś z innej beczki:

nie mogłem odpalić gry (w wersji pudełkowej) zainstalowanej na dysku na innym profilu na jednej konsoli - aby ją odpalić

musiałem ją odinstalować z dysku i ponownie zainstalować (dodam że tego profilu przez który instalowałem

grę nie miałem już na dysku/karcie pamięci); co za cyrki robi ten microsoft?!

 

Dobra, już mam GOLDa - trzeba było trochę poczekać na zmianę.

 

Czyli na mój gust, to nie wina Windowsa XP jako takiego, tylko archaicznej wersji Internet Explorera - swoją drogę bezpieczniej dla Ciebie będzie go porzucić i przesiąść się właśnie na Google Chrome lub Firefox.

 

I jak najbardziej - da się "zaklepać" grę z poziomu portalu xbox.com i taką grę konsola zacznie pobierać automatycznie gdy zostanie włączona.

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze jedna sprawa:

można pobrać, tzn. "zaklepać" pobranie gry, z poziomu strony xbox.com/pl-PL, a na konsolę pobrać grę później? ;

bo z tego co próbuję to nie można.

Można było. Dodatkowo można było ustawić aby po włączeniu konsoli gra się pobierała automatycznie. Teraz nie wiem jak jest - od zlikwidowania MSP i wprowadzenia waluty ogólnie są problemy aby kupić coś za kasę z portfela przez www.

 

 

 

 

 

Pytanie:

czy teraz trzeba mieć system windsow 7 żeby zrealizować kody przez stronę xbox.com.pl? - bo takie info mi się wyświetla na tej stronie

jak chcę zrealizować kod na  XLGold; teraz mam XP HOME EDITION. 

 

Strona xbox.com jest niezależna od platformy - kody możesz realizować i ze smartfona. Natomiast na xbox.com.pl żadnego kodu nie zrealizujesz, bo to nie jest strona powiązana w żaden sposób z Twoim kontem Microsoft live

 

Co ty koleś za pierdoły tu wypisujesz,strona xbox.com jest powiązana z moim profilem i zrealizowałem przez nią już kilkadziesiąt kodów na gry.punkty,golda i ostatnio walutę.

 

 

Pragnę zauważyć, że Ty piszesz o "xbox.com", a on pisze o "xbox.com.pl".

 

Nie ma różnicy czy wpiszesz xbox.com czy xbox.com.pl zawsze pojawi się ta sama strona.

 

To ciekawe bo mi się pojawia jakaś strona opisana jako XBOX Zone po wpisaniu "xbox.com.pl"...

 

Dyskusja tyczy się strony www.xbox.com/pl.

Odnośnik do komentarza

 

 

I jak najbardziej - da się "zaklepać" grę z poziomu portalu xbox.com i taką grę konsola zacznie pobierać automatycznie gdy zostanie włączona.

 

 

"I jak najbardziej - da się "zaklepać" grę z poziomu portalu xbox.com i taką grę konsola zacznie

pobierać automatycznie gdy zostanie włączona." - dla

ścisłości to chodzi mi o te darmowe gry ( jedna na 2 tygodnie - "witch a gold" czy jakoś tam)?

 

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

dla

ścisłości to chodzi mi o te darmowe gry ( jedna na 2 tygodnie - "witch a gold" czy jakoś tam)?

 

 

To samo. Możesz kliknąć link "Pobierz na konsolę Xbox 360" i gra zostanie zakolejkowana do pobrania i już ci nie zniknie - oczywiście ta gra będzie darmowa jeżeli masz konto gold, w przeciwnym razie przed zakolejkowaniem portal skasuje cię na odpowiednią kwotę - z resztą okno płatności w przypadku konta gold też się otwiera, tylko kwota transakcji to 0,00 PLN

Odnośnik do komentarza
No i nie mogę pobrać; klikam na "pobierz na konsolę X360" i pojawia się:
Bezpłatne
Brak ważnych opcji płatności.
 
Korzystanie z elementu, który kupujesz, podlega pewnym ograniczeniom. Można z niego korzystać tylko na pierwszej konsoli Xbox 360, której użyto do jego pobrania. Dostęp do niego będą mieli wszyscy użytkownicy pierwszej konsoli. Po przeniesieniu elementu do jednostki pamięci lub na inne urządzenie pamięci masowej będzie można z niego korzystać na innej konsoli Xbox 360, ale konieczne będzie wcześniejsze zalogowanie do usługi Xbox LIVE przy użyciu konta Xbox LIVE.
W przypadku niniejszej transakcji mają zastosowanie Warunki użytkowania usługi Xbox LIVE. Użytkownik zostanie teraz obciążony kosztami. Zwrot kosztów niedostępny.
Zmień Opcje Płatności

 

 

 

i gdzie tu kliknąć żeby potwierdzić pobieranie? - ni ma.

Odnośnik do komentarza

 

Brak ważnych opcji płatności.
 
 

i gdzie tu kliknąć żeby potwierdzić pobieranie? - ni ma.

 

Sorki, że tak późno (może już sprawa rozwiązana) :) Zdanie o braku ważnych opcji płatności jest tu kluczowe - trzeba zarejestrować kartę płatniczą lub konto paypal. Jeżeli masz już zarejestrowane, to upewnij się, że wszystkie dane są prawidłowe - ja miałem swego czasu problem z kodem pocztowym - nic nie było ruszane a dostałem właśnie podobnym komunikatem - zmiana kodu pocztowego, z którego wyparował -, rozwiązała sprawę (zmiany dokonałem z poziomu portalu, nie z poziomu konsoli - tu nie chciała się zmiana zapisać)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...