Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Może tu mi ktoś pomoże:

Po nadrobieniu ex'ów z Wii, przyszła w końcu pora na X360. I takie pytanie: czy nowe X360 4GB (w tej najnowszej "edycji" co przypomina Xone) za niecałe 400zł to dobra oferta? Czy te 4GB + 16GB flash wystarczą do ogrania tych exów: Halo Reach/4, Forza Horizon, PGR 4, Fable 2, Blue Dragon, Rez HD oraz Shadow Complex (większość jest na płytkach, ale czy niektóre nie mają jakiś wymaganych instalacji)? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pamiętajcie, że zawsze Xbox'a szanowałem  ;)

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że masz obsługę 32 GB na pendrive, nie 16 ;)

Ale, że tylko 32GB? Czy do 32? Mam nadzieję, że to drugie, bo mam akurat 16GB pendrive, z którego już nie korzystam, więc byłby jak znalazł.

 

Oprócz tych gier/serii, które wymieniłem powyżej to co byście jeszcze polecili? Tylko chodzi mi o takie exy exy - dostępne tylko i wyłącznie na X360. 

Odnośnik do komentarza

 

Pamiętaj, że masz obsługę 32 GB na pendrive, nie 16 ;)

Ale, że tylko 32GB? Czy do 32? Mam nadzieję, że to drugie, bo mam akurat 16GB pendrive, z którego już nie korzystam, więc byłby jak znalazł.

 

Oprócz tych gier/serii, które wymieniłem powyżej to co byście jeszcze polecili? Tylko chodzi mi o takie exy exy - dostępne tylko i wyłącznie na X360. 

 

 

W sensie tytuły, które ukazały się na PC odpadają tak? Bo jak tak to trylogia Gears of War (Judgement też jest ok, ale już mniej) Dead Rising, Crackdown (ale tylko w co-opie samemu trochę nuda), Forza 4, Table Tennis od Rockstar, Tales of Vesperia, Banjo i Lost Odyssey

z dostępnych na markecie to Trials HD, Splosion Man, The Dishwasher

 
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

udostepnial ktos internet z laptopa do 360tki przez kabel? u mnie caly czas wywala  blad ip (niewazne czy zaznaczam automatyczne czy wpisuje reczne dane) i polaczenie z live nie dziala

 

polaczenie z netem wyglada tak: hotspot wifi z telefonu -> laptop -> kabel internetowy do 360. problem wystepuje na linii laptop - xbox

 

jakies rady? bo mam straszna ochote na girsy online :(

Odnośnik do komentarza

po wpisaniu tych danych na laptopie ten przestal laczyc sie z internetem, rozwiazywanie problemow wyswietla informacje "protokol dhcp nie jest wlaczony dla karty sieciowej "polaczenie sieci bezprzewodowej". dodatkowo zauwazylem, ze po kazdym zapisaniu wpisanych danych w tcp/ipv4 nr w bramie sie czysci.

miałem ten sam problem i też laptop tracił połączenie z netem. Podłączyłem klocka bezpośrednio pod router i wszystko automatycznie poszło i śmiga.

 

 

zieloni bracia czym teraz płaci się na marketplace? Punkcików nie widzę, same dolce. Czasem widzę w jakichś punktach z prasą takie jakby doładowania 50zl , 100zl to jest to?

 

troszkę czasu byłem bez klocka.

Bierz np 2x zdrapka 50 pln za 42 + bon na 20 pln i wyjdzie Ci że masz 100 pln za 64 pln

 

tanioszka :) jak przejdę na Polskę nic nie stracę? to co miałem na koncie zostanie ze mną?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...